Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky podivejte se na ebay ohledne toho helia, ja ho tam taky jednou koupila. Ja jdu na zkousku ucesu a liceni az den pred svatbou :-|
Odpovědět
Nechám si to udělat 3 dny před svatbou - mám vyzkoušené, že mi barva vydrží v ideálním lesku jen 2 umytí, takže to bude tak akorát. Takže nejdřív zkouška, pak obarvit a podle vybraného účesu promelírovat :)
Odpovědět
Obarvit tak týden před svatbou ... Zkoušku tři dny před svatbou bych psych. nezvládla :-D
Odpovědět
Včera jsem si objednala na dekoraci sv.tabule zdobenou organzu a pár bublifuků ... a v noci se mi zdálo, že místo zelené organzy dorazil zapraný tyl 8-( Poslední dobou nějak nezvládám
Odpovědět
Verča: já to snad zvládnu. Vím přesně, co chci a prostě uděláme jen nějakou variantu na to, co chci (nechci nic složitého) :) Navíc mi kadeřnice říkala, že by ta zkouška dlouho předtím byla jen velmi orientační - před svatbou budu mít jinou barvu vlasů, jinou délku a tak :) Věřím jí, tak to snad zvládneme :)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jí taky věřím, tak uvidíme:-) Kdyžtak si to udělám sama :-N :-D
Odpovědět
A vizážistku jste nějak pořešily???
Odpovědět
Profilova fotka
Mě bude líčit kamarádka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Strihani a obarveni mam tyden pred svatbou ;-)
Odpovědět
Veru, já jsem dostala tip na vizážistku v Bellezze, tak jí chci jít tenhle týden vyzkoušet. Prý dělá hodně výrazné nalíčení, ale na fotkách to prý vypadá báječně. Tak uvidím - chci si pár vyzážistek obejít a pak se rozhodnout. Vůbec se nelíčím (max. řasenka a lesk), ale jednou jsem se nechala profi nalíčit a při pohledu do zrcadla jsem fakt koukala. Ta paní, co mi to vyrobila už nepracuje, tak budu pečlivě vybírat - nechci mít na obličeji namalovaný druhý obličej ... Pamatuju si na chudinku ségru, jak měla na obličeji tunu makeapu a pak jí to ve 30stupňovém vedru pořád teklo. Na většině fotek se totálně leskne :((
Odpovědět
Tak mi pak napiš, jak jsi byla spokojená .. nejlépe vyfoť ... :-)
Odpovědět
Vyzážistka s tvrdým Y - já jdu normálně vrátit diplom :)))))
Odpovědět
Článek se načítá
Verča: no my jsme naprosto odlišné typy, takže si z mého nalíčení asi moc inspirace nevezmeš :))
Odpovědět
Odlišné asi trochu jo ... ;-) .... máš tmavý vlasy :-D ... ale jinak prdlý stejně :-N Říká se, že málokterá žena si může dovolit, vyjít na ulici bez make-upu ... Prý je jedna vizážistka tady v Bí. Zkusím tam tento týden zajít ...a pozeptat se ... Budete chodit na solárko nebo se nějak před svatbou opalovat? asi by to chtělo co? Akorát nevím kdy, kdy se tedy budu opalovat, když celý léto sedím v kanclu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Devcata nebyla jste nejaka v Teplicich v Cisarskych Laznich na kosmetice? Chystam se tam na celej den na vsechno mozny, ale nevim zda jsou tak dobry jak rikaji. Kdyztak vite o necem jinem? Diky
Odpovědět
evickab: já vím o 2, ale bohužel ještě nemám reference :)
Odpovědět
Nemůžu sloužit, bohužel :-( A v těch C.Lázní je vše jo? kosmetička, nehtařka, kadeřnice ...?
Odpovědět
Tak drahé nevěsty, právě jsem dofinišovala se jmenovkami. Nejsou přesně podle mých představ, ale volila jsem možnost - buď to dneska přes veškerou nechuť NĚJAK dotáhnout, nebo to nechat na později (ale na kdy?). Takže jsem zvolila kvalitativní kompromis, ale fakt jsem si oddychla, že to mám za sebou! :) Dobrou.
Odpovědět
Ahojky. Nikol, jmenovky úžasný!!!! kde jsi sehnala ten záhadný font???
Odpovědět
Verča: Záhadný font je od tebe :))) Byla jsem z toho už nešťastná - v závěru mi už nefungovaly ani stažené fonty, které by měly podporovat češtinu :( Tak jsem si pak řekla, že na to kašlu ... Je docela komické, jak ty fotky zkreslují - vůbec z toho není poznat, že je to zlatavý papír s leskem.
Odpovědět
Fakt jo? Tak to je hezký ;-) Mně je jasný, že je papír zlatý :-D
Odpovědět
Tak jsem oběhla v Bí kosmetičku ... Počkám na zkušetnosti od Šárky :-) říkala, že jede do Duchcova ... Dorazila mi zelená zdobená organza a další várka svícínků :-)
Odpovědět
Veru, tak ty fotky asi zase zkreslují - podle té MMS to vypadá olivově :)))
Odpovědět
Vyfotím ještě doma foťákem a dám do alba :-) Večer budu dekorovat, neboj :-D A o víkendu dodělám ty jmenovky :-)
Odpovědět
Verča: tak dokumentuj a posílej :))
Odpovědět
Já mám výhodu, že moje mamča je kadeřnice, takže odpadá strach, že by nedorazila, ovšem má sklon k extravaganci a já jsem dost konzervativní, tak jsem zvědavá, co z toho vzejde. Kosmetičku taky řešim, sama se nenamaluju, musím sehnat někoho v Mostě, protože se budu připravovat tam. Veru a cos paní Zajíčkový odepsala??? To je opravdu vrchol! Už se taky té svatbě chci věnovat naplno, ale zkouškové mi to nějak nedovoluje, takže musím nejdřív zvládnout 6 zkoušek a pak se plně oddám přípravám. Už aby to bylo.
Odpovědět
Milunkac: a jak dopadl výzkum - jsme všechny pošahané? :))))
Odpovědět
Niki, kdes sehnala ten krásný papír na jmenovky? A celofánu máš celou roli? Přijde mi, že každé papírnictví, které navštívím, má v nabídce jen to základní. Sehnat něco extra je fakt umění.
Odpovědět
Miluš, paní Zajíčkový jsem napsala něco v tomto smylu: Dobrý den, svatební oslavu jsme poptávali v říjnu loňského roku ....Slíbila jste, že zašlete informace a ceníky ... A ozýváte se po 7 měsících .... Zařídili jsme se jinak. Zájem nemáme .... Ať si trhnou ploutví ....
Odpovědět
To je jasné! Ba ne Niki, z toho výzkumu vzejdou jen hypotézy, např: Nevěsty si plánují svatbu samy, baví je to, zkrátka zobecním to, na čem jste se shodly. Výsledek vám pak můžu rozeslat, ale teď se plně věnuju sociální poiltice :-(. Ale byla jsem ráda, že jste odpověděly všechny tři tak rychle a bezprostředně, co do rozepisování vede jednoznačně Nikol. Veru, je to opravdu drzost, když to zkouší po sedmi měsících, mě by se teda taky měla ozvat, ale podle toho, jak to tak počítám, tak mi napíše v říjnu. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?