Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Simik: jo není to tak hrozné, nebo si to nesmíš připustit ;-) Já už mám v práci z toho docela srandu, jak mě všichni schánějí pod rodným jménem a já se představím novým a teď to vysvětlování....fakt už je to sranda :-D
Odpovědět
nazdárek holky, za pár dní už tu bude Petruška-Karminka, takže až se vše trošku uklidní, dáme ten srazík, ať si v klidu popovídáme osobně a těším se moc na fotečky od všech :-) Já si myslím, že už mám vše zařízené, co se týče papírování, ale možná se časem ještě něco najde :-) Lien---co? Takové zjištění, by mě šlehlo!Vy makáte na chatičce, my pro změnu na bytě, rekonstrukci, komplet, je toho ještě hodně, takže o nestíhání mohu napsat slohy :-D ale co, uvidíme se a probereme to v klidu :-) na net prostě není už tolik času. Na téma restaurace: ono je jedna věc něco někde slyšet, každý si k tomu něco přidá a je z komára velbloud. Asi to řeknu tak, nejlepší je vytipované restaurace navštívit, najíst se tam, vyzkoušet tím pádem jídlo, obsluhu, prostředí, jak působí, navíc za nezávaznou informaci člověk nic nedá. Ono tvrdit, že se tam a tam okrádá....až uvidím konkrétní věc, podklady, uvěřím. Co se Resslu týče, my tam měli svatbu v červnu, Karminka po nás, pochybuji, že by jedna z nás řekla nějaké negativum...těžko se něco změnilo oproti minulému roku (Oliček tam též měla hostinu a byli spokojeni) a za prvé, od toho jsou schůzky, aby se vše řešilo, co si nasmlouváte to máte(myšleno všude), co dovolíte lidem pít(nápojový lístek) to budou pít a tolik se také propije, protože jak ví asi každý, alkohol je vždy nejdražší věc. My jsme měli bezvadná jídla (dali jsem předem na výběr ze dvou), výborné pití, raut, nazdobený sál dle přání, řekla bych nad očekávání, noclehy apod. Rozpočet jsme měli, ráno jsme dostali fakturu, kde bylo vše rozepsáno a co se kdo chce hádat, zda se vypilo o 2panáky méně či více? Povolíte-li pít do limitu finančního, je to vyřešené, povolíte-li jen určité pití, které budete hradit, vyřešeno..nebo necháte lidem volné pole působnosti. Navíc obsluha na Resslu nepřijde vůbec do styku s kč(za hostinu) to vše se řeší až s majitelem, takže jaký má důvod okrádat? A my jednali jak přímo s majitelem (ano, je to starší pán, působí možná přísně), ale jednání vždy v pořádku, výzdobu jsem řešila převážně s dcerou pana majitele..........nemám jediné výtky. Karminka určitě napíše sama za sebe a nemyslím si, že to bude jinak. O prostranství tam nemluvě, mají na výběr buď sál, stodolu či ještě maličký salonek spíše pro rodinnou oslavu, je tam úžasný klid, soukromí, žádný hluk, žádné silnice.... Stejně tak krásná pozitiva jsem slyšela na Selský dvůr, viz Jitulka, také od mé fotografky apod. takže to chci uzavřít tím, že dát na nějaké pomluvy, ať už jsou šířené z jakéhokoliv důvodu je prostě blbost, vyzkoušejte si restaurace nezaujatě, popř. se ptejte....uvidíte sami (psáno všeobecně pro budoucí nevěsty :-) ) a holky, klidně už zkuste házet termíny, které by se vám hodily na srazíček...asi bych zůstala u toho víkednu, buď sobota či neděle, někdy konec září, začátek října....jak vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny, tak jsme se včera večer vrátili ze svatební cesty z Kréty,no kouzelné, nádherné, jako v pohádce. Ještě dospávám, dočítám příspěvky,tak jen v rychlosti. Kimby, dostala jsi smsku včera ode mě z kréty? posílala jsem jí od Lukyho :-) Určitě bych o Resslu napsala vše to, co Kimby, nemůžu si na nic stěžovat, vše bylo naprosto dokonalé. Stejné zkušenosti má i Plami, od které jsem na tuto restauraci dostala doporučení, určitě jí můžeš napsat, napíše ti své názory a zkušenosti. Teď mám hodně práce, peru, žehlím, uklízím, vybaluji, máme tu rodiče, protože nás vyzvedávali na letišti (do toho řešíme reklamaci kufru,který nám včera zničili,aby toho papírování nebylo málo). jinak snad tento nebo příští týden budu mít novou OP,tak pak budu vyběhávat dále, zatím to mám změněné v práci a současně na VZP. Na víc vyběhávání zatím nebyl čas a tuším,že ani bez OP to nejde (banka,pojistky atd.). Jinak miminko nám nevyšlo ani z posvatební noci, ani ze svatební cesty...mrcha se dostavila :-( ale tak si řikám, že se snažíme zatím 2 měsíce, ale doufám, že se mimi k nám brzy dostaví nevíte někdo něco o Andrejce (Andru)? Jak ta se má, dlouho se neozvala...nečeká už to druhé mimi? Holky, zatím to předběžně vypadá, že v Mostě budu příští víkend,ale přesněji vám to napíšu až začátkem týdne...hodilo by se to zatím předběžně? Místu a času se přizpůsobím...moc ráda Vás všechny uvidim ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, na těchto stránkách: http://lukyapetula.rajce.idnes.cz jsou aktualizované fotečky ze svatby - jak obřad, tak hostina a ze svatební cesty na Krétě, tak se můžete mrknout :-) Mějte se krásně
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: fotečky jsou super, teď jsem si je prohlížela. Holky nevím jak to budu zvládat s tím srazem, já bych mohla jen v týdnu, každý víkend boucháme na tý chatě, musíme toho udělat co nejvíc, dokud je počásko. Kimby: Tak to taky musíš být pěkně zmakaná, rekonstrukce bytu, to je vesměs to samé. Popravdě, já toho mám plnejch buchet, přes týden makám v práci a o volno na chatě, takhle už to táhnu 4 týden.
