Nevěsty - květen 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Všechny nepověrčivé sem!!! :)
Odpovědět
@vienav Jééé, my taky chceme 25 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den děvčata, pokud byste měli zájem si zasoutěžit a vyhrát svatební focení celého dne, tak se podívejte ke mě na profil :-)
Odpovědět
Holky, přidávám se do klubu :-) budeme to mít 4.5. bude všechno kvést a moc se těším, snad nám to všem vyjde :-)
Odpovědět
zdravím holky 25.5. je i naše datum =)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Pokud jeste nemate na svuj termin kapelu, mrknete do meho profilu, kde najdete informace o nas. Hrali jsme jiz na 164 svatbach a radi zahrajeme i Vam... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsme to řekli rodičům, ozvalo se hlasité nikdy. Vyberte si jiný měsíc, jenom ne květen. Ale my bereme květen jako lásky čas. Takže 3.5. na naše čtvrté výročí si řekneme ANO. :-)
Odpovědět
Ahoj, jeee, koukám, že je tu taky náš měsíc ve správném roce, toho jsem si ani nevšimla :-) My bychom chtěli 18.5. a plánujeme teda grilovačku, tak doufáme v krásné počasí, snad to není šílenost, ale přišlo nám, že v minulých letech bylo květnové počasí nádherné ;-) Co už máte holky zařízený?
Odpovědět
@kija jo joo je tu i "náš" měsíc jen se nám tu do diskuze nikdo nezapojuje :-( jinak já už toho mám hodně, teda doufám :-)
Odpovědět
@flowerbl Ha, super, tak se jdem zapojovat :-) Co teda konkrétně máš? Snad není třeba ještě plašit :-) My máme kameramana, zatím jen "na hubu", dále předběžně místo na hostinu, statek, kde snad budem teda venku, dovnitř se všichni nevlezem a v zimě si to nějak nedovedu představit, tak snad budem mít štěstí.. není to snad moc šílený v květnu? Zas si říkám, dát to na červenec nebo srpen, tak to často prší a nebo jsou vedra jako teď a to bychom asi v 8 padli únavou :-) Jo a pak máme fotografa, tuším, že stejnýho jako vy ;-)
Odpovědět
@kija Nechci tě plašit, jen mě to neskutečně baví to už teď řešit :-) :-) no tak máme místo hostiny, cukrářku už i ozkoušenou, fotografa Petra W. - máš ho teda taky? Pak máme předvybraného kameramana, přítel má předvybraný oblek... no co nemáme, tak to nejdůležitější - rezervované místo obřadu na naše datum, to jaksi zatím nejde, ale mělo by to klapnout :-D A jinak mám teda hooodně dalších blbostí, mám v albu pro přátele, tak si mě klíďo přidej ;-) Já myslím, že je ten květen v pohodě, snad jen v noci by mohla být zima, ale tento rok byly na konci dubna a začátku května třicítky a pak v červnu snad 15 stupňů, takže určitě to šílený není, ale jistá si být nemůžeš nikdy... Já už počasí neřeším, máme to teda uvnitř, ale při focení venku umí náš fotograf i při dešti zázraky :-)
Odpovědět
@flowerbl V pohodě, já se zatím pokochám ať nachytám inspiraci :-) Zatím spíše prolézám na netu kde co, ale už to mě baví. Joooo, máme ho taky, má tak nádherný fotky, že bych se ani toho deště nebála, nemít to venku :-D Ale co, kdyžtak tam fakt hodíme nějaký stany nebo plachtu, to tam je a řeknem, ať se radši víc oblečou :-D Zatím počítáme teda i s parketem venku, ale kdyby bylo ošklivo nebo večer velká zima, tak to pak přesuneme dovnitř a jídlo do altánu, to ještě musíme vykoumat, jak to tam pak operativně budem kdyžtak přesouvat :-D Ale to místo se nám tak líbí, že to fakt asi risknem i se všema nevýhodama a uděláme záložní plán s přesuny a svetry :-) A květen je tak krásnej měsíc... x-)
Odpovědět
@kija tak přihoď taky nějaké fotky, ať mám obrázek kde a co budete mít ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@flowerbl Jasně, mám to v plánu jen jak se vrátím z dovči :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tuhle (zatím krátkou) diskuzi už chvíli sleduju, ale zatím jsem se neozývala. Dneska jsem se rozhodla, že se taky ohlásím. :-) Svatbu plánujeme na 25.5. Zatím nemáme nic rezervováno, ale myslím, že je ještě dost času. Aspoň do podzimu. Co se týče barev, rozmýšlím se mezi tmavší fialovou a malinovou. Prohlížím alba tady na beremku a hledám inspiraci. Všechny vás zdravím! :)
Odpovědět
Ahoj děvčata, tak já se k vám také přidám :-) Svatbu plánujeme na 18.května a v barvičkách bílá-růžová-oranžová-černá. Hodně lidí nás od května odrazovalo ale jsem rockerka a na pověry nedávám. Jen doufám, že po porodu budu fit a nebudeme muset svatbu přesunout na červen. Obřad bude v kostele a oběd bude v naší místní ,,milované,, hospůdce, kde před x lety měli oběd i rodiče mého přítele a snubní prstýnky budeme kupovat také na stejném místě :-)Takže snad to vyjde a bude i krásné počasí.
