Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Jéé,já tam nenapsala,že se bavím o svatebních oznámeních...ale myslím,že vám to všem došlo... :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, co jiného by nemělo vypadat jako parte :-D
Odpovědět
Lien a kolik si řekla,za zkoušku??? Já klidně nějakou částku zplatím..chápu,že jí beru místo pro někoho jiného....a přijdu třeba až poslední večer,přizpůsobím se.... Nevím,už když se vdávala loni kamarádka,tak mi řekla,že kamarádce dělat zkoušku nebude...přitom ta kamarádka k ní ani nechodí.... Tak nevím,zda se neporozhlédnout po někom jiném.... Nebo jestli tohle nerada dělá a tak tímhle chce člověka odradit,aby to raději zrušil sám.... Opravdu nevím,co si o tom myslet....
Odpovědět
Profilova fotka
janicka zkuz se podívat tady v mostě naproti centralu je bižuterk paní je moc milá třeba seženešněco tam
Odpovědět
jj, také mě to napadlo :-) Kimby: Tak koukám, že jste si teda docela s těma dortama užili, no hlavně že se to zmáklo. Já právě řešila zda Markétka nebo Petra a teď už vím, že Petra :-) Vím, že jsem koukala na vaše fotky a říkala si, že máte moc pěkný dort ;-) kdyby šlo, hoď do alba(třeba příprav) ten nepovedený, docela mě to zajímá..... Jani: taky se divím,že bez zkoušky a kor za 45 minut. Já byla v pondělí u kadeřnice, česala mě na promoci a 35 minut mi jen foukala vlasy...ale máme už zkoušku za sebou, sfoukli jsme to v to pondělí...měli jsme o mém účesu podobné představy :-) Jo a taky jsem Vám hodila do albíčka fotku našeho oznámení a taky prstýnky, ale tak se mi kroutili a nešli zaostřit, že nejde vidět rytina a u mě kamínek, ale určitě to ještě napravím... Přeji vám krásnou neděli. Já mám dnes rozlučku se svobodou (kvůli dovoleným atd. holt o měsíc dřív)...tak jsem akorát dodělala nějaké věci a připravila jsem si i výzdobu stolu :-) Budu tam mít rozházené fotky z mého dětství-pubertu-až současnost...u nějakých fotek i hlášky... :-) Dále jsem koupila ubrousky s motivem holčičky a u toho nápis skvělá holka :-D No jsem zvědavá, snad se to bude líbit :-) Tak se mějte moc moc fajn!!!
Odpovědět
Profilova fotka
janička: Cenu ti přesně písnu v pátek, je totiž možné, že teď nic chtít nebude a vezme si to až dohromady, ale chci jí zkoušku zaplatit hned. Tak uvidím Kmotrice: jinak zákusky do práce mám také objednané od Markétky, ale budu si je vyzvedat v jejich druhé prodejně. Jitulka: Tak si tu rozlučku se svobodou užij, mě čeká 18. července, tak jsem zvědavá. Také kvůli dovoleným, přijede spoustu lidí z práce, tak bude veselo.