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, já se bohužel v týdnu do Mostu nedostanu...jezdíme jen v pátek večer a neděli po obědě zpátky...teď jsem se zrovna pokoušela vzít v práci volno na pondělí a úterý (t.j.21. a 22.9.),ale bohužel jsem jí nedostala. potřebovala jsem si v mostě oběhat doktory a úřady,ale ještě hodně lidí má dovolené a marodí,máme tu málo lidí,tak zatím to nejde..:-( jediné, co budu v mostě v pondělí je ten další týden,ale to je ten svátek :-) :-D teda snad nám to vyjde a do mostu pojedeme...jinak v mostě budu určitě tento víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Stejně většina bude moc o víkend, tak se neboj, nic ti neuteče ;-) , mě holt pak budete vyprávět, protože víkendy fakt nemůžu, musíme stihnout letos chatu zvenku a zevnitř zbrousit a natřít
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím Vás. Co se týká srazu, tak asi určitě o víkendu. Navrhuji tak první/druhý víkend v říjnu. Jo a co to udělat tak aby mohla dorazit i Lien. Co třeba jako v neděli na večer?? To by se Vám chtělo???Lien, mohla bys takhle dorazit???
Odpovědět
Profilova fotka
V neděli večer by to šlo, jenže to by asi nemohla Karminka, nevím v kolik tak bežně odjíždí do Prahy.
Odpovědět
no tak jsem to myslela, akorát jsem to už nedopsala...sladit to tak aby Ti jsi byla už tady a Karminka ještě neodjela ;-) tak teď čekáme Karmi na Tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak to jste hodné, že na mě takhle myslíte :-D určitě není problém, že bychom některou neděli jeli až později v neděli, ale nejideálnější v tu neděli by to pro mě bylo tak kolem 17 nebo 18 hod nejpozději začátek srazu, přece jenom budeme chtít spolu nějakou chvilku posedět, nechci jen dorazit do prahy někdy o půlnoci, takže čas na začátek srazu ve 20 hod. pro mě není ideální...jestli mi rozumíte :-)
Odpovědět
ahoj ve spolek, koukám na info, zda je něco nového. takže navrhnuty 2 termíny, první víkend v říjnu, mluvíme už tedy o neděli, podvečer...tedy 4. října, nebo následující víkend v neděli 11. října. Lien...dala(tím myslím, zvládla) by jsi to na 17,30hod? Z tvého pohledu? Jen jednou...vyjímka? Že bychom dali ty 2hod a Karmi mohla odjet v rozumný čas do Práglu, takový kompromis? Já se přizpůsobím vám, takže pro mne kdykoliv, nemáme nic v plánu, nikam nejedeme.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ráno, kimby, jak jsi to napsala, je to pro mě ideální...datum je mi zatím jedno, přizpůsobím se, zatím také nemám nic naplánováno na tuto dobu. Případně kdyby se to hodilo, mohla bych i teď konec září...resp.jak je tam to pondělí volno,tak budeme v Mostě do pondělí. Abyste měli více termínu na výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dnes večer, až mi přijde Michal z práce, tak to proberem, já si zatím spočítám, co mám za šichty, aby mi náhodou nevyšla neděle noční.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny kokám že si tu užíváte. Pokud jde osrazík tak si ho nějak pěkně užijte. Toho 4 nemohu máme v tesu inventuru. Jinak mám starosti hledám si nebo spíše pokukuji po novém (aspon trochu lépe placeném) místě ale výběr nic moc. No jo když dva dělají v tescu ta to není žádný med. Kdyb jste o něčem věděli hodte mi proí info. Zatím se mějte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice: A kdy by jsi mohla ty, vychází ti nějaká neděle volná?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tady je nějak mrtvo :-( já jsem se včera v noci vrátila z mostu do prahy, lukáš tam totiž ještě zůstává, protože dnes jde vyřídit něco na úřad a dát auto na technickou,tak jsem měla jet dneska ráno kavkou přímo do práce, jela bych autobusem z mostu ve 4.50,ale luky řekl,že nechce,abych takhle brzy vstávala a že se o mě bojí,abych jela busem,tak mě hodil autem večer ještě do prahy-jel na otočku. to je hodný,co? je to moje zlatíčko. a co jinak jak to vypadá s vámi a srazíkem? já nakonec případně kdybyste mohli tento víkend prodloužený,tak nemůžu. neuvědomila jsem si, že má lukáš dosah,takže nemůžeme jet do mostu. takže můžu až ten říjen :-)
