Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
400ks minizákusků??? Na kolik, že lidí? Já myslela tak 250-300 ks. :-| Jinak budeme mít jen svatební dort, který bude jen na oběd a na večer koláčky a minizákusky. Dort budeme mít rozhodně šlehačkový, protože je nejlepší a vypadá také krásně. Vzhledově žádný rozdíl mezi máslovým a šlehačkovým nevidím a šlehačkový je milionkrát lepší. :-D Bude pravá šlehačka z rozvařených jahod a kousky jahod a ještě nevím jestli třeba prostřední patro neuděláme z pařížské šlehačky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak my jsme žravá rodina :-D A máš představu jak bude ten Váš dort vypadat? Nám bylo řečeno že nemůže být potažený marcipánem, protože nesnese vlhkost a šlehačka je dost vlhká. A já nějak nemůžu najít žádný pořádný obrázky dortů, který by právě nebyly potažený tím marcipánem. Pařížan si určitě nechte udělat, to je delikatesa, ten budeme mít také alespoň v jednom patře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raddka a odkud máš ty mini vína? A to si na ně budeš lepit etikety sama? Nějak tomu moc nerozumí, ale je to dobrý nápad
Odpovědět
raddka: tak modrá kytice padla, vzhledem k tomu, že já mám bílé šaty se stříbrnou krajkou a snoubenec má černý smoking, bílou kravatu, vestičku i košili, tak to budeme ladit zřejmě do červené - vínové. Ale díky! Co se týče cukroví, tak také nemáme ponětí, paní v cukrárně nám řekla, že si máme spočítat výslužky, kolik bude malých a kolik velkých a podle toho nám spočítá cukroví. Budeme mít minizákusky, koláčky, svatební dort a do výslužek ke koláčkům rolády.
Odpovědět
Profilova fotka
verunka: červená-vínová je dobrá, také do ní všechno ladíme a řekla bych že to bude vypadat perfektně. Jen mi prozraďte jak budete dělat výslužky. Na osobu nebo na rodinu.
Odpovědět
petrakellerova: my budeme dělat na rodinu a páry. Rodina bude mít samozřejmě větší, sice jsou všichni většinou po 2 lidech, ale ať si to sladké užijí :-). Větší výslužky budeme samozřejmě dávat i hostům, kteří jsou pozvaní na hostinu a večerním "party" hostům budeme dávat výslužky menší. Všude samozřejmě zohledníme počet osob.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to dá taky trošku práce, to všechno připravit :-D Menší, Větší... pak se to všechno poplete a bude :-D Ne je to vymyšlený dobře, také to tak nějak budeme mít, jen tam budeme přidávat co se nesní. S pani hospodskou jsem domluvená, že minizákusky bude nosit průběžně podle toho jak se budou jíst. Zbytek bude u ní schovaný a když toho zbyde hodně, přidáme to do výslužek. Ještě že jsem nakoupila tak velký krabičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky my výslužky dělat vůbec nebudeme, ale koupíme v papírnictví nějaké krabičky a až bude někdo odcházet tak mu něco zabalíme. :-| a minizákusky také nebudou, koupíme asi ještě 2 dorty, ovocný a čokoládový, to snad bude stačit. Stejně se bude pít a bude gulášek, obložené talíře, řízečky atd. :-N petro: dort budeme mít ten co mám v albu, malý bílý na ochutnávku (bude mít 3 patra cca 45-50 pc), je to šlehačka z rozvařených jahod s kousky jahod a do prostředního patra dáme asi tu těžkou paříž. Minivína jsme koupili v Makru a etikety nám udělal kamarád, já si je jen vystřihnu (jsou na lepícím papíře) a nalepím. Cenově to vyšlo víc jak o polovinu levněji než z netu už hotové a je to pěkný dárek k oznamku. :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, kde vůbec budete mít svatbu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: dík za typ na tý vínka, to bych ještě mohla promyslet. Já jsem z Berouna, takže mám svatbu na nedalekém zámku Nižbor. A jsem za to hrozně ráda, je to nově zrekonstruovaný a není to vůbec okoukaný. A hrozně nám vychází vstříc a ne jako tady na Karlštejně, kde z toho jenom těžej a ještě tě ani neposlouchaj jak bys to chtěla. A co ty jako pražanda?
