Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já bohužel tento týden nemůžu, zítra mám zubařský zákrok a to budu vyřazená na celý den z provozu, ve středu nám znovu začínají taneční (musíme nacvičit waltz - chceme ho jako první novomanželský tanec) a v pátek jedem na koncert do Prahy... takže by v úvahu připadal jen čtvrtek, ale ráda bych měla aspoň jeden den v klidu. Určitě bych Vás ráda konečně poznala, ale ráda se dostavím třeba na další sedánek, pokud mi tenhle uteče...
Odpovědět
ja vlastně ani sama nevím jeslti pujdu na 100% podle toho jak mi bude ale zatim to moc dobře nevypada
Odpovědět
a co ta fotečka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš ty nové vlásky? fotku nemám. V pátek jsme odpol grilovali a pak jsem si musela umýt vlasy abych nebyla cítit.. a jak to tak bývá, už jsem si nedokázala vlasy tak učesat jako od slečny kadeřnice. Po umytí a vyfoukání "po staru" vypadám vlastně zase jako před tím, jen že to mám kratší. Chtěla jsem se načesat v sobotu na tu přítelovu pracovní párty, kde měly být i polovičky ale nakonec jsem zůstala doma...
Odpovědět
jéé jak to vždyt ses těšila ne? nebo se pletu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, těšila... celý týden.... ještě v sobotu jsem strávila asi hodinu a půl u zrcadla, chtěla jsem se hezky nalíčit, ale decentně, to je kolikrát pracnější než nějaký výrazný make up. No a před 18 hod, kdy byl povolen vstup polovičkám mi přítel napsal, že nemám jezdit. Hodně mě to štvalo, těšila jsem se a pak nic. Pak mi to vysvětlil tak, že nikdo z jeho nejbližších kolegů z engineeringu se kterými "peče" tam manželku nebo přítelkyni neměl a ani je prý nepozvali, prý jim dali kapesné a poslali je nakupovat. No a ten můj by byl za "podpantofláka" kdybych mu přijela.... musím přiznat, že jsem s ním včera půl dne nemluvila, to si taky mohl zjistit dřív od kolegů, jestli tam ty ženy pozvou.. aspoň bych se netěšila a udělala si nějaký plán, takhle jsem jen seděla a čekala až mi zavolá že ho mám vyzvednout.... uff, to je zpověď... ale mě ti to tááák naštvalo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, srazík má teďka pod palcem Simča, tak nevím, jak to teda nakonec dopadne... já teda pořád počítám s tou středou :-N Míšo, tak to by mě teda taky nakrklo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chlapi jsou zkrátka trdla.... celý týden jsem mu říkala ať si zjistí program jak to bude probíhat. Samozřejmě nic nezjišťoval, tak jsem ho v pátek navlíkla do obleku, když tak musí chodit v práci, tak jsem počítala s tím, že je i tohle ofiko akce. Odvezla jsem ho tam (Tereziny lázně v Dubí) a jedu zpátky. U baráku mi zvoní telefon a Jiří volá že mu mám najít tenisky a kratasy a hned mu je přivézt že se bude hrát nohejbal.... no já kvetla.... a pak to rozsekl tím, že tam ničí ženy nebudou tak at nejezdím... Ale stejně je to moje láska, příští týden máme výročí, jsem zvědavá, co mě čeká ;-) taky Vás ten Váš manžel někdy takhle převezl??
