Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Ahoj, Nemcovka a jak tedy nakonec byla slavobrána nazdobená, to by mne zajímalo.... :-D Jinak škoda, že jsi se neozvala dříve ;-) Holky, nestíhám...nějak jsme pořád někde v luftu a nedočítám, snad to brzo napravím ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, zeptám se mladých paní....nějak jsem neřešila, abych měla kabelku, nebo pompadůrku, napadlo mě, že bych asi chtěla mít u sebe voňavku, lesk a takové ty potřebné záležitosti :-) Jak jste to řešili? Měli jste něco??? U obřadu to stejně mít nechci, tak mě napadlo, že bych to šoupla k mamce nebo ke svědkyni do kabelky... Jinak já finišuji s přípravami, ale je toho dost co mě napadá, co jsme mohli udělat, atd...ale jinak vše OK. Jen kdyby bylo trochu více času :-) s prací je to těžký! ale to všechny víme :-) Přeji krásný den, ikdyž deštivý. Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, vypadla mi kosmetička (jede na dovolenou :-( ). PSala jsem do IP Martině Špoulový, nemáte někdo na ní kontakt, jako email nebo telefon?? Abych se s ní mohla domluvit! Díky
Odpovědět
Ahoj Jitulko, kontakt máš v IP. Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Jitulko, všechny věci jsem dala svědkyni do kabelky :-D :-D. Nechtěla jsem se tahat ještě s pompadůrkou a můžu ti říct, že jsem je pak ani během dne nepotřebovala.
Odpovědět
ahoj holky, včera jsem už byla unavená a k pc se nevrátila. řešili jste tu prstýnky-zásnubák versus snubní prstýnek. já osobně nenosím oba prstýnky na jednom prstě, na pravém prsteníčku mám zásnubák a na levém snubák. na obřad jsem neměla žádný prstýnek-poté tedy jen snubní,aby to hezky vyniklo a nic to nenarušovalo. Jituš....ty už finišuješ, stejně jako ostatní, no jo...srpen už tluče na dveře:-D budu-li mluvit ze své zkušenosti, mě se pompadůrky tolik nelíbí, ne ke mě, takže já tyto drobnosti měla v kabelce kamarádky-při focení mě upravila a tak podobně. Martina má i své webovky: wéwéwé.martina-image.cz (nesmí se do diskuze vkládat webovky :-D ) Němcovka se ukázala, ahoj :-D takže vše dopadlo dobře, jsem tedy moooc ráda, hezky se to čte :-D tak přidej třeba pár foteček, alespoň na chvilku, já také měla na chvilku album, už není.....a užívej začátky manželství, čas rychle letí.
Odpovědět
Ahoj holky, díky za kontakt na Martinu, hned jí jdu volat.... Mě se taky pompadůrky moc nelíbí, tak jsem si právě říkala, že to všechno k někomu šoupnu :-) Díky, pa
Odpovědět
Karmi, tak nakonec trička z netu? jsem zvědavá, ale myslím, že to dojde, musíš věřit:-) Nemcovka, tak pro změnu u nás byl dort, tou jedinou záležitostí, která mě den před svatbou rozbrečela negativně a museli nechávat dělat nový :-) Jo Andrejka je super, zrovna k ní jdu zítra, potřebuji už ostříhat- nestříhala jsem dost dlouho, kvůli svatbě, tak chci hezky hooodně zkrátit :-) a od dlouhých si odpočnout. Lien, ty jsi už frnkla na dovču, nestihla jsem ti popřát hezkou dovolenou, hodně