Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Tak už sedím doma a jen brečím... právě volal fotograf, který měl dělat celou svatbu, že je v nemocnici...
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíši :-x
Odpovědět
Ahoj holky. Niki to je prd** V Ústí mě napadla pí Borlová, pan Berounský. Sehnala jsi někoho?
Odpovědět
ahoj nevěsty, jdu se na vás podívat jak se všechny máte?!! westerr, ježiš to je pech.. :-S snad někoho seženeš a zítra všechno klapne!! Míšo, Tobě na zítra taky tfuj, tfuj krásně si ten velký den užijte x-) já ted v těch vedrech docela trpím tak jsem pokud to jde naložená v bazénu a net nestíhám..
Odpovědět
Šárko, můžeš mi poslat do mailíku fotku tvého účesu ze svtby? furt něco lovím a už nevím co by ....
Odpovědět
Verčo, pošlu Ti do IP odkaz na fotky ;-)
Odpovědět
posláno ;-)
Odpovědět
Díky moc!
Odpovědět
Tak jsme teď vyzvedávali koláčky - a ejhle ... byly o 1/3 dražší, než bylo nasmlouváno. Prý od 1.7. zdražili. Prý buď si je vezmeme takhle drahé, nebo nic... jéééé to je paráda...
Odpovědět
Niki, co šatky a foto?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, my ladíme poslední detaily, za chvíli jdu zdobit Prince s paní Vidovou a snad zítra vše klapne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Niki a Miso hodne stesti zitra, urcite vsechno klapne. My razime zitra do Cech a tak uz se neozvu. Drzte palce :-) Mimochodem Niki, muj hudebnik mel infarkt, tak taky nevim, kdo mi tam bude hrat. Asi tim horkem :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Budeme na tebe myslet, neboj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky moc:-) snad to zítra vše klapne!
Odpovědět
Nebojte holky ;-) Přeji dobrou noc a sladké sny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to máme za sebou a všechno klaplo tak jak mělo:-) Svatba se povedla, obřad byl nádherný, oslava v Princi perfektní:-) Nikdo se neopil, nepopral :-D Od Lady už máme vzorek foteček, později je sem dám. Ale Lasda je opravdu profík, fotky jsou nádherné, nemáme slov!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu celý víkend nebyla a teď nestačím valit oči... Asi si to před svatbou musíme všechny pořádně "užít". Já občanku, Niki fotografa, Evička hudebníka...aspoň že Míša to měla klidné. Miško, koukala jsem na fotečky a moc Ti to slušelo x-) Těším se na další fotečky. (A taky se moc těším na naše, snad budou za týden :-) ) Niki, jak to dopadlo Tobě? sehnala jsi fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko děkuju! Jsem zvědavá hlavně na fotky z tý Botanický. Ale to vedro bylo fakt strašný. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím. Mně u obřadu tekly čůrky po nohou, naštěstí jsou svatební šaty až na zem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky, to jediný si snad z obřadu pamatuju:-) Soustředila jsem se jen na to, abych nezačala bulet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, fotky jsou kouzelný! Myslela jsem na Tebe, zrovna jsem se slunila, když jste kráčeli k oltáři, bylo fakt vedro na padnutí x-) Wester, jak jsi dopadla Ty???
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko díky:-):-) Jinak v těch novinách na tý fotce je za námi nna lavičce paní,kterou ani jeden s Martinem neznáme :-N =-) =-) Vedro bylo děsný, ale dneska je horší.
Odpovědět
Ahoj holky, omlouvám se za "nereagování", ale vůbec jsem nestíhala a pořád nestíhám. Svatba byla naprosto dokonalá! :) Musím říct, že jsme si to nehorázně užili :))) Mám taky už ochutnávkové fotečky od Lady - byla naprosto báječná... Víc až za 15 dní :) Pa pa
Odpovědět
Zdravím holky. Je tu nějaký mrtvo ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) tak jak jdou přípravy na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Niki máte nádherný fotky!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru jaktože jste změnili místo hostiny? Ale Zlatý Kříž je pěkná restaurace:-)
Odpovědět
Ahoj hoky. Zdravím :-) Minulý týden došlo k neshodě s majitelkou bowlingu v Bí. Co šlo v zimě, nejde teď. V Bílině nebyla možnost, tak jsme "sáhli" po Teplicích. Dnes jedu na zkoušku šatů, aby paní Lendlová mohla v klidu moje šatky začít připravovat. A večer máme schůzku s šéfem hotelu a ochutnávku svíčkové :-) Musím říct, že pan Sentenský B. s námi jedná velmi profesionálně. A jejich motto: Náš zákazník, náš pán. - Opravdu platí. Jako dárek od nich dostaneme luxusní apartmá v hodnotě 2900,- se snídaní ZDARMA. Těšíme se tam. Doufám, že vše klapne.
Odpovědět
Profilova fotka
Wester, Tebe nakonec fotila Lada? Jste to nějak vykoumaly s Míšou? Nebo jak jste to sfoukli, to by mě zajímalo x-) Jsem ráda, že jste to nakonec taky zvládli!!! Míšo, kdy bude víc foteček???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzko, my měli Ladu do krájení dortu a pak frčela za Nikol. Fotky budou dneska. Snad:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?