Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotri,takže jsi se rozhodla, že si půjdeš ještě udělat vejšku? já takové lidi obdivuju, já už bych se k tomu nedokopala, jsem spokojená, že už se nemusím nic učit jako ve škole, vyhovuje mi můj pracovní život :-) A neměla jsi v plánu mimi? Holčiny, jak to vypadá s tím srazem? já budu tento víkend (tj.2.-4.10.) i příští víkend (9.-11.10.) v Mostě, tak záleží na vás, zda vám to vyhovuje, ráda bych vás viděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mimi jsem plánovala ale jelikož se rozhoduju mezi dálkařinou a kombinovanou formou nemělo by mii stát v cestě a přinejhorším budou babičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak u mě to s tím srazem nevypadá dobře, nebudu se mít jak z chaty dostat, je tu varianta, že mi na sebe necháte číslo a já bych zavolala, až bych přijela, kde jste a dodatečně dorazila.
Odpovědět
Profilova fotka
Lien,to bychom moc rádi,kdyby se ti to podařilo nějak udělat...do IP jsem ti napsala mobil na mě.. Holky, tak kdyby tedy ten sraz...domluvme se nějak...já budu v mostě jak tento,tak příští víkend,tak mi to je jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, mocinky se omlouvám ale vůbec jsem teď neměla čásek a tak jsem tu raneček dlouho nebyla...tak vyberte nějaké datum a zajdem někam...jak se jináč všecky máte???nebudete tomu věřit ale pokaždé když kolem mě (v sobotu) projíždí nějaká svatba a troubí naskakuje mi husí kůže...koukáme, že to tu sntejně trochu zamrzlo...nj, máme tu konec září a každý se vrátil do reality...je to zvláštní celý rok jsme žili jen svatbou a teď už je to pryč.....doufám, že srázek bude co nejdříve, těším se na vás...papa
Odpovědět
Ahoj holky, tak co se týká srazu, tak já bych raději příští víkend. Ale nechám na Vás. Mějte se hezky, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice: Ahojky, neměla jsi dneska šichtu v Tescu? Mám pocit, že jsem tě tam zahlédla lítat mezi regálama, ještě jsem se za tebou otáčela a koukala jsem, jestli máš prstýnek. Pawlina: S tím časem jsme na tom asi všichni stejně, jak tak koukám, dnes jdu na poslední noční a pak jedeme opět makat na chatu. Absolutně nic nestíhám. Holky, jak jste na tom s mimí, zadařilo se někomu? Já už na to kašlu, pořád nic, v práci to vypadá na prd, asi budou propouštět, za každou kravinu dávají vytýkací dopisy, je to děs. Asi se začnu poohlízet po něčem jiným.
Odpovědět
ahoj holky, tak se po delsi dobe ozyvam, byli jsme jeste s manzou na dovce na Slovensku a na Morave u babicky. Co se tyce srazu, tak me by se taky hodil spis az ten dalsi vikend. Jinak u nas nic noveho, zacala mi skola a s tou i pomalu stresy - bakalarka, statnice, atd. Lien - asi jsi ve stresu, ne? Ta chata, prace, . .. To ma na to taky vliv. Ale drzim moc palce, at se brzy zadari!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo možný to bylo měla jsem odpolední si měla houknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice: Kdybych si byla jistá na sto pro, tak bych houkla, ale jestli tě tam uvidím příště, tak se ti přihlásím. Verys: Ta škola, to je nářez, ale to zmákneš, to bude dobrý. Já jsem ve stresu stoprocentně, protože u nás dávají vytýkací dopis pomalu na potkání, mám strach, nervy atd., počítám, že budou propuštět. Snad se mimí povede. Snažím se na to nemyslet, ale neni to jednoduché.
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím holčiny, prosím pojďme se už předběžně domluvit na termínu srazíku a i místo a čas...tento víkend v Mostě budu,ale mám toho více,tak si to potřebuji naplánovat...snad vše vyjde a dorazí vás co nejvíce...budu se těšit :-D
Odpovědět
Ahoj holky,jsem tu úplně prvně,v březnu se vdávm,bude nás pár,tak do dvaceti, doporučí mi někdo pěknou stylovou restauraci v Mostě?Nechceme, yby nás to vyšlo na ranec,je to jen rodinná svatba, na druhou stranu, aby to bylo hezké.Díky moc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky alamar, pro menší počet lidí bych ti doporučila Zátiší. Je to tam moc hezké. Jinak sem už moc holky nechodí, ale je založené nové téma nevěsty Most 2010 ;-) . Tak mrkni spíš tam :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky holčiny, co je s Váma, po svatbičkách nám to tu nějak zamrzlo. Jsem zvědavá, jak se která máte a co je nového. Já si hledám nějakou jinou práci, nějak to už u nás nezvládám. Dávají vytýkací dopisy na potkaní, máme nařízené přesčasy a ještě ta buzerace. Říkala jsem, že už na to kašlu, klidně půjdu dělat nějakou podřadnou práci, ale hlavně že budu mít klid.
