Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
A už nevím, kdo mi to říkal, ale ja je to někde po půl hodině ty obřady, tak že se pak páry potkávali v zahradě při focení, třeba i 3, což je teda zase blbý...
Odpovědět
Profilova fotka
pomalu jdu domu, jedu vratit oblecky pro druzicaky, snad mi to od svickovy a cokolady vezmou... :-D a pak shanet darek pro Petu..jsem jako vzdy pruserar a shanim darek na posledni chvili...narozky ma dneska... :-D ale zase dostal darek uz v sobotu, co rikate? :-p tak pa zitra...
Odpovědět
Profilova fotka
kačko, to v sobotu dostal ten nejkrásnější a nejvzácnější dárek... Měj se hezky a ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky, tak hlásím, že už jsem taky Ing:-) Mám 1,2,2,2:-):-) Ještě jsem nedočítala, ale napravím....:-) Kačí ještě jednou blahopřeji:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teďka jsem jukla na fotky:-) Kačko, opravdu nádhera:-):-) Moc Vám to na nich sluší!!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka, doufám, že budeš ok :-) a užiješ si pořádně dovču:-) Ty jo, taky bych někam jela, ale všechnu dovču jsem si vyplýtvala na učení:-(
Odpovědět
Míšo tak to gratuluji, je vidět že jste všechny šikovné a chytré. takžé vítej slečno inženýrko
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Míšo moc gratuluji ke státnicím, jsi šikulka :-) Kačko fotky máte moc krásné, oběma vám to tam moc slušelo.:-) Když vidím ty vaše, tak to se už těším na ty naše. Jsem děsně nefotogenická, takže mám z nich docela strach, ale snad budou také pěkné. Baruš košili chcem fialovou, ale nevim jestli s krátkým nebo dlouhým rukávem. holky jakou košili jste pořídili skoromanželkům vy, s krátkým rukávem nebo dlouhým. Já právě vůbec nevim, Milan chce s krátkým, protože prý mu bude v létě vedro, ale zase mi to připadá blbý, když by jsme se fotili a měl by si sundat sako a tam měl jen krátký rukáv. Jak je to u vás holky? Jinak jsem dneska byla za známým zlatníkem a tedy moc nás nepotěšil. Chtěla jsem poradit co s tím prstýnkem pro Milana máme dělat a on nám ho změřil a řekl, že to tedy není 59, ale 59,5, tak máme jít prý na reklamaci, ale nevim jestli nám to někdo jako reklamaci vezme. Prý to opravdu nahřít a zmáčknout nejde a jedině prý tedy říznout, což bude vidět a dáme za to 1500 minimálně, ale doporučil nám, že máme místo toho koupit ještě jeden nějaký obyčejný kroužek menší, který by mu ten prstýnek držel, než mu trochu ztloustnou prsty. Je fakt, že se Milan taky bojí, že ted ho necháme říznout a za pár let ho budem zase roztahovat. Tak vůbec nevim co s tím budem dělat. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko chtěla jsem se zeptat na toho vašeho kameramana. To byl váš kamarád nebo jste si ho někde objednali? Koukala jsem na tu stránku co tam u něj máš, ale nějak ta stránka nefunguje
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš pravděpodobně zítra nebo ve středu by mi měla přijít naše objednávka, dám ti pak vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Páni holky, ted koukám na bazar a nějaká holka prodává tu mojí bižuterii, kterou mi Kačka objednala myslím že jsem za ní dala 540 a nějaká holka jí prodává za 950 docela síla ne, pěkně si to natáhla.
Odpovědět
Ahojky Věruško, chtěla jsem se zeptát neznáš někoho kdo měl hosti na hradě Krupka v té rstauraci?Né v rytířském sálu jako Lenka(asteracek)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Přidávám se ke gratulaci, paní inženýrko. :-) Holky jste fakt šikovné, že jste již Ing... Věrko, třeba to i draze koupila. Já jsem se setkala s velkými rozdíly v cenách, když jsem se třeba koukala po drbátku na hlavu, byl tam rozdíl 300kč a přitom bylo úplně stejné...
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo to bohužel nevim ani nevim že jsou tam dva sály, i když počkej chvíli mám na icq šagrovou, mám pocit, že mi řikala, že tam snad byla počkej chvíli zeptám se.
Odpovědět
Děkuji mockrát.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo tak bohužel, švagrová viděla jen video z nějaké svatby tam, takže asi nepomůžu. Proč se vůbec ptáš, vy nakonec sháníte něco jiného?
Odpovědět
No shánime,ale zatím to není ještě nic oficiálního, uvidím až v pátek. Nechci to zakřiknout.
Odpovědět
Profilova fotka
No já nevim připadá mi to divný, protože jak jsem to na netu našla, tak celou dobu to tam bylo za stejnou cenu a myslim, že skoro litr to ani cenu nemá
Odpovědět
Profilova fotka
Také mioc gratuluji!!!!! tý to tady za chvíli bude samá ing.:-) Moni no to teda ne,já nechci aby mi tam někdo trajdal, to je hrozný,to si zaplatíš pět tisíc a budeš stát frontu na strom na focení,to je hrůza. Tak snad jsme v ten den poslední. Teď jsme vyzkoušeli fontánku a paráda, teda jen s banánem,ale mňam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé Věruš to by bylo dobrý,kdyby to stihli do středy viď, už se moc těším.díky za info! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak jsi to udělala, Baruš, s tou fontánkou? Domácí čoko a dle návodu?
Odpovědět
Profilova fotka
No taky se těším Baruš :-) Simčo švagrová mi napsala, že tam snad ani žádný jiná restaurace není, prý rytířský sál se říká tomu místu kde se oddává, schválně až přijde Lenka. Ji zkus napsat do IP, jestli třeba nedočítá, aby si toho všimla
Odpovědět
Profilova fotka
Moni podel oka ;-) , tři mléčné čokošky z lidlu za 8kč jedna, kousek tuku a mléko,trošku jsem to prohřála,nalila,nechala přohřát ve fontánce a zapla a už to jelo :-) ,byla toho tak půlka té nádoby,ale na svtabu bych určo koupila tamtu,tohle je na dlouho
Odpovědět
Né je tam, to vím na 100%, my jsme tam i volali,ale nevíme jak jé to tak velké.
Odpovědět
Profilova fotka
Jaký tuk jsi použila? Až se uvidíme, vysvětlíš mi to všechno, viď? Prosíííííííím... Jinak jsem říkala Kubíkovi, zda by pro nás mohl přijet, tak když to bude kolem 10hod.že bysme jely domu, tak by přijel-aby se vyspal do práce...
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, tak to ti bohužel nepomohu, sama nevim, ale Lenka bude určitě vědět. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Ty peníze by se nám teď šikly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
neměli omegu,tak jsem koupila nějaký lidlácký, to tak nehroť! :-) :-D tak to je Kuba moc hodnej,Zdenda by pro nás také přijel,ale do půlnoci chce být v posteli.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když Ti nebude vadit v 10 vyrazit domu (teď Zuzka psala že to je od 18hod.), tak Kuba přijede...
Odpovědět
Ta ví akorád ten rytířský sál,ale tu restauraci neví jak je velká.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?