Odpovědět
@celebrant @rockerka Super další květňačky :-D ahoj holky ;-) na pověry vůbec nedám, v květnu jsem se narodila a je to krásný měsíc a vše kvete a to se mi hrozně líbí, a ani se nad tím zatím nikdo kdo to ví nepozastavoval a kdyby někdo měl takový úmysl, může si tak leda trhnout... :-D
Odpovědět
@flowerbl Já jsem se také narodila v květnu 17. a 18. chceme mít svatbu :-)
Odpovědět
@rockerka já 3. a svatba bude 4. :-D
Odpovědět
@flowerbl Koukám, že mám podobný vkus na datumy :-D
Odpovědět
@celebrant Tvoje zpráva je mi moc sympatická :) protože mi to máme (kromě těch barev) úplně stejně :)
Odpovědět
@derinka7 A jaký plánujete barvy?
Odpovědět
@flowerbl @rockerka Já jsem se teda sice v květnu nenarodila, ale stejně je to nejlepší měsíc. :-) Na pověry nedám. Vysvětlení, který znám, už dneska stejně neplatí. Ale je fakt, že spoustu lidí to zaráží. No co, mají smůlu. :-D
Odpovědět
@celebrant jasný, kašlem na pověry, mimčo hned po svatbě ani neplánujem... navíc u nás v rodině se brali v květnu teta se strejdou, i sestřenice, takže to nikomu divný nepřijde :-)
Odpovědět
@celebrant Svatbu chceme červeno-bílou. Nejlepší je, že v půjčovně šatů i v potencionálních místech obřadu (kde jsem se zatím orientačně ptala) mi říkali, že v květnu není zrovna nával se svatbama, takže můžu se zamlouváním být v klidu, místo bude, šatů taky dostatek - tak přece jen je ten květen nejlepší :)
Odpovědět
čauky holky, my máme datum 18.5. :-) Květen je krásný, všechno kvete :-)
Odpovědět
@siskinka ahoj :-) moje řeč :-) kde to budete mít?
Odpovědět
@flowerbl asi na zámku v klášterci, je to tam moc hezké. A veliký park na krásné svatební foto 8-)
Odpovědět
@siskinka Super, máme stejný termín ;-) Moc nás tu není, co vím, tak s @rockerka akorát 3, jestli jí to v tento termín dopadne :) Neplánujete některá hostinu venku? Trochu se bojím zimy, déšť mi nevadí, ale snad to dopadne :) Až nás bude míň, tak v noci to pak můžem nastěhovat dovnitř. Nebo pak přemýšlíme o změně místa, kde to nebude problém, ale zas tahle varianta je taková snová.
Odpovědět
My jsme se s přítelem seznámili 18., proto 18.5. :-) je to jediná sobota 18. za květen, červen, červenec, srpen, září.... :-) :-D Zimy se nebojím, pokud budeme neustále v pohybu, tak se zahřejeme :-D :-D Také nevím, zda venku hostinu či ve vnitř :-|
Odpovědět
@siskinka Taky fakt :-) Ale asi to spíš dáme ven, kdyžtak jim připíšem, ať se oblečou a pak večer až jestli bude fakt zima, to přesunem dovnitř, protože jinak se tam všichni nevejdeme, večer doufám, že už třeba babičky apod. odpadnou a budem pařit, tak nás bude míň a dovnitř se už vejdem ;-) Ale hostina venku bude fajn. Jinak náš fotograf i kameraman říkali, že květen je naprosto nejlepší doba na svatby, že bývá nejhezčí počasí. Prý květen a pak ještě září, ty měsíce mezi buď hodně prší nebo je vedro na umření. Pěkný datum podle seznámení :-) My 9., to je příští rok až v listopadu a to už je ošklivo. A do dalšího roku čekat nechcem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?