sluníčka, odpočívejte a užívejte a to sluníčko pak přivézt i sem :-D Kmotři, parádně jsem si početla zážitky :-D jj, to vše k tomu patří :-D já jsem třeba ostuda a ještě jsem se ani k sepsání našeho svatebního dne nedostala. jakmile je trochu přijatelně, tak někde lítáme a když není, maká manžel na bytě. Pawli, na ty legrační tance jsem také pomýšlela,ale manžu bych nepřemluvila, ovšem chtěli jsme střihnout pěkný valčík, pak ale vyhrála naše oblíbená písnička,takže jsme si prostě zaploužili :-) ale obdivuji ty lidi, co takto něco připraví-je to legrační
Odpovědět
jj, Jituš, je to řešení a Martínce cinkni a pak dej vědět ;-)
Odpovědět
tak s Martinou jsme se naháněly, nejdřív to nebrala a pak zase já :-D ale nakonec jsme se slyšely. Večer ještě zavolá, neměla u sebe diář. Tak uvidíme. Díky moc!!! začala jsem na poslední chvíli dělat svatební noviny a moc se mi to líbí :-) ale dělám je jen kraťoučké, spíše o nás dvou :-) tak se mějte moc hezky, já jdu zpátky do procesu. Jo a holky, co ten sraz??? Platí??? kde se sejdeme?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky :-) tak mi včera objednávali ještě ten létající lampión a už nám chybí se jen domluvit v zátiší na podrobnostech, s kapelou jakou hudbu si budem přát já pak ještě kadeřnici a zkoušku šatů... jinak jsme plně připraveni :-) teda doufám, že nepříjde nic nečekaného... kimby: chtěla bych tě poprosit a domluvit se na půjčení té čokofontánky :-D jestli to teda ještě platí Nemcovka: to jsme rádi, že ti vše takhle vyšlo...přeju moc štěstíčka do společného života a určitě nám ukaž nějaké ty fotečky Holky dělali jste někdo poděkování?já jen, že jsem to viděla na jedné svatbě tak jsme si taky udělali takové děkovací kartičky s naší fotkou...dáme je do výslužek jitul.ka: ty noviny pak nafoť o tom jsem ještě neslyšela ale určitě je to pěkný nápad ;-) Ten srazík určo platí ale místo zatím nebylo vybráno....2.7. neděle ve 14 hodin
Odpovědět
Pawli: já je vezmu na ten sraz ;-) to bude nejlepší, máme tam soukromé údaje, tak je tady nechci vystavovat, ju??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, vy jste se nějak rozjely :-) to je super, aspoň je co číst. Já marodim,tak se doma pěkně nudím. Já jdu za chvilinku k doktorce. přijde mi to takové divné,když má lékařka ordinační dobu od 14-18 hod. jsem zvyklá chodit k doktorce spíše ráno, ale no nic. Pawli: my jsme poděkování dělali jen rodičům - takovou ruličku pěknou,která bude umístěna na jejich místě na hostině. mám to v albu,můžeš mrknout. Pak asi po svatbě budeme rozesílat e-mailem nějaké poděkování. Jinak nám chybí: o víkendu bychom chtěli na ressl domluvit podrobnosti, o víkendu mě čeká zkouška líčení, rozlučka se svobodou, potvrdit vyzvednutí dortu, ověřit si vyzvednutí kytek,uvažujeme o koupení čokolády do fontány (musíme se domluvit na resslu), upřesnit s kadeřnicí v kolik hodin v den D dorazíme. to je cca asi tak všechno. čekáme jen,až dorazí