Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ilco, fotky s nerozmazaným obličejem dodám po svatbě :-) . Já jsem se na tý fotce, kde jsem zkoušela šaty tvářila "blbě", tak jsem to radši rozmázla :-D . Možná mě taky budeš znát podle vidění. Jestli si to dobře pamatuju, tak ty si byla ve 4 a já nastupovala do prváku. Děkuji za držení palců, budeme to potřebovat.
Odpovědět
petulinka: Tak je hustý, že si mě pamatuješ, když jsme od sebe byly tolik let.... Tak obchodka je malá škola, měla bych si tě asi taky pamatovat :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ilco, já ti pošlu na mejla fotku a uvidíš:-), třeba si mě budeš taky pamatovat.
Odpovědět
tak šup sem s ní ciharova.ilona@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš jseš nervózní? Já už začínám být hodně, ale nejvíc z toho počasí. Večer nemůžu usnout ba mám plnou hlavu svatby a ráno se brzy budím na wc.
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtulko, já nejsem nervozní vůbec, teda zatím. Od zítra mám dovolenou, tak uvidím, třeba to na mě padne :-) . Ale jinak jsem v naprosté pohodě, dneska jsme mluvila s mým tátou a má pro nás nějaké půlnoční překvapení, tak jsem zvědavá, co to bude :-). Akorát mám trochu strach z toho počasí. Máme hostinu v horách a tam je přece jenom ještě chladněji než v nížinách, tak snad se to počasí trochu umoudří. Ilco, už posílám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ilco, tak jsem ti poslala fotečku. Dneska jsme si byli pro cukroví a pro část koláčků. Cukroví i koláčky jsou úžasný, až budu mít čas, tak vyfotím a hodím do albíčka. Koláčky jsou velké jako kovová padesátikoruna :-) , takže jsou fakt mini a cukroví je krásně nazdobené.
Odpovědět
petulinka: Fotečka přišla, ale nepoznávám tě, chtělo by to nějakou z těch školních let :-D Koukala jsem na dortík, takový budete mít? je moc pěkný. Vrtul neboj bude hezky uvidíš, lepší že je ošklivo teď a pak už musí být určo hezky. Než kdyby celý týden bylo krásně a pak jste měli takovejhle humus. Bude hezky uvidíš. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsme měli zase nervy kvůli autům a odvozu, přítel si rodiče s naší malou odveze sám a nikoho se už nebudeme doprošovat, nikdy moc nepil tak mu to moc nevadí. Ale litujeme toho že jsme se nevzali sami jen se svědky. A lítám pořád na wc a na přítele leze nějaký bacil ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ilco: tak já najdu nějakou straší, ale až po svatbě. Teď prožíváme blázinec :-) . Dortík budeme mít jako mám vyfocený v albu, akorát bude 4patrový. Dneska jsem si byla pro šaty jsou nádherný, ještě snad hezčí než jsem si představovala:-D. Vrtul držím palce ať se z těch bacilů a průjmů dostanete a v sobotu jste fit. Já jsem se dokonce i smířila s ošklivým počasím, koupili jsme si deštník, tak ho i možná využijeme.
Odpovědět
Profilova fotka
teda Jituš ty už to máš za pár,držím palce,ať Vám vše vyjde a věř,že na každé svatbě nevyjde úplně vše podle plánu,ale i tak to bude nádhernej zážitek ;-) držím pěstí x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtulko a petulko... Máte to za pár.. Tak Vám přeji hodně sil do boje, štěstíčka, lásky, porozumnění a ať Vám to vydrží napořád... Počasí moc slibně nevypadá, ale nenechte si tím zkazit náladu.. I bez sluníčka to budete mít krásný....Tak se dřžte holky...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, Lucynko děkuji moc :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Leni a Lucynko děkuji, štěstíčko určitě budeme potřebovat
Odpovědět
Tak holky, dneska to vypadá lépe s tím počasím do soboty se určo umoudří a deštníčky nebudete potřebovat. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vložila jsem do albíčka naší tombolu, tak se můžete juknout a třeba i inspirovat:-). Máme 50 cen (samý ptákovinky). Ilco, no opravdu to počasí už vypadá o mnoho lépe, tak snad bude aspoň trochu hezky a když bude pár kapek deště, tak taky nevadí, aspoň budeme mít štěstí. Vrtule, na mě pořád neleze nervozita, tak asi budu v klidu až do soboty:-). Zejtra nás ještě čeká naplnit výslužky a pak to odvézt do hotelu. A ještě jsem na zítra objednaná na nehty. Budu mít svoje nehty a na tom francouzskou manikůru (nehtařka mi udělá i francii na nohách).
