Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
kami: jj dávali nám peníze obzvláště ti,kteří nejsou pozvání ke svatebnímu stolu. No není to blbé, dávali nám to v obálce,takže stejně nevíš co tam je. ;-)
Odpovědět
kathy: tak co už jsi rozhodnutá pro ten učes? já jdu k Zuzce jeste ve čtvrtek na upravu obočí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: jéžiši,já nemyslela že je jakýsi starší, :-D to ani nejde poznat,ale myslela jsem si,že skoromanža to být asi nemůže,když tě nemá vidět..... :-N No a co se týče počasí,holky,takže PRÝ : má být v Sobotu 15 až 19 st.,a polojasno,jen prý odpol.přehánky. Takže sice žádný hic,ale i tak dobrý ne? Za to v neděli má být hnusně,ale ti už Vám může být vlastně jedno :-D . Tak snad Vám to vyjde......
Odpovědět
jani: no je fakt,že z dálky ani nejde vidět,že je starší :-)... a díky za předpověd, sice kosa, ale kdyby aspon to sluníčko vylezlo
Odpovědět
Ahoj holky, katka_j: účes mám jakž takž vymyšlený, jdu k Zuzce příští pátek na sestříhání a melír, tak uvidím, jak to dáme dohromady... Dnes jdu na kosmetiku a pak objednat kytky, naštěstí je to přes tetu od skoromanži, takže doufám, to určitě proběhne hladce... Jinak holky, počasí určitě výjde, hlavně aby nepršelo, ono je kolikrát lepší, když je tak akorát než když je hic jako blázen.....
Odpovědět
A oni věděli, že přijdete s koláčky? Protože mi přijde, hloupé, že to sousedí jako nebudou vědět, že přijdu třeba v úterý v pět a chtít něco, když jsou vlastně nepřipravení :-N jako ne, že to chci přímo, ale přijde mi to takové, nevím no...Jako k nám někdo zazvonit, tak ani nenajdu obálku v tu chvíli :-N
Odpovědět
kamirka: no my je obvolali předem, aby se nám nestalo, že by třeba nebyli doma a co my pak s koláči... katka_j: moc hezké šatičky, kde sis je půjčovala? Jinak na sobotu fakt hlásí polojasno, 16 st., ale myslím, že je to opravdu lepší než kdyby bylo třeba 28, když ti naši skoromanželé budou mít košile s dlouhým rukávem a ještě saka... :-)
Odpovědět
kamirka: jo my jsme volali předem taky, zda budou doma víš. angelina: děkuji , půjčovala jsem si je v OV v Angelice
Odpovědět
Holky, mám ještě na poslední chvíli dotaz: jak je to s krájením dortu? My dva ho společně jenom nakrojíme a pak už to necháme na obsluze, aby ho nakrájela pro všechny?
Odpovědět
ahoj holky, měla některá z vás hostinu v penzionu sv. Florián v Hlučíně? Sháním "recenze". :-) "
Odpovědět
angi co ja vim je to tradice,ktera je na neveste,ta musi pohostit svatebnim dortem vsechny a nikdo nesmi odmitnout!!!!
Odpovědět
TAk novinky v albicku!
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.beremese.cz/album/view.php... Holky a hezké úsměvy a žádné vynucené ;-) Snad Vám počasí vyjde!!!!! Těším se na fotky...budete je tady dávat? Kdyby někde jinde, tak nám je ukážete, že jo :-N
Odpovědět
Jeee kami ty jsi krasna a moc vam to tam slusi :-D hihi krasny usmev
Odpovědět
Profilova fotka
angelina: myslím, že nevěsta s ženichem mají jen dort nakrojit, a potom už by to měla krájet obsluha. ale určitě záleží i na domluvě :-)
Odpovědět
Ahoj prosím poraďte někdo jak to máte s přípitkem? Ať už to bude říkat taťka nebo má svědkyně musím si to asi napsat sama... Nějaké nápady?? :-)
Odpovědět
fin: To nejsem já :-D Jen mi to přišel takový "vynucený" úsměv :-N niklinka: Já si myslím, že přípitek si snad napíše ten člověk sám. Přeci jen chce něco říct a Ty bys mu to neměla vše diktovat či napsat, ne? :-N
Odpovědět
No jenže já bych se toho velmi ráda vzdala říkala jsem si aspon že budu zvědavá co řekne, ale nikdo to nechce a řekli mi, že jestli to chci tak si to mám napsat
Odpovědět
niklinka: Tak to je jiná....Já bych jim to podala, že to je peo ně čest mít takový proslov a že tam nemusí říct nic světoborného, jen třeba přivítat hosty a něco žbleptnout a toť vše...
Odpovědět
No asi to tak dopadne... Sranda že jiným píšu básničky a vtipné proslovy já a ted nic já budu bez... nejde mi nějak vymýšlet něco na nás samé :-|
Odpovědět
No jako já bych jim řekla, že to je čest a že se po nich nečeká 10ti minutový proslov...
Odpovědět
No to jsem taky říkala a s první svědkyní jsem se kvůli tomu pohádala. řekla že u ní to taky nikdo nedělal a že prostě ne... až mi nakonec domlouvala její mamka až ji netrápím
Odpovědět
No a co to je za svědkyni????? Být svědkyní je čest a co tam jako chce dělat? Chce mít jen status svědkyně a nedělat nic? Jako ne, že by tam měla dělat vše, ale.... No ale proslov má mít myslím svědek ženicha-ale teď se možná pletu!
Odpovědět
No jenže on už je zavalen jinýma přípravama tak jsem to chtěla nechat na svědkyni... No hrozní ti lidi :-)
Odpovědět
U nás proslovy říkali oba svědci (naši bráchové). Sice nejdřív prskali, bylo to krátké, ale jsem moc ráda, že to pro nás udělali.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: No ještě ukazuj :-D
Odpovědět
Marcisek: Jůů my máme svatbu ve stejný den :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak my jsme včera navštívili prodejnu dekorací v Havířově...ženská nic moc ochotná, ale výběr obrovský, tak jsem tam nakonec nechali 900,- Kč. No hrůza, ale s tím se musí počítat. Doma to nafotím a hodím do albíčka, ale asi až zítra. Venku je teda pěkně hnusně, jsem zvědavá na sobotní počasí, budu na vás myslet!! :-) ;-)
Odpovědět
Jo mám pro vás tip. Jaestli třeba někdo nemáte stužky a podobné věci, tak jsem našla na netu velkoobchod galanterie. Já jsem si od nich objednala a jsem max spokojená. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?