Odpovědět
Janičko, myslím, že píšeš o účesu viz album Andru (svatební či z příprav, zda ještě má...měla tento účes), pokud chápu dobře, co máš na mysli :-) Markétku cukrárnu doporučuji, k cukrárně Petra řeknu tak....objednáte-li si od nich z katalogu, co mají "nacvičeno" nebudete zklamané, u vlastního návrhu...jsem dopadla špatně, foto vám ukáži. Cenu za zkoušku účesu jsem platila 280kč, bez zkoušky bych do toho v životě nešla, protože až v sobotu ráno řešit, jak vlastně ty vlasy chci, jakou mám představu a zda umýt kvůli typu účesu vlasy až ráno,či večer před, zda natočit nebo ne...to ani omylem. Musíme se obě s kadeřnicí naladit na stejnou notu, hledala bych určitě jinde, bez ohledu na to, že je jinak možná šikovná. Já měla ten Andrejku Peluňkovou z My Salonu (pod výborem), kousek za salonem Delta a výsledek byl dle představ, je šikulka. Líčení, za sebe doporučuji Martínku Špoulovou, má zlaté ruce:-) a tím ji děkuji! Bižu jsem si vybrala v bižuterce naproti Centralu, paní je ochotná a skvělý výběr. Jdu omrknout nová fota, oznámka atd:-)
Odpovědět
Jituš, oznámko je moc krásné a fakt povedené, já osobně nemám ráda takovou tu..klasiku, líbí se mi, když je to oznámko osobní, originální, moc hezká práce. Prstýnky jsou bílé zlato? Foto je docela zdařilé, já je tenkrát nafocovala snad 50x,než se mi povedly asi 2 fotky :-D Užijte si holky rozlučky x-)
Odpovědět
Jo Jani, myslím, že před svatbou Andru psala, že bude ty hřebínky, brož do vlasů prodávat....měla krásné! z Harman-art, tuším, tak ji zkus písnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: Ty už máš svatbičku za sebou, tak teď už je na řadě to mimčo. Já jsem na tom teď podobně jako ty, už mi je jasný, že těhotná do svatby nebudu :-( To by byla moc velká náhoda. Dnes jdu napsat klučinovi, který mě bude líčit, aby jsme se domluvili na zkoušku, kdyby to nebylo nic moc, abych mohla popřípadě hledat někoho jiného.
Odpovědět
Kimby Andru má dlouhé vlasy...já jen na ramena,takže bych to nechtěla na týle..i když to je opravdu moc krásné(to co měla Andru je přesně podle hesla v jednoduchosti je krása) Ale pochopila jsi to dobře...chtěla bych to výš a k tomu ozdobit nějakou tou broží nebo kytičkou..koukala jsem,že v té mé vysněné kytce je spousta druhů kytek..ale asi by to byla orchidejka... A to ještě Kimby se mnou ke kadeřinici jde moje mamka,a protože na ní nemají čas před svatbou a její kadeřinice,která tam dělá s tou mou je na dovolené,tak ta moje kadeřnice jí bude ještě barvit,stříhat a foukat!!!!! Jinak na líčení už mi kamarádka domluvila její kamarádku z Teplic,ona teda bydlí v Mostě,ale pracuje v Teplicích v nějakém super hotelu pro arabskou klientelu jako managerka...ale ráda líčí a dělá takové ty podobné věci.....i když se tím neživí,tak má obrovský kufřík a je moc šikovná... Tu kadeřnici ještě promyslím....nechce se mi do toho jít jen tak.....
Odpovědět
Kimby: díky za pochvalu :-) Oznamko jsem prostě já :-) miluji kytky, motýli, jemnost a jednoduchost, ale zase nápaditost. Tohle to přesně pro mě představuje...jsme z něj unešení oba dva :-) a prstýnky jsou kupodivu stříbro :-) Vybrali jsme ty samé ve zlatě a paní nám to spočítala na 14 tis. A to jsme se docela vyděsili, přišlo nám to hodně. Honza prohlásil, že stejně neví jak si na něj bude zvykat, a taky furt něco montuje atd...takže má obavy, že by ho ztratil a pak nám ukazála ty samé ve stříbře. Jediné co je liší je ta cena :-D A za pochvalu fotky taky díky. Byla jsem z toho nervní, tak jsem byla ráda, že se tahle povedla, i bez té rytiny!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Lein: no kéž by, však víš, jak jsme si o tom povídali, plány jsou jedna věc a....ale věřím, že brzy :-) I vám to moc moc přeji!!! Dej pak vědět, jak zkouška, já třeba na první zkoušce spokojená nebyla, takže došlo ke změně vizážistky a jsem za to ráda. Proto zastávám názor, že bez zkoušky šatů, účesu a líčení bych do toho nešla. Jani, tak nějak jsem to myslela, ne doslova jako Andrejka, ale ten styl. Právě proto si myslím, že je zkouška potřeba, aby jsi zjistila, zda to z tvých vlásků půjde hezky, jak to bude vypadat, co popř. změnit atd. No jsem zvědavá, jak se rozhodneš, včetně mamči. U nás tedy kadeřnice česala doma...mě..komplet od mytí, natáčení atd, pak ještě obě mamči, kde jsou tedy krátké vlasy, ale foukala a dotvořila a celé dopoledne bylo fuč. 45min se vším, to je rychlík tedy. 45 min jen na tvoření účesu možná....když je účes jednodušší, ale ne vždy jde vše dle plánu.
