Nevěsty z ČB nebo Českého Krumlova 2012. Jste tady?

Profilova fotka
Tak jak jste daleko s přípravami? Já už mám zamluvený termín a místo obřadu, bude to 16.6.2012 v 11 hodina na Kuklově, takže venkovní obřad, snad bude pěkně, ale to je tak jediné, co mám, potřebuji sehnat fotografa, kameramana, kadeřnice, kosmetičku, květinářku a v neposlední řadě ŠATY!!!!! No na ty se pojedu kouknout v září do Nového Jičína:-) Jo dálka, ale žije tam moje maminka, tak jí o to nechci připravit, jinak já bydlím kousek od Mladé Boleslavi, tak budu svatbu zařizovat na dálku:-) Proto jsem také založila toto téma, abych od Vás mohla čerpat kontakty a tím mi to usnadnilo hodně práce:-) Tak se prosím přidejte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já už to mám sice za sebou, ale žiju v Českém Krumlově a svatbu jsme měli na Hluboký ;-) Ale když budeš potřebovat, ráda s čímkoliv poradím - pokud budu teda vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to by bylo perfektní:-) Děkuji moc:-) Koukala jsem na tvoje album, jo Zuzka má úžasné fotky, ale už má snad všechny možné termíny rezervované a ten můj také ;-( . Šaty máš z Madory z Brna? Jak jsi tam jezdila na zkoušky? A co když by ti šaty nesedly? A jak na tom byly materiálově? A cena? A video jste neměli?
Odpovědět
Profilova fotka
@maracuja Zuzka je talent :-) Šatky byly z Madory za osm a půl tisíce, mrkni do diskuze Svatební šaty Madora. Já tam byla jen jednou na výletě přes no, v pátek dopo sem vybrala a ve 3 už sem šla na první zkoušku, druhý den ve 12 už sem je měla hotové, jen se naměřila délka a ve 3 už jsem s nima odjížděla :-) Jsou tam hrozně šikovný :-) Materiálu tam měli taky na výběr. Videjko sme neměli, trochu nás to mrzí, myslela jsem že bude mít někdo z rodiny a ono nic :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ono je to fakt foto je krásné, ale video má také hodně dosebe:-) Hm, tak na tu Madoru mrknu, já se bojím toho, že se mi často mění postava a nechat si je šít na poslední chvíli, tak toho se dost bojím.... A nechala sis je nebo si je prodala?
Odpovědět
Profilova fotka
To video ti aspon ukáže tu atmosféru a hlášky co tam padaly....fotky některé umí jen tu atmosféru, ale to co kdo řikal už nevíš...Jinak šatky prodávám zrovna...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně, ale musíš natrefit na dobrého kameramana ;-) A jakou nosíš velikost? Myslím si, že tak 36/38 že? Tak to by mi fakt nebylo, já mám tak 42/ 44 někdy i 40 záleží na koho zrovna narazím, ale 42 to jistí skoro vždy.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jj přesně tak, trefit na dobrýho kameramana je umění. :-) Šaty sou 38-44, mrkni ke mě do bazaru, mám je tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vypadají opravdu krásně:-) Já ale prvně musím zjistit, jaký střih šatu mi sedí nejvíce, ale do Prahy na zkoušku bych to měla kousek, tak to by šlo, ale ono za cenu 7500 už bych si je asi stejně nechala ušít:-) Koukala jsem na to forum o Madoře a je to v Mikulově, že? No mám sestřenku kousek od Brna, tak do toho Mikulova už je to kousek, tak se tam budu muset vypravit, jestli to šijí do měsíce, tak přímo tam bych mohla jet až někdy únoru, březnu, abych měla ještě nějakou rezervu..... No a nějaký kontakt na dobrého kameramana nemáš? Ona tedy točí svatby moje sestřenka, ale ta bude na svatbě jako host, tak to po ní ani nemůžu chtít....
Odpovědět
Profilova fotka
Znáte někdo fotografa Bohumíra Langmaiera? Mám možnost ho mít na svatbě (taťka s ním nějakou dobu pracoval), ale moc fotek na svém webu nemá, tak bych se ráda podívala na jeho práci tady na beremese, jestli nějakou nevěstu tady fotil.
Odpovědět
už jsem taky odklepla termín - 6.7.2012 a to kvůli fotografce - Zuzce Scharf :-D niky by mě nenapadlo, že budu svojí svatbu plánovat podle fotografky, hihi. Jinak musím říct, že jsem viděla tvé album už dřív a ten Kuklov mě teda neuvěřitelně nahlodává.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a ahojky..můžu se zeptat na kolik tě šatky vyšly? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to počkej až ti řeknu, že paní matrikářka je tedy aspoň přes mailovou komunikaci moc sympatická a ochotná paní a termín i hodinu už mám zamluvenou, někde to takto dopředu nejde a tady nebyl problém ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nelam koukala jsem na tvé album, ty už máš šaty?
Odpovědět
@maracuja mám, ale měli jsme to mít už letos, ale nakonec jsme se to rozhodli přesunout až za rok. Ale možná je prodám a pořídím jiné, budu shánět nějaké bez vlečky a abych se dostala do sedla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Téda koukala jsem na tvé fotečky a máš můj velký obdiv...krásné...jen se zeptám, co vše jste si dělali sami? Přítel mi před svatbou odjede na půl roku pryč, takže se budu maličko nudit, tak děkuji za inspiraci :-) ty noviny jsou skvělé
Odpovědět
Profilova fotka
@miskazbudejc Jéé děkuji ;-) Dělali jsme skoro vše. Tak mě to chytlo, a když všichni hrozně chválili a řikali, že bych se tim měla víc zabývat, vytvořila jsem si stránky kde tvořím i pro ostatní nevěsty. ;-) Určitě se do toho pust, každý to ocení...opravdu jsem takový úspěch nečekala :-) Šatky mě vyšly na osm a půl tisíce + tisícovka za spodnici...
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Tak cena za šatky je pěkná :-) a můžu se zeptat jaké máš www stránečky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Jasně, pošlu ti do IP, aby mě tu někdo nenařknul, že si dělám reklamu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Dobře....děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a mně prosím také:-) Děkuji....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?