Odpovědět
Ahoj holky, jojo máme tu nějak mrtvo..... Lien, taky pokukuju po nové práci...hlavně dojíždění do Ústí mě fakt ničí!!! no a plus také buzerace...ale koukám už docela dlouho a nic není :-( teda na dvou výběrkách jsem už byla, ale vždy bylo dělané jen naoko a místo bylo předem obsazené...což pro mě znamenalo zybtečné naděje...Držím palce při hledání...A jak jste na tom s chatičkou?
Odpovědět
Ahoj holky,kdo se vdaval v kostele v Mostě?Jak dlouho tam trvá celý obřad?Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Jitulka: Koukám, že jsme na tom tak nějak stejně, já dnes lituju jedné věci, udělala jsem chybu, když jsem hned po maturitě nastoupila jako dělník. K čemu mi je praxe 5 let v Grammeru a teď 2 roky v IPS, k ničemu. Dnes je to fakt o známejch, bez dvouleté praxe v oboru se nečapu, takže si tu svojí strojařinu můžu nabouchat. Chatička už se nám tak nějak rýsuje, ale už jí budeme muset letos zazimovat, ale od jara, tam bude pořád, už se na to moc těšíme, nejraději by jsme zimu přeskočili.
Odpovědět
Lien: je to dnes fakt těžké s tou prací..."škoda" že máš maturu a je z tebe teď dělnik. a určitě pracuješ s lidma co nemají ani výučák, co? Někdy mívám pocit, že je úplně jedno jaké máš vzdělání. Já když jsem dodělala bakaláře, tak jsem si myslela, že bude hned líp a bude se práce lépe hledat....to samé bylo teď s Ing. zkratka je to sice hezká, v tom životopise to dobře vypadá, ale mám pocit, že je mi to skoro k ničemu. A to jsem obojí studovala dálkově, abych nabrala k tomu nějakou praxi...Taky koukám na výběrka, kde chtějí maturu, jen aby prostě člověk měl práci a pracoval v místě bydliště....tady na úřadě ta buzerace je taky hrozná, byrokracie a stím vše spojené...taky když se "jim" (vedení) něco nelíbí, tak se prostě člověka nějak zbaví, třeba ho tak zdeptají aby odešel sám...děs...ale nevybarvuji si to. všude je něco, viď??? Nejraději bych šla na mateřskou už teď, ale nemůžeme si to hned teď dovolit, chceme až příští rok se začít snažit, ale do té doby bych právě chtěla sehnat novou práci, abych se potom měla kam vrátit. Nedovedu si představit, že bysme měli děcko a já dojížděla do Ústí...kdo by mi ho odváděl do/ze školky, když manžel dělá 24h služby? a babičky jsou stále mezi pracujícími a dlouho ještě budou, protože ti naši politikové to takhle skvěle vymysleli....no jo, tak jsem si nějak postěžovala, ale ty mě určitě chápeš :-) Držím palce, ať něco seženeš!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jitulka: Ty jsi to tak hezky a výstižně napsala, že fakt nemám, co bych dodala. Jsou tam u nás i bez výučáku, ale je tam i docela dost lidí s maturitou, je vidět, že tu neni na výběr. Člověk by řekl, že jako Ing. nebo Bc. to bude lepší, ale jak vidím u tebe, tak taky asi nic moc, ale pořád lepší než nic.
Odpovědět
Holky,co tady čtu Vaší diskuzi , bojím se té svatby čím dál víc.Už máte všechny po a mě to čeká za pět měsíců a to krom šatů nemám ale vůbec nic...
Odpovědět
Profilova fotka
cassinka: Neboj, to bude v pohodě, rádi ti poradíme, napiš co potřebuješ sehnat, když budeme moc, rádi poradíme.
Odpovědět
Lien,jsi hodná,v pondělí zamlouváme kostel a kupujeme prstýnky,ale nevím,jestli to není brzy a tak nějak co teď a co potom...uf,at už je ten den tady a pak po...Nemáte někdo zkušenost s hostinou v Jokeru?Prý je to tam hezké...
Odpovědět
cassinka: jo určitě se ptej, pomůžeme ;-) O Jokeru jsem slyšela taky pozitivní hodnocení, ale nikdy jsem tam nebyla, takže netuším....přeji krásné zařizování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
casinka: Určitě není brzy, naopak je lepší to vše zařizovat dřív, Joker vím kde je, ale nikdy jsem tam nebyla, ale vím, že to je luxus, od nás z práce tam ubytovávali němčoury z vedený.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj holky jsem myslela že už emnkdo nepřijde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kmotrice: Ahojky, jak pak se máš, ty už jsi sem taky delší dobu nenapsala. Co je u tebe nového?
Odpovědět
Profilova fotka
u mě nenínicnového a zajímavého. jaký byl srazík????
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice: srazík? Tak to nevím, myslím že žádný snad neproběhl.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?