Odpovědět
Jani:přesně jak píše Kimby. bez zkoušky do toho nejdi!!! Abys nebyla zklamaná v den D. Nevdáváme se přece denně, takže to musí být prostě ONO
Odpovědět
Jituš, jednoduché, krásné a osobní, fakt pochvala! já si nebyla jistá, zda je to stříbro či zlato, ale 14tis je tedy mazec, my máme širší a rovné, kombinaci bílé zlato a žluté zlato za cenu 7 900kč včetně rytiny. U nás manžel nenosí, do práce nesmí a celkově na šperky není, jen tedy příležitostně si ho vezme a já se přiznám, že občas ho mám, občas ne, nevydržím spát třeba se šperky, takže jdu ven, vezmu hodinky a prstýnky, nosím zásnubák na pravé a snubák na levé, nic víc, přijdu domu, odstrojuji se...někdy ale vyběhnu ven bez všeho :-N
Odpovědět
takže jsme oba trochu lajdáci na nošení prstýnku :-) ale převážně ho tedy nosím, to jo :-) stříbrné jsou také hezké, původně jsem i přemýšlela nad chi.ocelí, ale cena za ty zlaté byla fajn, tak jsme si řekli, že proč ne a jsme spokojeni tedy.
Odpovědět
Kimby: kdyby mě měly vyjít na 8tis. tak taky neváhám, ale 14 byl prostě mazec...taky jsme koukali na ocel, ale byly ty prsteny dost tlusté a nešli mi dát prsty k sobě, bylo to jako kdybych měla plovací blány :-D a to stříbro byl takový kompromis. Navíc jsou nějak tvrzené a vylepšené aby vydržely celý život :-D a stály nás 3200 :-D Jinak já tedy s prstýnkama i spím, jsem na to zvyklá...
Odpovědět
My máme holky objednané úžasné...už jsem to psala do jiné diskuse,ale byla to láska na první pohled... Měli je za výlohou...a já si řekla takové to "joo tak to jsou ony".... Pepča sice chvilku koulel očima,když jsem mu řekla na kolik vyjdou...ale já prstýnky nenosím,mám jen zásnubní s briliantem a pak takový hezký široký od Vánoc.... Takže jsem si přála mít na levé ruce jeden jediný výrazný šperk...proto jsme si vybrala prstýnek 7mm široký. Budou hotové myslím max do 14 dnů,tak pak si je dám do albíčka....jen jak jsme zjistila u mnoha nevěst se strašně špatně fotí....