trička (pavlí,nechtěla jsem riskovat jinou variantu na poslední chvíli,víš?) jinak už jsem také viděla ty svatební noviny, vypadá to krásně,ale už se mi s tím nechtělo dělat. přece jen to zabere hrozně moc času. jinak létající lampion budeme mít také :-) měl by dorazit s tričky :-) S tou pompadurkou mě svědkyně překecala svědkyně někdy v únoru,takže jsem si jí pořídila (ve skutečnosti také na to nejsem),ale dám si tam věci a dám to buď ségře nebo svědkyni a budou mi to nosit Si představte,že přítel souhlasil s tím vtipným novomanželským tancem,takže už druhý den dává dohromady hudbu a asi od zítřka začneme nacvičovat, tak jsem na to zvědavá. Budu se hrozně stydět Se srazíkem počítám...uvidíme,jaké bude počasí, kdyby bylo hezky, mohly bychom být venku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, taky nějak nestíhám, myslela jsem si, že po svatbě bude klid, ale není. Karmi, no jo, manžel mi pořád nejde přes pusu, je to hrozný nezvyk, hlavně už po příjezdu na hostinu jsem se představila svojim minulým příjmením, tak se všichni řechtali, no nic. Andru, slavobrána nic moc, při svatbě jsem to absolutně neřešila, ale pak na fotkách to bylo hrozně přeplácaný, ale to už mi pak bylo fuk. Máme taky už 2,5letou cácorku, tak to bylo jen tak tak. Jo a chtěla jsem ti napsat, že znám jednu tvojí družičku, tedy Sylvu, chodí do stejného mateřského centra s malým Angelem, hned jsem jí poznala na fotkách. Tak myslím, že tvoje vázičky byly rozhodně hezčí. Kimbly, Andrejka mi hned říkala, že tam přijdeš, všechno vím... je fakt hrozně příjemná. Jsem ráda, že jsem našla tak skvělou kadeřnici. Hlavně je ulítlá na kytičky a když jsem jí řekla, že jsem pořád lítala se závojem, i když jsem ho původně nechtěla, tak jí to bylo líto, že kala s růžičkou nebyla vidět. Včera mi poslali fotografové fotečky, jen pár, tak pokud mi to půjde, tak je hodim na net. Jo a holky Svatební noviny měly hrozný úspěch, tak kdyby někdo chtěl, pošlu výtisk přímo do schránky. A taky vřele doporučuju tombolu. Byla fakt sranda. No nic, jdu dát ty fotky do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemcovka: máš krásný fotečky v albíčku. Hrozně se mi líbí tvoje šatičky, byly opravdu jednoduché,ale kouzelné. z jakého salonu jsi je měla půjčené?
Odpovědět
Ahoj holky, tak od včerejška mám doma svatební šaty - nechávala jsem si je šít a jsem maximálně spokojená. Akorát je nechci dávat sem na net, protože to může vidět přítel nebo někdo z rodiny a já to chci mít jako překvapení do poslední chvíle. Dnes jsem dodělala svatební noviny, jen je po sobě ještě přečtu a o víkendu si je u táty v práci vytisknu. Zítra dokoupím zbytek věcí do tomboly, půlku už mám zabalenou a připravenou. Pak taky má zítra přítel zkoušku obleku. V pondělí jedeme za fotografem a kameramanem - jedna firma v Jirkově, ještě si musím koupit něco do vlasů a snad už je to všechno. Pak už "jen" hurá se vzít Jinak se srazem v neděli počítám.
