Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Westerr: máš nádherný jmenovky, fakt jsi šikula ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Niki, ceho se bojis?
Odpovědět
evickab - že začneme v 31 a pak nic...
Odpovědět
Holky jste všechny šikulky, hlavně jste pro mě obrovským zdrojem inspirace, moc vám děkuju a jsem ráda, že existuje takový server. A po svatbě se scházet určo budem, dle tematiky na nejrůznějších servrech. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, to si jeste mlada, neboj to bude dobry ;-)
Odpovědět
evickab: No uvidíme - je zbytečné stresovat se dopředu. Svatební shon bohatě stačí :)
Odpovědět
ahoooooj!! hlásím se po dovelený!! :-) Verčo, včera jsem byla v Bellezze a viděla jsem vaše oznámení, moooc krásný!!! ;-) už mi zbývá jen 9 dní do svatby.. no hrůza!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé ahojky Šárko, tak jak jste se měli?:-)
Odpovědět
ahoj, no měli jsme se krásně, co Ti budu povídat, hlavně tam bylo teploučko.. za to tady je kosa jako blázen.. doufám, že se to do příštího víkendu nějak vybere.. :-|
Odpovědět
Ahoj Šári, zdravíme ... myslely jsme tu na tebe .... :-) Díky za pochvalu oznámení ;-) A šaty ti stále s bříškem sedí? 9 dní máte do svatby, ale já jsem snad víc nervní, než ty :-D
Odpovědět
To jste hodné, že jste na mě myslely!! :-) jojo šaty pořád sedí, tak jsem měla včera radost!! za těch 9 dní snad už tolik nevykynu :-D a tu nervozitu mi ani nepřipomínej, už , aby bylo po!!! :-D
Odpovědět
Hlavně si ten den pořádně užijte x-) Pak nám musíš po svatbě napsat podrobnosti :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dámy, tak už mám hotovou skoro celou tombolu :) Jsem se musela nad sebou zamyslet, když vy už skoro všechno máte a já pořád nic :)
Odpovědět
Dobré ráno. Tak to jsi dobrá. Já mám z tomboly: špunty do uší, Redbull, žárovku, cestovní naf.polštářek s klapkami na oči, Alpu .... to je tak šestina tomboly =-) Takže se o víkendu do toho opřu :-p snad tedy :-D Niki, skočím dnes do květinky, jestli ty organzy+vlizelín by mohli nakoupit oni v nějakým skladě .... Podle mě, takovýhle materiály jezdí nakupovat osobně, kvůli odstínům .... že by zkontrolovaly "tvůj nápad" tón v tóně :-D
Odpovědět
Dobré ráno, jenže ty Veru máš na rozdíl ode mně všechno ostatní :))) Na co je žárovka? :) U mě jednoznačně vede - koš plný hub :) Sice nám došly houbičky, tak jsem jich tam hodila jen pár, ale přijde mi to opravdu komický (viz album) Zkus to. I tady u nás vím o květinářství, kde přímo organzu prodávají. Sice jen tu slabší, ale myslím, že je to reálné :)
Odpovědět
Žárovka - Boží světlo :-D
Odpovědět
Koukám do tvého alba, že jsi tu tombolu vzala fakt z "gruntu" ... Tak máš další starost z krku :-N
Odpovědět
Ještě mám do tomboly sazenice mrkve - vitamíny pro vaše oči :-D
Odpovědět
Verča: Ještě to nemám celé, ale asi 35 věcí z 41. Musím koupit ještě věci z potravin - hrách a čočku, trvanlivou smetanu k mé gumové slepici, coly a Red Bull. To bude švanda :) Možná si tu tombolu zkusím "nanečisto" na mé rozlučce se svobodou, kde bude 25 lidí, kteří pak nebudou na svatbě - spočítala jsem, že mě tombola pro ně vyjde na 200,-, tak to toho asi půjdu :)
Odpovědět
Veru, ty seš takovej iťák - nevíš, co to je za font na těch jmenovkách s červenou mašlí? (viz album) :) Dnes budu dělat jména na jmenovky a tohle se mi fakt líbí...
Odpovědět
Tenhle jsem ještě neviděla, ale budu po něm pátrat, je fakt žůžo x-) Větišnou mám fotnty odtud .... http://www.ceskefonty.ic.cz/ Když ho objevíš dřív, napiš.
Odpovědět
Mám na vás jeden dotaz, asi blbý, ale budiž. Neviděla jsem na vlastní oči vlizelín, mohla byste mi některá popsat jakou má strukturu a jak moc je odlišný/podobný organze? Děkuju, jinak ten font je vážně krásnej! ;-)
Odpovědět
milunkac: :)))))))))))))) Tak teď si mě fakt pobavila - v týdnu jsem posílala Verče přednášku na téma vlizelín versus organza :))))) Pošlu ti obrázek na mail :)
Odpovědět
zdravím holky, dneska jsme byli na výletě na Hazmburku, bylo fakt úžasně ;-) Organza je látka, lesklá, krásná, luxusně vypadající ... vliselín je netkaná textilie, málokdy hezká, matná ... ale co se týče ceny, tak asi levnější....
Odpovědět
Ahoj holky, přeji hezkou neděli :-) Teď jsem dorazila z květinky ... probrala jsem tam s nimi můj seznam chtěného kvítí ... kalkulaci budu mít během příštího týdne ... Co je u vás nového?
Odpovědět
Ahojky, děkuju Nikol za super mail, teď aspoň vím, co objednat a co ne. Já jsem přemýšlela nad tím, jakým autem vlastně pojedu na obřad. Nechtěla jsem to moc hrotit, ale mamina mě nahlodala - známý má krásnou černou audinku, byla by na to přímo ideální. Otázka je, jestli budu marnotratná nebo ne! :-) A ještě jsem se vás chtěla zeptat, jestli vás k oddávajícímu povede taťka? Já bych chtěla jít k oltáři už rovnou s Mírou, ale nevím, jestli "se to dělá".
Odpovědět
Miluš, k oltáři můžeš jít několika způsoby ... Buď tě povede tatínek a před tebou půjde ženich s maminkou, nebo první půjde ženich s maminkou - projdou sami, tam bude čekat a pak půjdeš ty s tatínkem, nebo rovnou spolu, proč ne ;-) záleží na vás :-)
Odpovědět
milunkac: Jen si to užij! :) Můj budoucí si pořád ze mě utahuje - vždycky jsem chtěla jet kočárem. Tam kde budeme mít svatbu teď nově vybudovali minivláček - tak prý přijedu na minimašince :))) Nebo prý chce objednat známého s traktorem :)))) A tvému taťkovi by to nebylo líto, že tě nepovede?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja myslela, ze si na sve svatbe muzete delat co chcete ne? Ja prijedu kocarem a bude na me cekat tata, ktery me dovede k snoubenci, ktery me uvidi v ten den poprve. Snad tomu rozumite. Jinak jsem se vsim pekne pozadu, tloustnu a vubec jsem nejaka divna. Uz je to min nez 3 mesice a tak bych se sebou mela neco delat. Muj dalsi ukol bude sestaveni hudby na vecerni diskoteku a menu, ale to az pristi vikend.
Odpovědět
Už dodělávám otázky, během dneška ještě pošlu. Veru, tobě taky, jsem zvědavá na vaše odpovědi! Niki - traktor je opravdu originální, to jen tak někdo nemá! A kde vlastně máte obřad a hostinu? Nevím, jak by se na to taťka tvářil, já jen nechci nikoho upřednostňovat, proto vymýšlím neutrální řešení.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?