Odpovědět
Ale abych nevypadala jako nějaká snobka,že dáme tolik za prstýnky..ale to ale jediná drahá věc.Na ostatním se snažíme maximálně ušetřit. Jooa holky už jsem vám říkala,že už máme rozpočet na hostinu....nevím zda je to moc nebo málo,ale za přípitek (červené martini-nebo jak se to jemenuje),předkrm,polévku s knedlíčkama a svíčkouvou chtějí cca 180 Kč na osobu....večeře pak formou rautu...dva druhy miniřízečků,zeleniny,pečivo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo holky, vy jste se nějak rozjeli, naposledy jsem tu byla tuším ráno a mezitím snad o 2 stránky navíc. Tak jsem dlouho dočítala. My jsme také původně s prstýnkama chtěli jít do chirurgické oceli,ale řekli nám,že je problém se zvětšováním a zmenšováním (např. když natečou prsty, až budu těhotná,tak přiberu) a tak jsme si řekli,že prsty jako teď určitě nebudeme mít dalších 30 let,tak jsme šli do bílo-červeného zlata. Také nás vyšli slušně, za 6500 Kč včetně rytiny. Sehnali jsme je v únoru na veletrhu. Jitul, vaše oznámení je nádherné., Moc se mi líbí. Také jsme původně chtěli nějak do zelena,aby ladilo s výzdobou svatby,ale nějak jsme nemohli sehnat,tak jsme šli do zlaté. Přidám fotečku do alba ze stránek dodavatele. Jitul, kterou z těch foteček kytičky co máš v albíčku jsi si nakonec vybrala? My máme tu s těmi fréziemi,jak máš v albu. Jani, do toho účesu bez zkoušky bych také nešla,ale záleží na tobě. Jinak s tou cenou na hostinu na osobu je to super, nám řekli včetně pití na osobu cca 800 - 1000 Kč. Já jsem dneska nějaká mimo, nějak jsme se s Lukášem už druhou noc špatně vyspali, jemu není dobře,je celý nateklý,má silnou rýmu, nějaká chřipka nebo viróza, možná i alergie,ale nemůžu ho dostat na alergologii. V noci hrozný vedro i při otevřeném oknu. Tak se mu dnes nikam nechce,chtěli jsme jet na výlet na Slapy do přírody,ale padlo z toho,tak jsme nějací znudění. Spali jsme tedy přes poledne a teď jsem teprve udělala "oběd" karbanátky s kaší :-) Jinak my to máme s těmi koláčky od té paní jak je u 3 věžáků, dorty a minizákusky od pí.z Asasu. Ale bohužel jsem ani od jedné nic nechutnala,tak to bude takové překvapení. Ani nemám žádné reference. Nevím teď spíše jak to udělat se sladkým do práce, jelikož od středy před svatbou budeme mít dovču a budeme v mostě, koláčky budeme mít k dispozici ve čtvrtek večer a v pátek pojedeme pro dort,takže do prahy se dostaneme asi až v úterý,což už nebudou koláčky dobré,tak do práce také budu muset asi objednat sladké zvlášť, holt to nebude vše z jedné várky. Přemýšlím nad tím, zda si dát živou květinu do účesu (buď růži nebo frézie), psala jsem dvojčatům,tak mi napsali,že není problém,že bych se pro to měla zastavit den před svatbou. Jen by to asi bylo přeplácané s tou čelenkou a závojem, co řikáte holky? mrkněte mi do alba a poradte... Nějak si řikám,už aby ty přípravy byli za mnou, už jsem z toho nějaká otrávená, už se mi o tom i zdá,že něco neklapne atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Přidala jsem do alba fotečky našeho oznámení, jde to špatně vyfotit, chtěli jsme pouze takto jednoduché, né žádné skládané. Papír je takový šampaň a část vlevo (jak jsou ty srdíčka) je vystouplá a písmo zlaté. Dále jsem Vám tam přidala nejaktuálnější fotečky ségry. Ani byste nepoznali, že má paruku,co? Také bych chtěla takovou postavu jako ona (47 kg, i když né přímo tak málo,ale cca 55 kg by stačilo),ale né za takovou cenu, hrozně si jí vážím,že to tak zvládá.
Odpovědět
Karmi..já jsem závoj odmítla...nějak se necítím být tou princeznou(už šaty mi docela dávají zabrat) a čelenku taky nechci...k šatům budu mít šál..takže mám panickou hrůzu z toho jak budu držet kytku,bude mi padat šál..a ještě někde na hlavně hlídat čelenku..brrrr....Proto chchi jen brož do vlasů a nebo také tu kytku... Pokud se jedná o Tebe,tak myslím,že by toho bylo opravdu asi už moc....čelenka a závoj Ti plně vystačí...ale je to jen můj názor,uvidíš,co ti poradí ostatní holčiny. Jinak vám moc díky,ubezpečila jsem se v tom,že budu muset vydyndat od kadeřince zkoušku...pokud na ní nepřistoupí,tak pak se asi budu muset podívat jinde.... Cukroví..teda koláčky si objednáváme tady u vyhlášeného pekaře..1 ks za 2,5 Kč..má makové,tvarohové,povidlové,ořechové a jablkové.A drobné cukroví pro výslužky dělá Pepčovo nějaká příbuzná z pátého kolena..bereme si od ní i na Vánoce,takže víme co nás čeká..má to hezké,malinké a úhledné.Kilo tuším za 180 Kč.A dotík plus rolády si necháváme dělat u mamčiny bývalé kolegyně z práce...sice teď frčí ty dorty potahované marcipánem...ale jsou moc drahé(za dort 2500 Kč nedám),takže budeme mít klasický ořechový dort....ale i tak myslím,že se to sní. A hostina mne moc příjemně překvapila....navíc je to s Pepčou naše "randící" restaurace..chodívali jsme tam spolu,když jsme spolu začínali chodit...takže bude i trocha romantiky.... Holky nemáte nějaký jiný tip na předkrm,než tu šunkovou rolku????
