Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
A co budete mít dobrého??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš k obědu? Nebo na rautu? Nebo něco úplně jiného? Protože třeba teď budu mít dobrou kapsu plněnou pudingem a politou čokoládou :-D
Odpovědět
Téda,ty se máš.Pošli mi taky jednu kapsičku. :-) Myslela jsem jak obidek tak raut. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pozdě, už jsem ji zbaštila. Ale byla to dobrota ;-) :-D No tak k obědu máme broskev plněnou kuřecím salátem, vývar se šunkovými knedlíčky (játrový ani drožďový nejim :-p ), tříbarevný špíz (ze tří druhů mas) s hranolkama a zel. obloha. No a pak kafčo a dortík. :-) A na raut různý obložený mísy, zelenonový a těstovinový salátky, miniřízečky s brusinkama, nesmí chybět svatební gulášek a budem grilovat kejtičku 8-) :-D Co budete baštit vy?
Odpovědět
Teda uplně se mi zbíhají sliny. :-D My máme jako předkrm plněná rajčátka sýrovou pěnou,zeleninová obloha banketka. Polívčička bude klasika - hovězí vývar + knedlíčky a nudle a jako hlavní chod jsou sýrové kuřecí medailonky tří chutí ( 3 druhy sýra na medailonkách ),hranolky a obloha.Pak bude dortíček a kávička A na raut budou kuřecí a krůtí miniřízečky a různé dresingy.Salámové a sýrové mísy,zelný salám,ovocný salát,šopský salát.Uzené masíčko,sekaná....A jak říkáš,nesmí chybět gulášek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo nám ty mísy namíchají různě zvěřinový, sýrový, salámový... A ovoce bude součástí slavnostní tabule. Původně jsme taky chtěli rajčátka, ale plněný tím kuřecím salátkem a hlavní kuřecí plátek s broskví. Tak aby těch broskví nebylo moc. :-p Ale pak jsme se dohodli na tom špízku, tak broskvička může být jako předkrm, po tom bych se mohla utlouct. :-N 8-) :-D No máte to taky pěkně vymyšlené, s fantazií x-) , my jsme svíčkovou zamítli téměř okamžitě. A dobře jsme udělali, kdo by se s tím cpal v takových vedrech. :-N
Odpovědět
Máš recht :-D svíčková taky není naše oblíbené jídlo a v těhle vedrech :-) My máme taky ovoce jako součást svatební tabule společně se sladkým a slaným pečivem. Ale ten špízek,co budete mít zní moc dobře. :-) To bude bašta. Na tohle se tak strašně těšim,až se nacpu.Doufám,že mi to půjde,když budu našněrovaná do korzetu :-p .Má korzetové šatičky stejně šaty jako rats. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme svíčkovou rádi, ale proč jí mít jako svatební, když je spousta takových dobrot... :-D 8-) Co že nemáš albíčko? Jak se znám, tak už po předkrmu budu nacpaná, polívku nějak zvládnem se ženichem. Snad :-N A hlavního budu ráda když se dotknu. :-p :-D Ale těším se ty všechny bašty. Korzet hold nebudu tolik utahovat. 8-) :-D
Odpovědět
Na založení albíčka jsem se ještě nějak nedostala ale svatební určitě založim. :-) To já korzet utáhnu na obřad a focení,ale na obídek se bude muset povolit. :-p A kde jsou ostatní?To ještě všichni chrápou či co??? :-D
Odpovědět
Halóóóóó,je tu někdo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zas tady. Sháněla jsem něco strašně důůůležitýho pro ředitele 8-) :-D Halóóó ostatní? Kde jste? :-o A co nejbe? Pořád běhá po úřadech? :-N :-p :-D
Odpovědět
Všichni asi ještě spinkají :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hm tak to by se mi taky líbilo. Nebo se apoň válet na přehradě a pochytat trošku bronzu do šatů. Takhle budu neopálená, ale upracovaná :-N :-D
Odpovědět
Tak nějak,to by byla paráda,někde se vyvalit.Ale alespoň máme dobrý pocit z toho,že jsme své firmě užitečné a makáme až do roztrhání těla. :-p :-D A co Silent,ta tu nikde dnes není? :-D To je divný.
Odpovědět
Profilova fotka
nikde nikdo, však až dorazí tak jim vyčiníme ]-( :-D :-D
Odpovědět
radusaondra: Nazdárek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No né, tak Bára už nám dorazila do práce :-D :-D Ahóóóój, tak co už se připravujete na jarmark? Taky sloužíš?
Odpovědět
radusaondra: Bára je v práci od rána, ale mám dneska fofr. Dopoledne občerstvení na jedno školení a odpoledne jedem do JBC do dětského domova. Takže dneska fakt pracuju. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu si koupit nějakej gáblík, asi kebap twistr. Budu tu tak okolo 12 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem z5. Dneska jím zdravě, nakonec jsem si koupila zeleninkovej salátek (kukuřici, mrkvičku, rajčátka, nějaký zelíčko. Teď si to tu vychutnávám. :-)
Odpovědět
radusaondra:To se někdo má, já sotva stihla posnídat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bych ti dala koštnout, ale už jsem to zblajzla :-| 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu :-D
Odpovědět
radusaondra:No na mě doma čekají krůti prsa plněné nivou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak teď nevím, jestli se na mě vytahuješ, nebo mě zveš na večeři =-) 8-) :-D :-D Čau Sid, kde se flákáš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jóóó Sid jak dopadli příjmačky??????????????????????????????????????????????????? =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, nestíhám, jarmark za dveřma :-| dneska už mám za sebou rozcvičku s 320 vodama a za chvíli mažu pro první várku baget. tak jsem dneska zrušila kadeřnici a objednala se u jiné, líčit se nakonec budu sama, stejně nesnáším make-up a ona by ho na mě určitě plácla. no a oči si umím nalíčit sama. taky jdu objednat dortíky, ovocný, mňam :-D no, ještě zajedu příští týden za kámoškou kvůli kytce a je hotovo. dneska jsem nakupovala másla, tvarohy, mák, ... na koláčky. nasrali mě v zelenině, měli vlašáky na váhu a prej pořád jsou. tak jsem tam dneska vrazila a pán akorát protáhnul obličej. takže jsem zatím bez vlašáků, musím hledat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
přijímačky jsem udělala, bylo to maso, ani jsem nečekala, že to udělám. ráno byl test na 15 min. koukla jsem na něj a věděla, že mám zase smůlu. nicméně v poledne jsem byla násilím dotažena podívat se na výsledky. a světe div se, udělala. tak jsem šla na pohovor, čekala jsem tam 3 hodiny a když jsem si před tu komisi sedla, tak jsem nevěděla ani jak se jmenuju. ale i pohovor mám ze 150 130 bodů. ale myslím si, že pro velkej počet zájemců nebudu přijata, byli tam o hodně lepší. kdyžtak zkusím odvolání.
Odpovědět
Profilova fotka
bože, já chci domů. šla bych spát |-| ale schef si tu nasmlouval schůzky a ztvrdnu tady nejmíň do 5 :-S a od zítra jarmark, to bude masakr. to je ještě na sobotu prej plánován pochod extrémistů, bude tu i spousta těžkooděnců. předpokládaj se rvačky se skinama. to jsou kebule vymaštěný, fakt. maj končit na soukeňáku, snad se nerozhodnou nás poctít návštěvou, původně to tak měli v plánu, ale rozhodnutí jim to zamítlo
Odpovědět
Profilova fotka
ty vado, to už zase trpím samomluvou nebo co? ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?