Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
já to nemám nikdy tak strašny to udelao to vysazeni, ale kdybych TO neměla tak bych věřila že jsem v tom, takhle my naposledy bylo když jsem čekala Andulku , ale je to fakt strašny!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad to bylo poprvé a naposledy...to si neumím představit... Včera jsme byli na obědě s kamarádem, manželka v neděli porodila klučíka. Chudák, prý byla ve vnitř celá potrhaná, že ztratila litr krve a zašívali ji v narkóze, ale miminko je snad zdravé..
Odpovědět
Profilova fotka
No a pak že je porod hračka :-p Holky, já snad nikdy nebudu chtít otěhotnět kvůli tomu porodu :-(
Odpovědět
jeje tak ta si užila chudaček!!! ale to zdravy a spokojeny mimčo všechny bolesti zahojí!!! :-) a co vy? ještě nechcete mimi? asi jsem se o tom už bavily ale omlouvam se jsem mimo a nevim co bylo včera
Odpovědět
Zuzanko třeba si to ještě rozmyslíš, každy porod není tak komplikovany, určitě bys to taky zvladla!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak já jsem od dětí odstoupila a po tom, co mi včera ten kamarád řekl už vůbec...ale jedno bysme jednou chtěli, časem... To určitě, když pak člověk to malé uvidí, na vše zapomene a užívá si ho, v to věřím, že to tak je
Odpovědět
Určitě!!! V každý žensjy je kus velky bojovnice !!!! :-)
Odpovědět
Jo a hlásím že jsem bez plen, máme je jen na spaní a zatím seš daří!! :-) Dneska se vyčúrala i venku a nepočúrala se , takže mám šikovnou velkou holku!!! Mám radost za ní!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Zdeňulko, to to krásně zvládáte!!! Paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tééééééééda, to je opravdu šikulka :-)
Odpovědět
Já ne, to Aninka!!Ještě to neni 100% ale je tam veliký pokrok!!! MÁM TAKOVOU RADOST!!! Větší než když si koupím nové kalhoty!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezký x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To věřím. :-) Jinak Zdeni, Anička má krásnou komodu v pokojíku. My máme tu samou v předsíni :-N
Odpovědět
jo no vidíš to z baumaxu a byla docela levná vid :-) Holky moc díky za podporu
Odpovědět
Profilova fotka
My ji teda máme odjinud a byla za 1900Kč, což na to, že to je dřevo, to jde...z Baumaxu máme noční stolky
Odpovědět
tam stála 1499 a ted je myslím za 1200 aůe je fakt bezvadna, mám rada masiv!!!Moc a krásně to voní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to máš pravdu, já ho mám taky ráda. Postel máme také z masivu a ta voněla, ještě na ní byla smůla, když jsme ji sestavovali a já se k ní přilepila :-D a je to praktické, hodně to vydrží a když se poškrábe, tak se obrousí a znova jen přelakuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Mažu do města, jedu nakupovat učebnice do školy :-| to zase bude peněz. Hezký den všem! :-)
Odpovědět
papa moni a at ty vydaje nejsou tak velký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holčiny ;-) dlouho jsem tu nebyla, v práci už skoro i spím.-( ale koukám, že tu máme nové nevěsty, tak je také vítám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky. Hlásím, že dneska asi nebudu, jedu školit kolegyně :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si dnes vzala volno a jdu lítat po úřadech, mám už novou občanku, včera jsem si pro ní byla a když jsem se na ní koukla, tak mi připadá divná, jak vidim svojí fotku a s jiným jménem, je to divný :-) Jinak s Aguškou jsme byli včera na kontrole, dostala zase antibiotika, ale jinak to prý vypadá dobře, tak snad to bude dobrý, další kontrolu máme zase za týden, ale do terárka nesmí, tak je pořád v krabici :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Věrko, Ty už máš občanku, jo? Fíha, tak to já si na ní ještě týden počkám... :-( Chudák malá, musíte ji tedy něco čistit? Já bych se bála, že jí to bude bolet. My jedeme už dneska k našim, jedeme na víkend fandit tátovi na závody a dneska s kočkou na 2.část očkování.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dobré ráno:) Věrko, držím palce s Aguš, aspoň že už jí máte doma viď? Tak co, mladé paní, bude nějaký ten srazík? Ráda bych Vás poznala osobně:)
Odpovědět
Ahojky holky, hlásí se nervózní poslední nevěsta. No nervíčky pracují každý den víc a víc, takže jsem zvědavá jak to všechno zvládnemei u Pavla už začali pracovat nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, jen jen 2 dny, co? Nervíčky sice asi mít budeš, ale uvidíš v neděli, až se probudíš vedle manžela a řeknete si, jaké to bylo krásné, i když vše třeba nevyjde na 100%, ale v den D se zkus nenervovat, když vše nebude tak, jak má a užívej si toho, co vyšlo tak, jak jsi chtěla. Simčo, hodně štěstí a to nejkrásnější vkročení do manželského života. Budu na Vás moc a moc myslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, tak už jsem našla šaty snů - a jsou takové, že by se daly vzít i na pláž i na hrad. Jukněte a ohodnoťte, prosím http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo opravdu jsou krásné:-) ale nevím, jestli bych v nich vydržela na pláži v horku ;-) JJ, srazík bych taky uvítala, už jsem Vás dlouho neviděla, ikdyž s Věrkou se uvidíme asi zítra na naašem třídním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpět doma, ale ve městě jsem nepořídila, než jsem na úřady stihla dojít tak všude měli polední pauzu ach jo. Tak tam jdu ještě jednou. Moni pro občanku jsem si byla už včera no, stihli jí za 3 týdny, takže super. Naštvala mě ženská napojištovně, protože jsem myslela, že stačí nová občanka a ona chtěla ještě Oddací list, což jsem samo neměla. Agušce to musíme mazat genciálkou, tedy ne přímo tou, ale nevim jak se to jmenuje. Prodává se to v pevné formě a rozpustí se to ve vodě a je to taky fialové. Tak tím no a asi příjemné jí to není, ale včera když jsme byli na kontrole, tak naše natření fialovou vodičkou je proti tomu zlatý. Musel jí to celé zmáčknout, jestli jí to zase nehnisá a na další kontrolu jdem příští týden, zatím je to dobrý. Jinak holky srazík určitě bude příští týden, protože zas pak jede Simča už na dovču, tak se chcem sejít příští týden než odjede, ale ještě jsme se nedohodli kdy. Zatím se to tu neřešilo, co holky jak máte čas, vyjádřete se. Míšo na áš srazík zítra jdu, tak se tam určitě uvidíme. K těm šatům Míšo, jsou fakt moc pěkné, můj šálek kávy to tedy není, ale jsou fakt moc pěkný a řekla bych, že k moři by asi šly.
Odpovědět
Ahojky Míšo šatičky jsou pěkné fakt noblesní ale na pláž bych si je asi nevybrala, je to jen můj názor, ale předtavovala bych si nejaké lehounké a svěží :-) Jinak se srazíkem příští tyden taky souhlasím . Co třeba středa? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?