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, děkuji za názor. Já se zase těším na to, až budu ta princezna, každý to bere jinak a jsem ráda, že jsme každá jiná, protože být všechny stejné se stejným názorem by přeci nebylo ono. My ten třípatrový marcipánový dort,co mám v albu budeme mít cca za 1700,- Jani, kolik máte přibližně rozpočet na celou svatbu, jestli se můžu zeptat? Jinak s tím předkrmem ti moc neporadím,ale snad někdo dává ještě rybu, možná losos nebo tak něco. U nás bychom rybu nedali,protože ani já, i část svatebčanů to nejí,tak by to bylo zbytečné.My jsme původně chtěli tu šunku s křenem,ale pak jsme to nedali, protože přijedeme na oběd cca v 15.30 a jídla bude až dost.
Odpovědět
V kolik to máte?????Ty jo oběd v půl čtvrté,to bych asi pak už šilhala na fotkách hlady... :-D :-D Víš já jsem ryze kalhotový typ,takže už jen se vyprsit v korzetovkách je pro mne úmorné...sice mi v Deltě taky zkoušeli závoj a vypadalo to dobře.Ale raději si tam dám tu kytku....mám docela drahé šaty..jsou nad předpokládanou částku,takže za šaty už nechci dávat peníze a závoj stojí dalších tisíc korun... Ryba by se taky asi neujala...někdo mi ještě říkal něco o plněných rajčátkách...no zkusím někde něco vyčmuchat... ;-) Moje kamarádka floristka má bratrance-cukráře,myslím,že dokonce bydlí někde u vás v MO a ten mi posílal nějaký fotky dortů...jsou jako malá umělecká díla,ale prostě stojí od 2,2 do 2,5 tisíce.Takže myslím,že vašich 17 stovek je dobrá cena. A pokud se jedná o celkový rozpočet,tak díky tomu že nás bude cca 20 a z toho ještě 4 děti...tak máme na CELOU svatbu rozpočet 40 tisíc a to bychom neradi překročili.Jak jsem si to spočítala(zavedla jsem si takový deník,kam si píšu všechny vydání..třeba i ponožky za 70 Kč :-N )tak bychom se do toho měli vejít.Pepča teda původně chtěl 30 tisíc,ale tím,že jsme si vybrali dražší prstýnky a šaty ,a chci Pepču ještě nenápadně dovrtat do nového obleku,tak to bude 40 tisíc......ale to si povíme až 27.září.....ono se ještě určitě neco najde..támhle drobnost a tam..a budeme třeba někde jinde. Jinak super oblek jsem našla,když jsme byli naposledy u vás v CA,cena jen 2200 Kč..je včetně vestičky,tmavý,materiál jsem si žmoulala v ruce a ani se nehnul. Objednala jsem si přes net už bílou kravatu a bílou košili má Pepča doma. Moc se na něj těším...on v obleku nechodí,spíš výjměčně,když jdeme do divadla..takže jsem na něj snad natěšená víc než na sebe....
