Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm koukam, že Kladno moc populární nejni :-( u mě nic nového, ted řešíme vánoce a dárečky, ale po novém roce to bude lítat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to taky propukne po novém roce.Ale na jednu stranu je dobře že to není tak populární,nemusíme se dělit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už máte vyhlídnutý dort kde by jste ho chtěli udělat.Já teď na to koukám a nevím nevím.Chtěli jsme ho u Nedvědový udělat ale přijde mi že to mají drahý ale zase jsem četla chválu.Ale pak jsem nšla ještě cukrárna panenka a docela dobrý ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
No já si je necham udělav v Kompeku, přítele maminka tam pracuje a já už jsem tam odtud měla hodně dortů a maj je vynikajíící a dělaj cokoli. Jelikož mam ráda Tuning a auta tak jsem tam nechávala dělat auta podle otek a vždy to dopadlo vyborně . Takže si najdu nějakej hezkej a oni mi ho udělaj jak budu chtít :-) Ake nevim kam pro koláčky
Odpovědět
Ahoj :-) My plánujeme svatební medovník, třípatrový potažený marcipánem. Minizákusky jsem si vyhlédla u paní Nedvědové. Jinak mi bylo doporučeno, abych se prý u ní tvářila, že budeme mít vlastní dort, jinak nám ho prý bude nutit udělat u ní. :-| Dort teda u ní rozhodně neplánuju, věřím, že je výborný, ale ty ceny... :-S A svatební koláčky budou největší problém - chtěla bych ty vázané, malinké, máčené v polevě z cukru, rumu a másla. Jenže všude mají jen ty kulaté otevřené. Ty malé uzavřené jsem viděla jen v cukrárně Amarilis, ale za 400 Kč/kg, což je šílený...
Odpovědět
ahoj holky:-) jeslti plánujete nechávat dělat dorty na KL tak doporučuju zajít do cukráren Dolce vita a Venezia, mají výborný dortíky ;-) u Nedvědový mi dorty nikdy nechutnali.... ale tak každý máme jiné chutě ;-)
Odpovědět
arrowka: tyhle vázané koláčky dělají i v učňovské cukrárně na Sítný - vedle hotelu Kladno, ale myslím že sou tam taky dražší...ale teda výborný ;-)
Odpovědět
luphen: Díky za tip, ale budu muset pohledat něco v Praze. Nemáme auto, ani žádné známé, co ho mají (zní to divně, ale fakt =-), rodiče jsou zdaleka, takže musíme hledat něco blízko, co zvládneme odvézt městskou dopravou. Takhle se to pokusím udělat se vším. Hned za barákem mám nevyzkoušené kadeřnictví, kosmetiku a květinový ateliér, tak doufám, že to tam klapne. Bylo by to super, v den svatby by ženich mohl jít vyzvednout kytky v podstatě v bačkorách. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak nestíhám....v pátek odjezd na pidi dovcu, v praci toho hafo...Beru si dovcu jen 23. a 31.12. Jinak Prtinka, zaplatila jsem již zálohu na Botanice. Svatba 4.12. tam, byla parádní!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... jakpak se máte? My máme svatbu v červnu a začali jsme zařizování včera:-) mam z toho hlavu v pejru, protože nevim co dřív, co vůbec všechno potřebuji :-D hrůůůůza
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já dnes byla na další zkoušce šatu, ale vubec furt nevím které :-) a co vy už máte jasno???
