Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u tý koupelny asi záleží na tom, co chcete no, to může bejt šílenej rozdíl ... Hoj, Zdení. Tak co Vlastička včera?
Odpovědět
vlastičce je líp vypadala dobře po dlouhé době :-) myslím to samozřejme tak, že nebyla žluto zelena a mela dobrou naladu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to je dobrá zpráva, chudák, ty vado, taky už si to zaslouží!
Odpovědět
no dyt jo už ji bylo špatně dost dlouho, tak snad už bude mít klid :-) ja jsem nadšena Anince ted přišly riflíky co jsem jí objednala na netu, jsou fakt úžasný!!! sama bych takovy nosila!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky. Pokud bude zítra sraz, tak já nemůžu :-( Pojedu si už konečně pro občanku a budu doufat, že už tam bude...Pak do jiného města dát udělat řidičák. Jinak ta koupelna. Kubovo rodiče si nechávali děla asi před 5lety také vyzdít jádro a novou koupelnu a záchod, dělala to jejich nějaká známá firma, projekt měli svůj a vyšlo je to asi na 90 000Kč. Brácha teď předělává domek, aby mimi bylo v hezkém a jenom za 1 velkou a 4 krátké stěny vyzdění chtěla firma 30 000Kč-asi včetně materiálu, takže se to bude dělat z jiného matroše, co se normálně vyzdí a bude to dělat táta-zedník. Je, Zdeni, to je super zpráva. Ivě už je také líp, ona prý někde slyšela, že po těch 3 měsících se to zlepší, ale nevím, jak to chodí. Simčo, už se moc těším, až povyprávíš, jaké to bylo a budeš mít fotky. Jo a k tomu vyvolání fotek-některé fotky máme na papíře také daleko tmavší, než jsou v PC, ale asi záleží i na nastavení monitoru..takže jsem byla taky nemile překvapena, když jsem to viděla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, jen nakukuju, mám dovču, tak pořád někde lítáme. Barčo, my dělali novou koupelnu na Vánoce a vyšlo nás to na 156.000,- Ale zase je to Praha. Dělali nám celé nové jádro.
Odpovědět
Ahojky holky, omlouvám se že píšu až teď,ale nebyla jsem vpráci dva dny a tak tady mám haldu kterou musím dnes udělat a vyřídit. Jinak fotky už máme doma,ale je jich tolik že nějak nestíhám. Jinak vím že sraz je zítra a od kolik a kde?Moc se mi to nehodí,ale udělám si ten čas. S Pavlem děláme ložnici a tak máme z bytu takové menší skladiště, hlavně v sobotu jedeme na dovču a chceme to udělat to té doby.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, vždyť ten sraz sis vzala na starost Ty, ne? My čekáme na Tebe =-)
Odpovědět
To jsem si vzala,ale před svatbou, teď toho máme trochu moc a hlavně o srazu jsem se dozvěděla od Věrušky že se domlouváte.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to je teda domluva. Mám dojem, že žijeme (nebo aspoň já teda určitě) v tom, že ho organizuješ Ty, že ten další sraz je na Tobě... takže to teď nedomlouvá nikdo... Já jsem měla za to, že když se ten před svatbou neudělal, že máš teda na starost tenhle... no, tak to jsem teda asi mimo...
Odpovědět
aha a nebude to ted jednoduši nechat až se vrati simča z dovči? nebo ja nevim =-)
Odpovědět
Ano to jsem ho měla udělat,ale pak z něj sešlo a řeklo se až po svatbě, s tím že už nikdo nemluvil o tom že to bude vše na mě. Tak jsem to asi pochopila já špatně,ale až dnes jsem se dostala ke kompu a nevím co dřív a středa už je zítra.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, tak jsme se prostě blbě domluvily, to se stane ;-)
Odpovědět
tak nenechame to na potom nebo jak chcete?
Odpovědět
Mě je to jedno opravdu, nechtěla jsem aby došlo k takovému nedorozumnění,ale vše jsem se dozvěděla od Věrky, jinak bych nevěděla že se něco plánuje.
Odpovědět
Simčo nelam si stím hlavu, řekni jen jestli to pro tebe bude lepší až pak nebo bys ho chtěla ted, to se stane. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu od zubařky. Fuj... :( a ještě tam jdu v pondělí, snad už naposled. Já někde potkat toho starého felčara, ke kterému jsem chodila předtím, tak ho snad umlátím holí 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě teda jen trochu mrzí, že se všichni hlásí, ale nikdo ho nezařizuje... protože se automiticky tak nějak očekává, že se to objedná samo... neberte to žádná osobně, asi ze mě mluví blbá nálada...
Odpovědět
Kolik by nás šlo.Jen mě mrzíže jste čekali s plánováním na mě,ale neveděli jste kdy se tady zastavím.
Odpovědět
já můžu jen zítra ale namě nehledte udělejte si to podle sebe , nejdůležijtější je Simča a většina holek
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že právě skoro nikdo :-N Lenka je dovolený, Adruš o tom ještě neví, Zdenička by asi viděla, jak jí bude, co Zdeni? Barča taky ne, Monča taky ne. Káčka nevím... takže asi celkem nikdo se mi zdá...
Odpovědět
já nevím stěmi mymi problemy ale čt, a pá nemůžu určitě, není hlídaní
Odpovědět
Profilova fotka
Takže jindy. Akorát nevím, kdo se toho ujme.
Odpovědět
Tak bud se toho ujme Simča, nebo?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, já nevím, co je na srazu za tak velkou organizaci, o ktere porad mluvis... vzdyt o datu se tady domlouvame vsechny, nekomu se to hodi, nekomu ne, asi nikdy se to nebude hodit vsem... myslim, ze veskera organizace je jen v zamluveni mista, coz si myslim, ze neni nejaky extra problem a pokud to nekomu vadi, tak ja tam klidne zavolam a misto zamluvim... chodime stale do stejne restaurace, tak v organizaci nevidim zadny problem... tak a ted me muzete ukamenovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim, ze Barca psala, ze má dovcu, ze by dorazila, ne? nebo se pletu? a pokud bude sraz jen tehdy, kdyz budou moct vsechny, tak myslim, ze sraz muzem klidne odlozit na listopad...
Odpovědět
No jde tady o to že někteří lidé o tom ještě ani nevědí, má to být zítra a komunikace žádná, samozřejmě že to není problém,ale proč se to řeší na poslední chvíli?
Odpovědět
Profilova fotka
Velká organizace to, Kačko, určitě není. O tom jsem mluvila? A že se nikdy nesejdem všechny je taky jasný, takže moc nechápu Tvůj útok na mě. Ale v poho. Koukám, že nejsem jediná, kdo má blbou náladu, co?
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni a ci to je problem, ze to nevedi? jejich... protoze sem nechodi.... pokud sem nechodi a nemaji zajem, tak si nejsem uplne jista, ze by mely zajem o sraz... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko, ja blbou naladu rozhodne nemam a neutocim... jen se ptam v cem vidis organizacni problem, ze neustale hazis do placu - Kdo se ujme organizace??? to moc prave nechapu - proto se ptám - Jaké organizace?? Jestli jde jen o zamluvení místa, tak myslim neni problem zvednout telefon a zavolat a rezervovat misto... Toho se myslim ujme kdokoliv z nas... a jestli n nedko prijde nebo ne, je ciste na lidech, kteri sem chodi... A myslím, že i kdyby se seslo 5 lidi, tak ma smysl ten sraz udelat, protoze ti, kteri prijdou, budou radi, ze se uvidi... a pokud nekdo nechce nebo nemuze, no tak treba prijde jindy...:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?