Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Mně normálně ráno přišlo, že to snad udělal schválně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Abys mu udělala snídani :-D
Odpovědět
Zuzko, nechám to na ostatních zatím by jsme šly jen my dvě
Odpovědět
Profilova fotka
KDO JEŠTĚ MŮŽETE ZÍTRA NA SRAZ?
Odpovědět
Ještě to oznámil tak zvesela, že je vlastně šest. Pak pochopil, co provedl, když jsem mu řekla, že mi spánek zkrátil ze tří hodin na dvě a půl... No a když už jsem ho toho lamentování, tak musím přidat, že se o něj pokouší nějaká chřipinka. Škrábe ho v krku a není prý ve své kůži. Ale včera místo aby si zalezl do postele, seděl do půlnoci u PC! 8-( Ani teda nemá teplotu, ale zase do sebe hází samý brufeny. Prej "mám pocit, že je mi to tak nějak líp" :-D Se z něj zbláznim... :-p
Odpovědět
Ježíš, píšu jak hotentot, nečtu to po sobě :-N
Odpovědět
Tak já zas jdu, ale bedlivě vás sleduju! ;-) Nakukuju i do jiných diskuzí, takže, i když už to možná taky víte, Brum se vdává 19.9. a Emm má novýho chlapa a už zase spřádá svatební plány :-D Páčko a slunce v duši x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, taky je sleduju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady se to tedy zvrtlo 8-( snad je ta špatná nálada z toho počasí....? Ifko, to máš pravdu, chlapi udělají nějakou "botu" a ještě z toho mají legraci a nepochopí, proč se zlobíme:) Koukám, že je to všude stejný :-D A copak jsi měla za zkoušku? Budu držet pěsti.... Já mám za sebou statistiku co jsem prošvihla v řádném zkouškovém a další zkoušky budou až v prosinci:)
Odpovědět
Profilova fotka
cože Emm má novýho chlapa? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, asi jo. Nejlíp se maj ty, který sem skoro nechoděj, ty maj recht, co Adruš, Leni a spol? :-D Jojo, má.
Odpovědět
Je to souborná zkouška z norštiny za uplynulý tři roky studia. Dneska jsme psali gramatický test a zítra mám ústně gramatiku teoreticky (norsky) a literaturu (česky), ble ble ;-( Tak já se do toho jdu ještě položit, nějak nestíhám.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Na sraz můžu zítra já! :-)
Odpovědět
No vida, a je po bouřce ;-) Ženský neblbněte, byl tu přijemnej pokec, žádná megaslepičárna, ale pohoda a dobré rady, tak to nekažme ;-) Vzdaluju se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jdu domu, teda na rehabilitaci, tak se mejte..papa
Odpovědět
Profilova fotka
ifko mej se a nabirej sily na zitrejsi zkousku, budu drzet palce...papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jéžíš, tak to zní hrozivě ta zkouška. Tak to teda budem držet pěsti. Tak já na sraz můžu taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nedočítala jsem. Jinak já na sraz zítra nemůžu a ve čtvrtek na 50%, podle toho, kdy se vrátím od našich... Jdu kuchtit
Odpovědět
holky od kolika je srazík? a tuším dobře že v mandlu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) no vy jste to tady pěkně provětraly :-x ,ale je to fakt,Kačka má asi pravdu, i když je to škoda,ale je to tak. Každopádně,kdyby se něco konalo,tak mi prosím dejte vědět,nejdu sem nejen kvůli tomu,že jsem v Praze,ale třebas se někdy připojuji i sedm hodin 8-( ,prostě spíš nejsem než jsem online.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, na sraze se teda, předpokládám, domluvíme zítra s holkama...
Odpovědět
Ahojky holky, chci se zeptat vydají nám v pátek oddací list na matric, když není úřadní den?
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo a Vám neřekli termín, kdy bude připravený? My ho měli hned v pondělí
Odpovědět
Simčo my jsme tam byli ve středu v úřední den , takže nevím ale snad jo, tak zitra rano zavolej
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooooooooooj :-D :-D :-D Jak se všichni máte děvčátka, jdu si přečíst aspoň pár stránek :-)
Odpovědět
Ahoj beru :-)
Odpovědět
Nám řekli do 5pracovních dnů.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak naše matrikářka byla v pohodě, ale raději bych si tam zavolala, jestli můžete přijít
Odpovědět
Dobrá tak já tam zavolám, dělám do15:30 a zítra tam mají do 17hod, takže bych byla ráda.
Odpovědět
Ještě se chci zeptat když bydlíme v pronájmu můžeme si dát toto bydliště jako trvalé do občanky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?