Odpovědět
Profilova fotka
A kdy máš svatbičku?:) Já jsem říkala že šaty si začnu oběhávat asi až v únoru:) Potřebuji velikosti na slony :-D Tak snad něco seženu... My dneska si byly zamluvit restauraci.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky mohli byste mi prosím vás dát tip jedu dnes zkoušet šaty do Buštěhradu, a když zbyde čas chtěla bych mrknout na kladno mohli byste mi poradit kde mají šaty větších velikostí? díky
Odpovědět
Profilova fotka
V Rozdělově, jako když jedeš na V. Dobrou tam prej mají taky hezký šaty, pak na Kladně na hl. třídě v Claudii, tam jsem byla včera a měli moc hezký nebo salon Pavouček a Vlasta... ale tam jsem nebyla tak nevim... Písneš taky pak jak je to v tom Buštěhradě?:) Taky potřžebuji větší velikosti.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já byla na Buštěhradě včera jsou tam moc hodě slečny a poraděj vám maj tam spoustu šatu i ve větších velikostech a záleží na pase jestli máte větší zadeček tak ten schováte, ale jinak záleží jakej máte pas a hrudník a já tam zkoušela asi 6 druhu šatiček a všechny krásné jukněte do albíčka. Jinak v pavoučku jsem byla, ale byla tam nesimpatická pai, takže jsem nic nezkoušela a v Claudii nic nemaj a ve Vlastě maj taky velký výběr a taky je pani moc hodná a Sofie taky super. Do rozdělova jsem puvodně chtěla jet včera ale bylo tam zavřeno takže tam teprve pujdu. Stale se nemohu rozhodnout. Každopádně buštěhrad doporučuji :-) A pospěšte si protože včera zrovna pani řikala že chidí hodně nevěst že jich maj i 5 najednou.
Odpovědět
Profilova fotka
Mno tak to bych si teda měla pospíšit.. ať mam alespoň z nečeho vybirat... Přeci jen v těch větších velikostech toho asi moc nebude.. Takže únor je asi už pozdě viď?
Odpovědět
Profilova fotka
jj já myslím že by jsi měla jít co nejdříve protože já tam byla 2h a za tu dobu se objednali 3 nevěsty tak at mas z ceho vybirat. A kde budete mít hostinu a obřad???
Odpovědět
Profilova fotka
To se musíš objednávat nebo můžu příjít sama? Já půvoďně myslela že ještě něco zhubnu :-D Tak asi nic no :-D :-D :-D No obřad v Zámecký zahradě a hostinu u Dvořáků, dneska jsme se tam byli podívat a rovnou to i zamluvili... Ted akorát řeším fotografa, vůbec nevím komu bych měla říct... hlavně když vidim ty ceny.. ou ou ou... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No ted si je di určo vyzkoušet a pak kdyby jsi zhubla tak oni ti je upraví já jsem si zkoušela šaty co byl větší korzet a pani řikala že mi to zaberou kdybych je chtěla i delku ti upraví, takže klidně jdi at to všechno zkoukneš a pak uvidíš, ale určo bych neváhala. Mi budem mít obřad na Okoři a hostinu ve švermově u bejčku a fotografa už máme také, ale ještě nemame kameramana a oznámka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsme si objednávali z netu a jsou moooc hezky:-) A koho máte za toho fotografa??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je dej do albíčka at se juknu ja pravě nevim jestli z netu a nebo někam zajít. Spolužák fotí svatby Bernášek tak pravě jeho
Odpovědět
Profilova fotka
Tak by to tam snad mělo bejt... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juu krásné :-) podobné měla kamarádka taky s autíčkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se mi na tom netu asi tak nejvíc líbilo :-) a nebylo to ani extra drahý... ja mam debilní práci takže přes týden nezařídim nic... :/ Vše budu muset stíhat o víkendy... tak proto jsme si to radši i vzali z toho netu
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm tak ja se musim juknout ještě no a prokonzultovat to s drahou polovičkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diskutujte, diskutujte:-) A co už máš všechno zařízený?:)
Odpovědět
Profilova fotka
No mame restauraci, fotografa, vyzdobu a termín jinak místo nám potvrděj na začátku unora, ale já doufam že nebude žádnej festival :-) potřebujem ty prstýnky, oznámka, kameramana a já se musim rozhoupat které šaty
Odpovědět
Profilova fotka
To je nejdulezitejsi:-) Ja jsem na sebe zvedava jestli neco vyberu:-)
Odpovědět
Tak my už kromě restaurace a fotografa máme i kapelu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím všechny v novém roce :). U nás je mrtvo. Vloni jsem zarezervovala restauraci - Areál Botaniky, matriku, Dj, kameramana, fotografa a koupila si šaty. Úprava šatů až v cca květnu, v únoru razím na svatební veletrh, omrknout co a jak. Pak si koupím botky, bižu, vizážistu mám předvybraného. Svatební oznámení v hlavě. Prstýnky musím také nějak zfouknout... Na dortík mi dala dnes tip tchýně a kytku objednám v místním květinářství Simona Říčany. Ale říkám si, času dost :).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?