Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Nejdřív se mění trvalé bydlíště a pak OP a myslím si, že s tím musí souhlasit pronajímatel, ale nejsem si jista...
Odpovědět
Teď tě Mončo nechápu, do žádosti o nový OP jen uvedu novou adresu a vezmu sebou nájemní smlouvu. Majitelé jsou pryč.
Odpovědět
Mončo může oddací list vyzvednout jen jeden z nás?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer holky, tak hlásím pihy jsem zdárně přežila, ani to moc nebolelo, tak uvidíme jak to půjde další dny. Já určitě zítra můžu, od začátku jsem s tím tak trochu počítala, jen jsem čekala, jestli bude mít Simča čas a asi je trochu i moje vina, že jsem se Simči, když jsme se viděly nezeptala, kdy bude mít čas a nezajistila srazík já. Co mi psala Barča, tam mám pocit, že mi psala, že má snad ve středu a čtvrtek čas, ale jistá si tím nejsem. Abych se alespon trochu vyjádřila k dnešnímu tématu, jsem na tom asi stejně jako Ifka, bohužel v práci mít net nemůžu, ale odpoledne, když jsem doma a mám čas, tak naší stránku mám vždycky zapnutou, ale tady většinou nikdo neni. Jo kde jsou ty časy, když jsem přišla z práce a dočítala jsem třeba 3-4 stránky :-( Jinak Mišo (loskeros) snad si to přečteš, vy budete chodit do taneční? Prosím tě, kolik že ti to je? Minimálně 20 jo vid. Kamarádka mi dnes na tréninku řikala, že jim začíná v pátek taneční, to vy chodíte ještě na ty dětské taneční nebo tam předcvičujete? Závidim ti, že přítel je ochotný tančit walz, já jsem o to moc stála, chodili jsme kvůli tomu taky do taneční, ale bohužel Milanovi se fakt nechtělo, ale jinak na začátku října nám holky začíná další taneční, už pokračující a už se moc těším. Jen mi připadá, že Milan na to zapomněl a bude hodně překvapený, až mu to připomenu, jemu se vůbec nechce, ale já už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to bylo jedno, kdo ho vyzvedl. Před tím, než si půjdeš dát žádost o novou OP a budeš chtít mít jiné trvalé bydliště, než předtím, musíš si dojít dát nejdřív změnit trvalé bydliště a s potvrzením o tom jít dát žádost o nový OP, už je to srozumitelnější?
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo ten kdo vám pronajímá byt vám musí povolit, že se tam napíšete, takže je lepší mít ho bud sebou nebo vám musí něco napsat, ale to přesně nevim co. Třeba já jsem byla s Milanem když on si žádal, protože potřeboval svolení, aby se ke mně napsal a já jsem to tam musela podepsat
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, taky bych ráda chodila do tanečních, ale Kuba nechce a když bych šla sama, tak by děsně žárlil. Já strašně ráda tancuju a chtěla jsem začít i závodně, ale pro ženskou je závodní tanec finančně náročný a to bych nezvládala.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak nájemní smlouvu sebou musíš mít na magistrát taky
Odpovědět
Věrko a za jak dlouho jsi si šla ty pro oddací list a za jak dlouho so musíme nechat udělat novou OP a další doklady.
Odpovědět
Profilova fotka
No to rozhodně je no, měla jsem kamarádku, která závodně tančila a tedy ty ceny šatů, co mi řikala, to jsem valila oči
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak jsem se konečně zase připojila,já to rozkopu a vyhodím ]-( zítra mám čas! takže klidně přijedu!!! Jé Moni tak budem chodit tančit spolu :-D ,já bychchtěla taky,ale Zdenda nee 8-( ,ale prý možná ve čtyřiceti si se mnou koupí pernamentku do divadla...,ale do činoheráku nám ji koupím už letos teda,ať nejsme nekulturní h.. :-D ....zato o sportu vím čím dál tím víc!