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, no jo, to holt musíme někdy vydržet ;-) mě můj manžel takhle nepřevezl, on skoro nikam nechodí, to já furt někde lítám, takže poho :-D Holky, mastím dom, tohle byl teda den pěkně na prd, takže končím :-S Pá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si včera vyzvedla fotky, které jsme si nechali namnožit a taky pro rodiče a večer jsem se s nima musela zase rozčilovat. Vůbec to nechápu, je to tedy jiný papír než od Lady, trochu hrubší, ale ty fotky jsou mnohem tmavší než ty co mi vytiskla Lada, vůbec to nechápu. Bohužel ty co mi dala Lada, jsem musela dát milanovo babičce, protože jsme tam v neděli byli a já ještě pořád neměla nic v ruce a ona už chtěla fotky. Počítala jsem s tím, že ty fotky budou stejný a ted nám zůstaly ty tmavý, ach jo :-( Jinak dneska jdu na odstranění pih, tak se trochu bojim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jééé, Věrko, tak to mě teda mrzí. Já jsem na tohle téma tady četla nějakou diskuzi a tam holky upozorňovaly na to, že každej je může vyvolat jinak... kdybych byla v Tvojí situaci, požádala bych Ladu ještě o jedno vyvolání, abych měla ty fotky v její kvalitě... není to tak velká investice oproti pěknejm fotkám na památku... jů, na pihy Ti držím pěsti!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem na to přišla bohužel to nebylla jejich chyba, ale moje, když jsem si doma připravovala co chci nechat vytisknout, tak jsem to dávala dohromady z fotek, které mám na dvd od Lady jako v syrové verzy, ale nevšimla jsem si, že v té upravené verzi co mám, jsou svědlejší :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo aha :-S Tak to já ani nevím, kterou jsem šoupla k vyvolání, ale přijdou mi v pohodě, ale moc jsem je neštudovala :-N Dostali jsme dvě dvd a byly docela promíchaný, celkem jsme s tím bojovali, co je co, ale snad je teda taky nemáme tmavý, já na ně fakt skoro nekoukla :-N Hele, co s tím zítřejším srazem teda? Kde je ta Simča? Ta nás napíná... středa už je zítra a my pořád nevíme co a jak... Simčooooooo :-o Musím to dát kdyžtak vědět ještě Adrušce, ta už sem nenakukuje...
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem jí psala o středě že jsme se spolu bavily, tak snad se už dnes ukáže, já s tím taky předběžně počítám ještě můžu ve čtvrtek, tak počkáme co nám řekne
Odpovědět
Profilova fotka
OK. Je to teda dost narychlo, nevím, jestli třeba Adruška přijede, když jí řeknu, že je to zítra ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata,tak jsem po hodině chytla signál :-| a za chvíli zase vystupuji, nějak mě to furt zlobí,tak kdybych se tady do zítra neobjevila,napiště mi prosím některá,co a jak teda jo. A co Monča,vůbec ji tu nevidím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Věruš,tak to mě mrzí s těma fotkama,určitě to nestálo málo. Já měla rozpracovanou tu fotoknihu a celý se mi to díky tomuhle křápu smazalo,tak to udělám asi na vánoce a taky jako Kačka nechám udělat ta plátna jako překvapení a společný dárek pro nás oba. Je to fakt moc hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
jen tak mimo mísu,nemáte představu na kolik může celkově vyjít komplet nová koupelna? se vším...obklad,vana,umyvadlo,wc..atd...do 100tis.? určitě ne? já musím mít nějaký argument na jeden baráček,který potřebuje jen koupelnu a fasádu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jen prostě taková normálka,žádnej zas luxus.
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, já myslím, že do těch 100 tis. byste se mohli vejít, pokud opravdu netrváš na luxusu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já si to přečtu večer cestou domů,už jsem skoro na nádraží.mějte se moc hezky :-) pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš to záleží pokud si jí necháš dělat od firmy tak bratranec platil ale za panelákovou, takže určitě menší 140 tis., ale 40 chtěli jen za práci a pokud je manžílek šikovný a bude si to dělat sáma má třeba známý který mu udělají obklad, vodu a takové ty složitější věci, tak Milanovo rodiče za ní dali 70 tis. a to v tom je i nová pračka, ale jsou to panelákové koupelny, takže menší, takže záleží na tom kdo jí bude dělat. Jinak určitě ti napíšu sms neboj
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se na koupelnu chystáme asi ještě letos, pak nám budou dělat výtah
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši marja,to mu nemůžu říct,já furt,že do padesáti se to vejde :-D ,díky moc a za sms také x-) pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hele, záleží na tom jak velkou koupelnu tam máte, možná by se něco ještě ušetřit dalo, ale to ti nepovim kolik, možná na obkladech, je fakt že Milanovo rodiče měli trochu náročnější obklad a závěsný záchod, který je taky drahy ale jako zase třeba obklad můžete udělat i později. Kamarádky přítel dělá koupelnu a už půl roku jsou bez obkladu, protože ted na něj nemají
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak já letím na ty pihy, vůbec se mi tam nechce tak se mějte večer nebo odpoledne se snad ukážu
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holčiny my dali za naší malou panelákovou i s jádrem a se záchodem cca 50 tis Kč
Odpovědět
Profilova fotka
pa Věrko a neboj, nebolí to
Odpovědět
Ahojky holky jen otevřu počítač a šok :-( http://bleskove.aktualne.centrum.cz/c...
Odpovědět
http://www.novinky.cz/kultura/179020-...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?