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Ahojky, oznámení krásné, musím pochválit, jinak ohledně té kytky mám stejný názor jako Janička, podlě mě by to bylo přeplácané, co jsem viděla na fotkách, tak to mají většinou holčiny, co nemají ani závoj ani korunku. Jinak ségře to sekne, vůbec bych na ní nepoznala, že má paruku ani neni možné, že po tom všem, čím prochází vypadá tak dobře. smekám Janička: Také se mi ty ceny za dorty zdají být přemrštěný. Mám jedinnou výhodu, mamina dělá dortíky na kšeft, takže na svatbu mi bude dělat dva dvoupatrové, co jsem si na ní vymyslela. Bude dělat i minizákusky do výslužek, koláčky. Kimby: Snad se tu brzy objeví zprávičky o nějaké těhulce. Každopádně, to každé tady z nás přeju. Určo se to podaří, holt né hned. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janička: Tak to jsme na to s tím blokem úplně stejně zapisuju tam každou prkotinu. Já jak to tak počítám, tak nás to celkově vyjde na 50 tisíc. Což si myslím, že je super. Co se týče předkrmu, tak ten jsme vypustili, máme klasiku, knedlo,zelo,vepřo, knedlíčkovou polívku a jako přípitek behemia sekt. Na osobu nám to spočítali 128 korun, což je bomba. Pak přejíždíme z restauračky na ty kurty, kde bude 35 kilové prase, obložené mísy a chlebíčky. No a pití. Tam počítám, že by jsme se do 17 tisíc měli vejít.
Odpovědět
Holky, vy teda jedete! jen jsem prolítla, ale přečtu až večer, zatímpááá
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, obřad máme ve 14 hod., původně jsme chtěli ve 12.30,ale to už bylo zamluvené Pawlinkou,tak jsme se rozhodli pro tuto hodinu. Zatím to prý vypadá,že budeme poslední ten den,tak nás aspon nebude nikdo vyhánět a bude spousta času na focení atd. Aspon se nebudeme muset ráno tak honit, tak ke kadeřnici půjdu cca na 10 hod.a to ještě možná přede mnou vezme mamču. Občerstvení budeme mít každý u rodičů,než vyrazíme (nějaké jednohubky,chlebíčky atd.), to víš,že bych také jinak hlady šilhala. Hlavně se všichni najezte,abyste nedopadli jak jsem psala o té svědkyni na tom Okoři. Jani, já mám korzetové šaty (mám 4ky prsa),jinak jsem také kalhotový typ. Na převlečení proto nechci žádnou sukni nebo šaty,jsem hrozně ráda, že svatební šaty dělají až na zem,že nejsou vidět nohy :-) Jinak závoj si nekupuju, budu ho mít půjčený ze svat.salonu za 300 Kč. Lien: my ten rozpočet na osobu cca 800-1000 Kč máme za celou dobu, už se pak nikam nepřesouváme, je to přípitek,polévka,svíčková, raut, pití...to vám potvrdí i kimby,že nám to takhle majitel na resslu řekl. My to máme s rozpočtem celkově cca za 60-65 tis. komplet, uvidíme jak se rozšoupneme na hostině. Na hostině nás bude po celou dobu 31 lidí (z toho 2 děti).
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Můžete se pokochat slavnými.....
Odpovědět
Holky, vy jste teda kecalky! to se nedá ani dočíst.... Závidím, že máte svatbu teprve před sebou, klidně bych si to zopákla. Holky, a jen tak pro informaci, na Hněvíně nás hostina, veškeré alko i nealko a raut vyšlo na 1100kč/osobu, což si myslím že je to na Hněvín hodně sllušná cena!! ale měli jsme omezený nápojový lístek...a nikdo neřekl ani slovo, pilo se to co bylo k dispozici... Jani, písnu ti do IP ohledně těch hřebínku ;-) Jinak se určitě vyplatí udělat si rozpočet, stanovit si do čeho se chcete vejít, vše si psát atd..nám vyšlo všechno dle rozpočtu, i odhad platby na Hněvíně... Jinak dort v Teplicích u Bena nás vyšel na 2700 plus 300 doprava na hrad, dort byl v marcipánu a 4patrový pro 60 lidí.... Zd i já prstýnky nosíme, manžel si s ním stále hraje, je to legrační ho u toho pozorovat, pořád si sním točí na prstě a moc mu sluší.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?