Odpovědět
vrtul a peťul dneska je počásko o poznání lepší, zítra bude pěkně. 8-) myslím na vás holky
Odpovědět
Profilova fotka
Petruško asi si to přečteš s opožděním, ale přeji vám ať vám hodně štěstíčka a ať vše vyjde podle představ. Snad nám toho štěstí nenaprší až moc, ale zatím to vypadá slibně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vrtulko, též přeji hodně štěstí do manželství, ať se Vám vše, co si přejete, splní. Holky, já nejsem nervózní a to se za necelé 4 hodiny vdávám. Naopak už se moc těším. Teď odešla kadeřnice za chvíli přijde kosmetička pak jenom obléci a hurá na obřad. S mamčou jsme vzhůru už od 3 :-). Den vypadá slibně, tak nám asi nebude ani pršet štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
tak co holky? tak se pochlubte jaký to bylo :-) myslim že i to počasí vám krásně vyšlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se ze mě včera stala mladá vdaná paní:-). Byl to nádherný den, svatba se moc povedla. Jak jsem včera brzo ráno napsala, že nejsem nervózní, tak mi to vydrželo po celou dobu, naopak jsem si to užívala:-). Obřad jsme měli na Červeném Hrádku, je to tam úžasné. Mohu doporučit, akorát je to moc hektické (je tam spoustu svateb). Takže jsme neměli ani moc čas na focení, protože se za námi hrnula už další svatba. Poté jsme se odebrali na svatební hostinu, ale v Boleboři nás čekal zátah (museli jsme přeřezat poleno, je to tradice na vesnici:-) ). Po zátahu jsme vyrazili na hostinu na Svahovou. Vše bylo krásně nazdobené (mohu jedině doporučit, velice milá obsluha i majitelka, neměli jsme jediný problém, naopak jsme byli nadmíru spokojeni). Bavili jsme se až do rána, končili jsme ve 4, a vstávali jsme v 8 a táhli jsme to ještě dneska do 16 hod. Nádherně jsme si to užili. Měli jsme spoustu zábavy - hledání nevěsty, hledání ženicha, sundavání podvazku, přebalování mimina, falešná nevěsta, tombola, dražba neprodaných věcí v tombole, vybírání do střevíčku, únos nevěsty (vyšel až napodruhý, poprvé mě ženich zahlídal, tak za námi běžel, ale stejně si mě neuhlídal, kamarádky ho potom zabavily a únos se konal, byla jsem unesena na Lesnou do hotelu) a spousta další zábavy. Lidi jsme moc pobavali svatebními novinami a čokoládkami. Až dáme dohromady fotky, tak přidám do albíčka, fotek budeme mít spoustu.
Odpovědět
Ahoj petulinko moc moc gratuluju a na fotečky se moc těším. ;-) A co vrtulka nic zatím, šup šup taky se těším na reakce vdané paní. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj slečny, ahoj paní... Koukám, že Petulinka si to užívala.. To je dobře.. I počasí jste měli krásné.. Takové bych si představovala já.. Moc se těším na fotečky.. Taky bych se chtěla zeptat s tim focením na Hrádku.. Když byž byste se chtěli fotit vevnitř, tak si můžete zakoupit prohlídku.. Je to pravda? A fotili jste se i v zahradě? Moc se na fotky těším... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, byl to můj nejkrásnější den v životě. Všechno nám klaplo, jak jsme si přáli :-) . Počasí bylo nádherné, akorát na Svahové bylo min. o 4°c méně, ale taky se to dalo přežít a kolem 19hod. nám začalo pršet štěstí. Lucynko, tak to nevím, jestli to taky funguje, my máme vevnitř akorát jednu fotku a to u těch bílých krbovek. Ale venku jich máme asi 30. Fotili jsme se na tom prostranství před zámkem, v zahradě, u hradeb apod.
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě máme spoustu fotek na Svahový :-) . Tam je taky hezké prostředí na focení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje, tak mám chviličku než se manžel probudí a bude se dožadovat snídaně :-D Den to byl krásný, nervózní jsem vůbec nebyla, jen když jsme začali ve městě troubit tak jsem měla nakrajíčku. Doma byl zmatek slušný a s mužem jsem se chtěla rozvádět ještě jsme nebyli svoji :-D přijel se domů převlíct 10 minut před obřadem, tak jsme jim tam udělali drobec zklus v oddávání :-p Oddávala nás pí Řápková a měla co dělat aby zachovala vážnou tvář, všichni jsme se tam totiž chechtali. Naše malá byla manželovi na ruce a pořád ho štípala do tváře tahala za vlasy a strkala kytičku k nosu a neco štěbetala, no byla kouzelná. Vůbec celý den byla jak andílek. Fotili jsme se pak na náměstí, fotografka v 9. měsíci byla úžasná. Fotečky budeme mít už tento týden. Pak jsme si dali výborný obídek. Jen po obědě jsme se nějak rozutekli někteří šli ven, ale nakonec jsme se všichni sesedli venku u ohýnku u grilované kýty a to už bylo super. Vůbec s Myslivnou jsme byli hodně spokojení a o servírce Evě co nás osluhovala nemluvě, byla super hlavně k dětičkám které šmejdili kde se dalo, taky jsme jí tam nechali pěkné dýško. Pokoj byl krásný a postýlka tak pohodlná že jsme si v půl dvanáctý říkali o snídani :-D a účet nás mile překvapil, čekali jsme že se propije více. Jen dvě nemilé věci jse nám tam stali ta první že v pokoji na přítele spadna garnyž ze zdi a to je banalita a ta druhá že jsem si o plech u vchodových dveří roztrhla šaty, tak lituji nevěstu jestli je má na tento výkend zamluvený a děsím se kolik budu v půjčovně platit, to mi dost zkazilo náladu a z šatiček jsem se raději už odpoledne převlékla :-( .
Odpovědět
Tak holky, jsem ráda, že jste si to užily a doufám, že taky nebudu ve stresu a budu klidná jako vy:-d
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtulko, hezky sis to užila.. Je dobrý, že jste nebyly nervózní.. Já čekám, že budu strašně nervózní...No uvidíme, třeba si to nebudu ani uvědomovat... :-) Takže myslivna nakonec dopadla dobře... To je dobře... Jestli se můžu zeptat, ty tu servírku Evu znáš?
Odpovědět
Profilova fotka
lucynko neznám, ale na jméno jsme se pak ptali když jsme jí tam chtěli nechat obálku s dýškem.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byli vrátit šaty, a modlili jsme se aby nám nedala zaplatit oblek, přítelovi kamarádka roztrhla vestu. A já měla zase prozměnu šaty od smůly. Ani nevím, kde jsem k ní přišla. Pí. Jechová to vzala a nic po nás nechtěla, tak jsem byla ráda, že jsme nemuseli nic platit. Vrtulko já byla v šatech až do 4. Moc jsem si to užívala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?