Odpovědět
Ahoj kočky, mě neděle vyhovují obě, tedy ty říjnové....Záleží na Vás. takže se podřídím. Jinak, Karmi, manžel je opravdu zlatíčko, že Tě odvezl ;-) Jen aby mu to vydrželo... :-p Holky, mějte se fajn, přeji krásné dníky. PUSU
Odpovědět
Profilova fotka
Jitul, toho já se nebojím, že by takové zlatíčko nebyl...chová se takhle už 6 let...hrozně se o mě bojí, to jsem zvědavá, až budu těhotná...to nebudu moci umýt ani nádobí, aby se mi něco nestalo
Odpovědět
Profilova fotka
no ten první víkend je zabity ale ten druhý by šel ám volný celý víkend
Odpovědět
Karmi: dělala jsem si legraci, to víš, že jsou všichni naše zlatíčka...jinak bysme se přeci nevdávali, viď??? Ten můj je taky poklad už 8 let ;-) jen k tý svatbě se rozhoupat mu trvalo nějak dlouho :-D No tak to můžeme udělat druhý víkend v říjnu...já su pro. Jen aby Lien neměla šichtu!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny mladé paní a dodatečně všem přeji jen a jen to nejlepší :-) Chtěla jsem sem napsat informaci pro budoucí nevěsty, které sem případně nakouknou, že mostecká matrika už vyhlásila termíny na rok 2010 ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, tak jsem Vás přišla pozdravit. Jakpak se máte? Máme před sebou 3 dny volna, jupííííí :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky, zdravím všechny mladé paní i nevěsty. Dlouho jsem tu nebyla, nějak není na net čas a s dcerkou jsme se jeli ještě ohřát na 12dní do chorvatska. Koukám, že to tu už moc nežije, ale je založena nová diskuse Nevěsty Most 2010, tím chci všem moc popřát krásné přípravy a štěstí na dodavatele, ááách, vdávala bych se znova. My měli svatbu i hostinu a party na Hněvíně, kdyby chtěl někdo info, tak ráda poradím, ale radši napsat do IP. Holky, chystá se srazík? kdy a kde? Kimby, případně mne informuj emailem, sem už téměř nechodím, nestíhám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky nevíte někdo jestlise tu dá studovat pedagogické minimum??? Nikde nemůžu nic sehnat
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejko, to je hrozně fajn, že jsi se ozvala :-) Jsme rádi, že je vše v pořádku :-) Tak to je krásné, že jsi si s dceruškou udělala ještě dovolenou...a co mimi, podařilo se už? holky, nemůžu najít tu novou diskuzi Nevěsty Most 2010...hledala jsem to v diskuzích a nich..našla jsem jen diskuzi Ústecký kraj 2019 kmotri: nevím, co myslíš pod pojmem pedagogické minimum...?? myslíš jako maturita s pedagogickým zaměřením? jestli ano, tak pedagogická škola je v ulici Zd.Štěpánka v Mostě, chodila jsem na Obchodní akademii,ale ta pedagogická škola je v jedné budově, vím i že se tam dá studovat dálkově...sestřenka tam zrovna teď dělá dálkové studium...jestli jsi nemyslela toto,tak se omlouvám
Odpovědět
Kmotri: Pedagogické minimum se dá studovat jako nástavbové studium od UJEPu Ústí nad Labem. Studium probíhá i v Mostě, ale je placené. Zkus se podívat na tyto stránky: http://pf.ujep.cz/ccv/programy.html Jinak jak psala Karminka, tak pedagogická škola střední je v ulici Zd. Fibicha http://www.vos-sosmost.cz. Karminko: Diskuse pro nevěsty na rok 2010 je - Most a okolí 2010 :-).
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji za rady jelikož maturu mám mrknu se na vejšku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?