Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Ifko, paráda, ty jo, jsi šikovná x-) Moni, tak to je škoda, do zítra se asi moc nevyležíš...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Zdeni, mimodelozni se na testu ukaze... takze pokud mas test negativni, pravdepodobne tehotna nejsi, ale zase zalezi na typu testu, nektere ti to ukazi az po minim. tydnu po vynechani menstruace...klidne si nejaky prasek vem... I kdybys byla tehotna, nic se nestane...spousta zenskych na zacatku tehotenstvi ani nevi, ze jsou v tom a piji, kouri, pari, berou leky... kdyz si vezmes brufen, nic se nestane... jinak teda paralen je mozny brat klidne cely tehot., to ma Verka pravdu..
Odpovědět
Profilova fotka
No přesně, moje kamarádka nevěděla, že je těhotná a chovala se stejně, jak popisuje Kačka a teď už má krásnou 7 letou školačku, takže dobrý :-)
Odpovědět
Ahojky dneska je to zatím lepší, zatim funguju normalne, tak snad se to nezvrtne!!! Díky moc za podporu!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeňulí :-)
Odpovědět
Ahojky holky, omlouvám se že jsem stále nedala žádnou fotku,ale doma malujeme a je tam strašný bordel.Takže doufám že dnes se konečně najde chvilka abych tam dala alespoň jednu fotku, mám jich moc a nevím která je hezčí.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, my si počkáme. Hlavně, že jste spokojený a líběj se vám ;-)
Odpovědět
Jsou nádherné, budeme mít problém nějaké vybrat protože každá je ničím krásná.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak super ;-)
Odpovědět
Koukám že tady zase mrtvo, no jo holky pracují a učí se.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, musíme bejt trpělivý |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás je trochu posun kupředu. Už se to rozhodlo a svatbička bude na ostrově Mauritius a to nejspíš 5.5.2010 :-D Termín nám potvrdí hned jak dáme zálohu, ufff už aspo%n vím, jaké shánět šatičky
Odpovědět
Článek se načítá
Jůj 5.5. mám narozky, tak to je nahodička, tak to se vemte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé tak to je krásná náhodička, tak to opravdu budu doufatže to vyjde!!
Odpovědět
Jé tak to vám závidím svatbu bych si zopakovala ještě jednou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo, tak tady jsi :-) konečně jsem tě našla ;-) 5.5.2009 je moc pěkný datum, doufám, že bude volný..... Já jsem chtěla 24.4.2009, ale jak víš, nakonec jsme dostala na výběr pouze ze 2 termínů - 11. a 12.5.2009 :-D tak doufám, že budete mít větší štěstí!.... Jinak zdravím všechny holky z Teplic a okolí a doufám, že se nezlobíte, že vám sem lezu, když jsem z Ústí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé ahoj Denííí, ráda Tě tu vidím:) já naopak teď louskám tu Tvou diskuzi "Svatba na Mauriciu", jsem teprve tak ve čtvrtině a už mám pocit že je to moc informací na mě..... uf :-D No já jsem té Petře Melkové z TABC psala že máme zájezd o květen a ona nám vše vykalkulovala jen na ten první týden... tak později už je asi vše plné....
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám novou nevěstu. Páni, jak se taková svatba vůbec zařizuje? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
TO je právě to nejlepší, Zuzi. Zařizuje se asi tisíckrát jednodušeji než svatba v Čechách. Jen si vybereš hotel, který se Ti líbí a napíšeš do zprostředkovatelské agentury, který hotel, na jak dlouho, jaký program (all inclusive, PP apod.) a termín, kdy bys to chtěla. Oni Ti pošlou zpracovanou podrobnou kalkulaci do posledníh haléře, napíšou Ti který termín obřadu je v tom hotelu volný (každý hotel má jen jednu svatbu na den, aby se mohla udělat výzdoba, dort apod). Ty už si jen necháš přeložit do AJ rodné listy snoubenců, opět to předáš agentuře a už se o nic nestaráš. Zařídí vše - obřade, let, ubytování, koordinátora co Ti na místě pomůže s detaily apod. A vlastně Ti na bedrech leží jen to, vybrat si šaty a prstýnky:)
Odpovědět
Profilova fotka
míšo, přesně tak :-) já jsem to vlastně celé zařídila přes mail a telefon..... zazu, děkuju za milé přivítání ;-) koukám, že ty už máš svatbu také za sebou - 8.8.2009 je taky moc hezký termín - dobře se to pamatuje :-)
Odpovědět
Taky vítám novou nevěstu,svatba v cizimě to je něco.
Odpovědět
Profilova fotka
livinkas, taky děkuju ;-) a vy jste měli svatbu minulý týden - moc gratuluju!!!! Jaké to bylo? :-)
Odpovědět
Děkuji mockrát, bylo to úžasné a krásné, ten kdo to neprožil nevím o čem je řeč. Škoda že už je to za náma.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, fakt, jo? Tak to je super! Akorát tam dostat ty příbuzný, no... to by mi mamka asi neodpustila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
livinkas: no jo no :-( strašně rychle to uteče, tak bych si to hned zopákla...... :-) zazu: my jsme pak měli svatební hostinu se všema příbuznýma tady v Ústí nad Labem, takže jsme ty svatby měli vlastně 2 :-) ......
Odpovědět
I ve svatebních šatech.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak druhou svatbu bych si taky dala, ale už bez těch příprav :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky:-) Zuzko prosím ty jsi měla Baladovou na celodenní nebo polodenní hostina focení?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo, měla jsem ji na půl den, balíček "půl den hostina" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my právě přemýšlíme nad tímhle balíčkem a pak ještě nad celodenním za těch 9,5tis....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?