Odpovědět
Profilova fotka
Karminko, s mojema šatama byl šrumec. Úplně poprvý jsem byla v Deltě, tam nic moc, ty ženský se chovaly příšerně, pořád mi vnucovaly jedny šaty, který se mi vůbec nezdály. Tak jsem zklamaně odešla do Asasu, tam mě překvapila p.Vaníčková s milým jednáním a ihned jsem si zamluvila jedny šaty. Měla jsem představu bílých, jednoduchých šatů na ramínka a odešla jsem ve zlatých, bohatých a bez ramínek a s korzetem. Ale na poslední zkoušce mi nějak neseděly a tak jsem šla opět do Delty. Už mi to bylo nějak jedno a zrovna přivezly tyhle jednoduše zdobený, ale moje vysněný úplně bílý šaty. Nic extra nebyly, ale nějak seděly, tak jsem si je vzala. I když jsem je měla blbě zašněrovaný, tak jsem byla spokojená a vydržela jsem v nich až do půlnoci. Jsem moc ráda, že jsem nešla do korzetu, nebo do těch co mi vnucovaly - hrozně dlouhá vlečka a zlatý. Jé, to jsem se rozepsala. Tak raději končím a mějte se.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Andru, tvoje šatičky Premier se mi líbily už na netu, ale v Deltě měli jen 36 a přes prsa jsem je nezapla. Ale hrozně jsem ti je záviděla a hrozně ti slušely.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, normálně já si připadám jak sto let za opicema...nějak brouzdám na koníkovi a beremku a pročítám diskuze o oddálení menstruace (přemýšlím o oddálení na dovču,ale asi nakonec to dělat nebudu,když jsem tam přečetla spousta diskuzí o těch hormonech a jak ti to zase celý cyklus rozhází atd.) a někdo tam napsal zkus kalíšek,tak jsem celou dobu přemýšelala co to je, nikdy jsem to neslyšela,nakonec jsem našla diskuze přímo o menstruačním kalíšku, a už nad tímto tématem jsem na internetu přes 2 hodiny a mazec. normálně asi si to koupím. je tu také nějaký neználek jako já. opravdu si připadám trapně. vůbec jsem o tom nevěděla. samozřejmě vím,že to není nic na oddálení,ale konečně už odzvonilo vložkám a tamponům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko:-) karminka: také jsem to nevěděla a přečetla jsem si o tom až těď co ses o tom zmínila...četla jsem diskusi na idnes a tam byl někdo pro a někdo proti ale asi je to jen o zvyk...až to vyzkoušíš dej vědět ale nejspíš si to časem pořídím taky nemcovka: fotečky jsou moc pěkné, kde pak jste měly hostinu?můžu kdyžtak poprosit o ty svatební noviny?včera jsme se o tom doma bavily a ani jeden nevíme jak by měly vapadat :-N dnes má dorazit lampion, tak se na něj těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pawlinko, svatební noviny určitě pošlu, až budu doma. Měli jsme je taky jednoduchý, na druhý stránce moje fotky, na třetí stránce manželovo, jo Karminko - lepším se..., na další fotky prcka a pak fotky společné. Potom povídání o Hněvínu a něco málo o Lesné, kde jsme měli hostinu. Holky supr. Sice trochu z ruky, ale měli jsme pronajatý celý barák, nádhernej sál, velikánská kuchyň a hlavně ubytování pro 17 lidí. Hlavně venku je úžasnej altánek, ale bohužel počasí nic moc, ráno to tam vypadalo jako v zimě, hrozně foukalo a pršelo, já byla na mrtvici. Jo a měli jsme obídek od dolního hotelu a pak už vše svoje, tak myslím že se docela i dost ušetřilo. I když se přiznám, že ve 4 hodiny ráno jsme našli 4 bedny chlebíčků, řízků, bramboráků... teda já už zase píšu romány, ale fakt toho mám v sobě dost, co bych psala... No a na předposlední stránce jsme měli novomanželské menu, kdo nám hraje, jestli litvínovský znají Péťu Michálka - úžasnej, a pak kdo natáčí a fotografuje. A poslední stránka vtipy a nesmysly. Myslím si, že nejvíc zaujaly fotky, tak nešetři. pa, pa