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem šla na OP po 8 dnech a až si vyzvednu zítra OP, půjdu hned na řidičák a po neděli na pojišťovnu a do banky. Myslím, že nejdřív je ke všemu potřeba nový OP a pak můžeš zařídit zbytek. Ten můj bývalý, ten doktor, taky závodně tančil, takže jsem to měla z první ruky...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No ty brďo teď jsem dočítala pár posledních stran a jsem docela v šoku :-o :-( ale nebudu se k tomu radši vyjadřovat s mou prořízlou pusou :-) Já bych taky chtěla do tanečních!!! ale s Honzou mám smůlu! Jinak sraz udělám klidně v Ústí, máme tady nově otevřenou mexickou a je fakt luxusní :-D a mají tam i speciálního barmana na koktejly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, Barčo, to bude super :-) činoherák? Tam jsem ještě nebyla, ale ráda bych se podívala. Ono to je, bohužel, taky o penězích. Občas jdeme do kina, jednou jsme byli v divadle... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
pojišťovnu můžeš hned s oddacím listem a řidičák stačí s tou starou občankou a papírkem,banku musíš až s novou občankou!
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme měli oddací list připravený hned v pondělí a o občanku by sis měla jít teoreticky zažádat do 15 dnů od obřadu, ale u nás to u Milana nešlo takže si o něj zažádal vlastně až když jsme přijeli z dovolené, zdrželo se to jednak naší dovolenou a jednak taky tím, že na družstvu mají 14 dní na napsání nové smlouvy, musela se udělat nová protože mám nové jméno a milan se tam připsal
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm my nikdy nebyli v kině a nikdy nebyli spolu v divadle :-( ;-( ;-( ;-( , ty máš v činoheráku levnější vstupné jako student! můžeme jít někdy spolu,aspoň vytáhneme ty naše chlapy nebo půjdem bez nich a opijeme se pak na baru :-D jůů sraz v UL beru!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Baru a Moni vy určitě budete vědět, kterou restauraci myslím, je to ta nová přímo na míráku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni zítra jedu ke Globusu do těch krámů,dnes jsem si v Praze vyhlídla bundu,tak snad ji tam budou také mít,tak jestli nechceš třeba jet taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, já vím, naposledy jsem tam byla včera. Moc mi tam chutnají kuř. křidélka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak si holky zvykáte na příjmení??? Mně to přestalo dělat problémy až asi tento týden ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-) mě tam furt tahá mamka na nějaký drink..Pepe Lopez nebo tak nějak viď?
Odpovědět
Holky sraz bych klidn udělala o víkendu teď nějak nemám čas. Ohledně té OP no tak Pavel zítra půjde pro oddací listy má dovču a rovnou se zeptá na tu PP, příští týden jsme na dovče a pak už jen pondělí a středa to jsou úřední dny, tak se zeptá do kdy musíme zažádat o OP protože majitelé jsou na měsíc pryč, tak to je super.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo a ty nachos!!! mňam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem chtěla Monče napsat jak to je s tou pojištovnou, řidičákem a bankou a koukám Baruš jsi rychlejší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, já už dneska o srazu v UL psala, ale reakci napsala jen Kačka... Tak jo, půjdeme na bar :-D alespoň budu jednou v náladě. Tak se někdy domluvíme a půjdeme. Barčo, ráda bych, ale jedu hned ráno vlakem k našim, pro tu občanku...
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo já se s vámi sejdu kdykoliv kromě víkendu :-( ty máme s Honzou našláplé, ale v týdnu to není problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo já myslím,že to neva,my šli na OP skoro měsíc po svatbě a nikdo nic neříkal,ještě mi řekla,že jsem to mohla manželovi vyřídit sama,když jsme to měli vyplněně dopředu
Odpovědět
Profilova fotka
To se tady vedou takové diskuse jako ta dnešní častěji???
Odpovědět
Barčo vy jste si šly až měsíc po svatbě zažádat pro nové OP
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?