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu na nádvoří Průhonického zámku a také nám vychází vstříc, ale šampus na přípitek si musíme koupit samy a jak to bude z výzdobou nevím. Můžeme si vybrat vlastní hudbu což je fajn, tak už vybíráme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a máš nějaký typy na tu hudbu? Já budu mít moji bývalou učitelku nám zahraje na klávesy a máme si něco vybrat, jenže vůbec netušíme co.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holky jak se vede?? Jdu nakouknout co nového :-) Já jen, že teď jsem v sobotu byla na světbě dobrým kamarádům, šla jsem za svědka ženichovi, a ufff, snad se to všechno povedlo podle jejich představ.. :-) jako jsem fakt ráda, že už to mám za sebou, a už se těším na naši svatbičku x-) Měli to ve stejné restauračce, jako to budeme mít my, tak jsem aspoň teď všechno zažila z té druhé strany a teď už vím co a jak u nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kozinka to je dost že se taky ukážeš, my jsme tady s raddkou takový osamocený. Aspon víš co můžeš čekat v tý restauraci, to je dobrá zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
Na příchod nevěsty chceme od The Verve Bittersweet Symphony, na obřad nějakou romantiku jako Bryan Adams All For Love, nebo Whitney Houston I Will Always Love You a na gratulace Queen - We are the champions nebo od Green day nevíme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm takže raduš žádná klasika. Zajímavý výběr ale hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nn žádná klasika, ale originál ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My se pořád k tomu výběru nemůžeme dostat. Přítel má zkouškový a mě se to nechce dělat samotnou. Děláte radko svatební noviny? My je máme teda jen rozpracovaný, ale myslim si že to bude dobrá perlička pro svatebčany. Hrozně se mi to líbí, tak jsem zvědavá na jejich reakce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dělám je, ale zrovna jsem přemýšlela jestli je dodělám, nějak začínám mít myšlenku, že to nebude nikoho zajímat. Budete je dávat na hostině nebo už na obřadě ať si čtou až se budete fotit? Co tam všechno dáváš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já plánuju že je dostanou po obřadě až se budeme fotit. Zdá se mi to jako dobrý nápad,protože je tím trošku zabavíš a spousta lidí si to nechá jako památku. Budeme v nich mít určitě naše dětství, manželské zákony, rozdíl mezi mužem a ženou, různé vtípky, pak takový kreslený příběh, historii manželství..... Jestli chceš pošli mi do IP mailovou adresu a já ti pošlu co jsem si na to všechno stáhla a z čeho pracuju. Myslím si že bys je měla dodělat. Určitě tím nic nezkazíš a určitě se najdou lidi který to bude zajímat a který to oceni.
Odpovědět
Profilova fotka
No a to jich musíte vytisknout hodně, to jsou další penízky. :-( Ještě nevím, nevím ani koho pověřit, aby je rozdával. Za svědka mi jde ségra, ale ta je strašně stydlivá a nebude se jí do toho chtít. :-| Dětství je dobrý nápad to mě vůbec nenapadlo, já tam dala něco o nás, jako co jsme vystudovali, seznámení s rodiči a svědky, ale je jen jména a fotky, fotky našich zvířátek s popisem, vtipy o manželství, něco o místu kde budeme mít obřad, něco o datu z minulosti, různé zvyky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No další penízky to budou to je pravda. Já pověřím kamarádku aby se ujala rozdávání. Mě se to líbí tak na penízky kašlu. koupíme si barevnou náplň do tiskárný a vázat si to taky budeme sami. Jinak by to vyšlo opravdu na hodně. To je hezký že máš svědkyni stydlivou. U nás jsou všichni oprasklý.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme také barevnou tiskárnu to je fakt, tak jen spočítat kolik jich musíme vytisknout a bude to levnější a stačí to, je to fakt. A jak je budeš vázat? Ségra je stydlín, ale zvládla by to, tak uvidíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak je budu vázat??? Tak to bude asi pokus a omyl. Ale představa je velmi jednoduchá. na a4 dohromady 4 dirky. 2 dole svázat mašličkou a 2 nahoře svázat mašličkou. Ale jestli to tak vůbec půjde to netuším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radko máš to v mailu. tak doufám že se ti to bude hodit
Odpovědět
Profilova fotka
No tak tomu nerozumim, to bych nevymyslela. Nevím jak je sešijeme my, možná jen sešívačkou a bude. :-D Děkuji, už jsem koukala, já tam něco už takového také mám. Co píšeš z dětství? Já nedostanu fotky přítele, když byl malý což je blbý. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jakto? proč nedostaneš jeho fotky? Napíšu tam třeba naše dětský zlozvyky a spíš budu jako popisovat podle fotek. To bude sranda, já vybrala samý takový dost vtipný fotky, který se opravdu povedly. Prostě největší ksichtíci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No oni moc nefotili, když byli děti malé a nechci jim říkat na co je chci, chtěla bych, aby to bylo překvapení pro všechny svatebčany. Já to taky tak myslela, dát tam fotky a jej je popsat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm tak to ti závidim že to udržíš jako překvapení. U nás všechno hned praskne. Bydlíme s našima, sice máme svoje patro ale mamina je na návštěvě pořád. A otočí každej papír kterej najde :-) Takže mi to už jako překvapení mít nebudeme. My jsme se fotili jako malý až moc. Já jsem to neměla ráda, protože děda pořád jdi tam, ještě pár kroků dál, nehejbej se, narovnej se, koukej na mě.... Takže na všech fotkách mam skoro stejnej zamračnej škleb :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se také fotili pořád, ale přítelova rodina ne. :-| Zkusim jestli něco dostanu. No my máme zase skoro vše jako tajemství, ani o vínách nikdo neví kromě jednoho kamaráda, který nám dělal etikety. ;-) Už máme i oznámení hotové tak se na ně těším, skoro celé je vymýšlel přítel, nechala jsem to na něm, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat, ale žádná romantika to nebude, bude takové originální a šedé. Dám fotku do alba až to budeme mít doma.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?