Odpovědět
Karminko, já kalíšek zkoušela, ale nevyhovoval mi vůbec a to jsem si koupila jeden z těch kvalitnějších, už jsem ho i vyhodila..když si ho špatně dáš tak ti proteče, ale jinak není vůbec cítit v těle , tak asi jako tampon, možná méně, ale fungovalo to, ale pak to vymývání...vlasntě se pak hrabeš ve vlastní krvi a když není přímo na toaletě umyvadlo a na nějakých veřejných záchodech si to jít vymývat není nic moc a petlahev s vodou mít pořád sebou na vymytí....dle mne jsou lepší tampony, s těma určitě i máš zkušenosti, na kalíšek si musíš zvyknout a jestli bys ho měla prvně na dovče tak bys z toho byla akorát nervozní..... A na jak dlouho jedete na dovču? mít menstruaci přeci není taková tragédie ;-) Nemcovka, jéé děkuju, s šatičkama jsem byla spokojená, byli lehké a pohodlné. Ty tvoje také vypadají krásně, moc ti sllušeli ;-) Holky, vy se máte, že vás to teprve čeká, ááách, my už máme měsíc po svatba! ach jo. Už mám udělané album s fotkama od fotografky a dneska si jedu pro fotky další, co jsem nechala přidělat, z celého dne i z pečení koláčků, udělám ještě jedno album, z fotek ostatních svatebčanů, taky nafotili krásné fotky. A taky jsem nechala udělat velkofomátová plátna z fotek od fotografky, jsou 3ks a chci je pověsit nad postel, dneska to jdu vyzvednout, tak snad to bude vypadat dobře! V neděli je ten sraz že? ještě nevím jestli dorazím, jestli bude krásně tak budu asi trávit čas s rodinou u bazénu, protože manžel už začal chodit po měsíci volna do práce a vidíme ho skoro jen o víkendy...ale ještě uvidím, třeba bude mít taky nějaký program a tím pádem bych přijela.... ;-)
Odpovědět
Nemcovka, vlož prosím jednu fotku té slavobrány, zajímá mne jak to vylepšili, alespon na jeden den, kouknu a pak to můžeš smáznout...
Odpovědět
Jinak pompadůrku jsem měla, vzala mi jí jedna z velkých družiček, jediné co jsem použila byl lesk a kapesníky :-D Zásnubák nosím na pravé ruce a snubák na levé, zásnubák jsem měla i na svatbě, neměla jsem totiž nic jiného "starého" takže to byl jedině ten zásnubní prstýnek přes rok starý a tak nějak mi přišlo, že by na svatbě i být měl, když to tím vlastně všechno začalo :-D Nemcovka, opravdu znáš Silvušku :-D, tak to je náhodička. Holky, víc vás nedočítám, nějak nestíhám......večer juknu, ted jedu pro ta fotak, zatím páááá
Odpovědět
Ahoj kočky. zdravím Vás :-) Nemcovka: moc Ti to slušelo, gratuluji! Věřím, že Lesná byla super volba. My jsme to tam původně také chtěli mít, i s obřadem, ale nakonec jsme usoudili, že je to celkem daleko, všichni jsou z Mostu a dál a ubytování nechtěli a rozvoz by byl dlouhý, muselo by se zajistit více aut atd...Ale já jsem původně z Jirkova tak to tam moc dobře znám a s přítelem (zatím ;-) ) jsme tam třeba teď trávili Vánoce. Fakt je to tam super a na fotky taky!!! Ty vaše jsou fakt hezké!!!! Karmi: kalíšek taky neznám, ale jak to Andru popisuje, tak mi to přijde docela složitý a nehygienický....no ale uvidíš, každému vyhovuje něco jinčího. Mě osobně tampony. Pawli: já ty noviny teda přinesu na ten sraz, ale určitě ti můžu doporučit webovky: wéwéwé.svatebni-noviny.wézet.cézet. A taky Ti je můžu poslat na mejlík, tak mi ho pošli do IP. Chceme je dělat max. na 10 stran...taky fotky, povídání o nás dvou atd....někdo tam dává i historii svateb, potom jak se to slaví v jiných zemích atd....a pak mají noviny 30 stran, to už mi přijde zbytečné! O tombole jsme taky uvažovali, ale nakonec to nějak asi nestíháme, no uvidíme :-) verys: gratuluji k šatičkám. Jak jsi spokojená?? Jinak včera jsme konečně zamluvili dort(v Markétce) plus punčák a ovocný k tomu :-) Velká ochota, tak uvidíme, jak to bude vypadat. Nakonec jsme vybrali něco jiného než jsme chtěli, paní čerpala ze zkušeností, takže opět nevím jak náš dort bude vypadat :-D Stejně jako s kytičkama, to bude taky překvapení.... Holky, přeji Vám krásný den. Svítí slunko, mám radost. PUSU
Odpovědět
A ještě jsem Vám zapomněla říct, že jsem se včera s Martinkou Š. domluvila a může mě na svatbu nalíčit. Mám radost!!! a v pondělí jdu na zkoušku!!!!PA
Odpovědět
jitul.ka - po první zkoušce šatů se mi chtělo brečet a nadávala jsem si, že jsem do toho šla, nemělo to ještě tvar, neseděly, byla jsem jak v pytli, . . . ale už u druhý se to začalo pěkně rýsovat, pak jsem ještě něco zhubla a to i švadlena říkala, že mám teď hezčí pas v těch šatech. Takže nakonec jsem moc ráda, že jsem si je nechala šít, moc se mil íbí a moje máma je viděla jen na ramínku a byla nadšená, co teprve až mě v nich uvidí :-) a ještě mi navíc ze zbytku látky sama od sebe ušila švadlena pompadůrku, to jste tady taky řešili, původně jsem o ní nepřemýšlela, ale když už jí mám, tak jí využiji, dám tam voňavku, kapesníčky, náhradní punčochy samodržící,. . . ale na obřadě ji mít u sebe nebudu, to jí někomu svěřím.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný podvečer :-) Zní to divně, ale na to kolik je hodin je venku nádherně :-) Jitul: to je skvělé, že se to Martince hodí. Já bych k ní měla jít v pátek na zkoušku,ale myslím, že se mi ještě neozvala mejlem. Tak snad to platí. Nemcovka: Lesnou také znám, občas jsme tam jezdili s rodičema na oběd, tedy pokud myslíme stejnou Lesnou, myslela jsem, že tam vaří. Jede se tam myslím jako směr na Horu sv.Kateřinu. Také jsme nad tím uvažovali na svatební hostinu,ale právě kvůli vzdálenosti jsme se rozhodli,že by to bylo složité, museli bychom objednat více ubytování. Andru: na tu krétu letíme od 1.-11.9. a buď 7.9. nebo 8.9. bych to měla dostat, také si myslím,že to nebude tragédie. nejdříve jsem uvažovala nad oddálením (horší si myslím,že by to bylo na svatbu),ale nechci do sebe rvát zase nějaké hormony a rozházet si cyklus. Tak to vydržím i bez toho a menstruaci tam na konci pobytu budu mít. O tom kalíšku přemýšlím, dnes jsem poslala odkaz i mamce,tak nad tím také uvažuje. Jen mi to opravdu přijde takové divné,když nejsi doma. i v práci mi to přijde divné, že vyjdeš z toalety, jdeš si vypláchnout k umyvadlům kalíšek a pak se vracíš? asi bych to používala na spaní nebo jen doma. ještě uvidím, podle diskuzí je to tak 80% kladné doporučení od holek. No já pořád marodím, přijde mi,že se to vůbec nelepší :-( musím se dát do soboty dohromady, mám tu rozlučku :-) Před chviličkou jsem byla vykoupat našeho mazlíčka - freťáka, nějak hrozně pelichá, no hrůza. ale miluje koupání. vykoupala jsem ho v lavoru ve vaně, pak jsem ho vyndala, že ho osprchuju od šamponu a on mi asi 3x skočil zpátky do lavoru,že se chtěl ještě cachtat, fakt roztomilej :-) je to naše zlatíčko :-)
Odpovědět
karminka: V Sama doma bylo toto téma na ten kalíšek s doktorkou myslim, tak mrkni na menstruacnikalisek.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
verys: jojo,já vím, už jsem se na ten spot dívala
Odpovědět
Ahojte, aj ja mam svadbu v Moste, ale na slovensku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?