Nevěsty - květen 2013

Všechny nepověrčivé sem!!! :)
Odpovědět
1
2
5
Profilova fotka
@vienav Tak se tu k tobě velice ráda hlásím :-) Už máte přesné datum?
Odpovědět
Nee, zatím ne, ale myslím,že dopadne 25., protože ke konci už snad bude větší pravděpodobnost hezkého počasí :)
Odpovědět
@limda A vy už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@vienav To já předem počítám s tím, že počasí se s náma moc kamarádit nebude jelikož jsme na tohle smolaři, takže já bych to viděla, že příští rok bude duben ukázkovej a v květnu nám bude třeba sněžit :-D
Odpovědět
No asi by mě to taky nepřekvapilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vienav No my si ještě nejsme jistí, máme čtyři data ve výběru, ale nejvíc se přikláníme k 12.5 :-)
Odpovědět
My jsme ještě to přesné datum ani nezačali řešit. Rodiče to taky ještě nevědí, takže vše postupně :) Jaro bude určitě a duben je ještě chladný no ...
Odpovědět
Profilova fotka
@vienav My právě datum řešíme protože jsme se měli brát už letos 14.5., hodně jsme v to doufali, ale nevyšlo to, tak jsme si hned řekli, že chceme vědět na jaké datum se už můžeme doopravdy těšit :-) Taky jsem si říkala, že duben bude ještě chladnější, ale dnešní počasí mi tuhle teorii vyloženě kazí :-D
Odpovědět
Ahoj holky! Taky se k vam hlasim, zatim bez presneho data....ale : V Květnu bude prostě krááááásně a basta fidli :-D :-D :-D
Odpovědět
Houk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jessiann Tak dobře, doufám, že jsi nám to počasí teda už objednala :-D
Odpovědět
Slibila jsem slunicku kopec svatebnich kolacku, tak si pro ne snad prijde! :-)...tak tu tak brouzdam a zatim jsem nenasla zadnej nazor na vycebarevnou svatbu....Vsichni resi k bile jeste jednu barvu na veskery svatebni doplnky (jako kytice, auto, svatebni stul a tak) .... co myslite k bile pridat jeste zelenou a oranzovou? nebude to preplacane?? pritel mileje zelenou a nechce se ji vzdat, ale me prijde hrozne studena..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jessiann Já jsem pro vícebarevnou svatbu ;-) Někde tu možná kdysi diskuze byla, ale ani kdyby jsi mě zavraždila, tak si nevzpomenu jak se jmenovala...to my budeme mít modro-bílo-fialovou svatbu a hrozně se nám to líbí. A když něco nepůjde sladit, tak to bude jedna velká směsice barev :-) A hlavně ta vaše zeleno oranžová je skvělá, protože jsem tu takových svateb moc neviděla ;-)
Odpovědět
Jeeee, ta fialkova s bilou a modrou...to bude urcite vypadat bajecne :-) a halvne, furt je hlavni nevesta a holkam proste fialova slusi :-))....a to rozhodujes zatim sama? nebo se s tebou pritel o tom normalne bavi? me to nejak nejde ho bez kecu prinutit neco takoveho resit....ma pocit asi ze staci par mesicu na vsechno, ze se to vyresi samo ci co, a co ja...kazdej nudnej vecer lezu po netu a hledam a hledam a mam pocit, ze i rok je na pripravu malo...a to planuju hooodne skromnou svatbicku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jessiann No fialová je taková moje srdcovka a tu modrou jsem k tomu jednou dala omylem a zjistila, že to vypadá hrozně pěkně :-) No sama nerozhoduju v podstatě nic, maximálně vážně jen nějaké ty kraviny. Jak jsem psala vienav, měli jsme se původně brát už za měsíc letos, takže jsme plánovali a chystali už loni, ale nevyšlo to, takže si spíš přenecháme nápady na příští rok a dolaďujeme a vymýšlíme co jsme ještě neřešili. Ale zatím to nijak moc neřešíme, prostě to necháme plynout a nějaká svatba se z toho vyklube :-D Ale máš pravdu, že někdy je i rok na přípravy málo, já takhle s odstupem začínám být za ten delší čas i ráda :-) A neboj, on se přítel taky zapojí, ale je to asi náš úděl, že se vším musíme začít pomalinku my ;-)
Odpovědět
Tak jestli to mate takhle posunuty, tak kazdej cas navic dobrej :-) to budete mit pak urcite opravdu dokonali : ;-) a co ze to nevyslo? nemeli termin tak kde jste chteli?....on je to u me sice rok, jenze mam doma dvouletyho naprosto hyperaktivniho prcka, takze jsem rada kdyz mi sem tam vyjde par minutek behem je
Odpovědět
mno, tak to mi prave odeslal malej driv nez jsem chtela..... Proste ze mi obcas vyjde par minutek kdyz odpo spi nebo vecer, ale jinak se moc k tomu zatim nedostanu :-( takze puvodni plan braz se zacatkem zari jsem zavrhla, pac by to byl fofr a hlavne pristi rok uz by to i malej lip pobral a snad i min zlobil :-)¨
Odpovědět
Profilova fotka
@jessiann No nám to nevyšlo hlavně kvůli financím. Doufali jsme, že tu svatbu finančně zvládneme a nezvládli, ale půjčovat jsme si nechtěli, tak jsme to radši posunuli s tím, že jsem nám vymyslela pevný plán kolik každý měsíc stranou, aby jsme to konečně spáchali :-D A to chceme taky jenom malou svatbu, okolo 15 lidí. Akorát vidím, že největší problém bude s místem. Loni jsem hledala po celé republice, psala na desítky míst a minimálně v 80% případů se na mě rovnou vykašlali, takže to bude zajímavé. Ale je dobře, že to taky nebudete uspěchávat, navíc s prckem bude asi líp, když na to bude dost času a třeba se časem i přidá k mamce a přípravám :-)
Odpovědět
Aha, tak to jo, s financema je dycky kriz......tak hlavne, ze se planu drzite :-) to by u nas asi ted nevyslo, neusetrime momentalne ani korunu, tak budu muset trosku zacit doufat ve dostatecne prispevky rodicu a tchyne :-) Tak to sou supaci, jestli se ani neozvou na poptavku po obrade. To me celkem desis, nemam na takovy veci nervy ani cas nadmerne patrat :-) takze pokud nam nevyjde Kokorin, tak stahuju vocas a pripustim urad ve vedlejsim mestecku a oziracku u kamoste v baru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) ráda bych se k Vám taky přidala.Plánujeme květen 2013,přesné datum nemáme ale zamlouvá se nám 18.5. ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, též se k vám hrdě hlásím, sice ještě nemáme přesné datum, ale chceme květen - to je přece lásky čas :-) jinak už se začínáme poohlížet po nějakém pěkném místě, určitě mě děsí představa, že to všechno nezvládneme připravit :-| , holky nevíte nějaké pěkné stránky se šatama??
Odpovědět
JJ květen je na svatbu fajn, pořád teď odolávám přítelovu návrhu, že mi schválí oranžovou svatbu místo zelené za to, že to posunem na červen....asi je pověrčivej nebo co :-) jako stranky pujcoven, prodeje, nebo jen inspiraci schanis?
Odpovědět
Presne datum taky jeste zdaleka nemame, tam kde chceme vydavaji rozpis dnu pro oddani az v unoru :-( takze mame jeste hafo casu (i kdyz skusim to ukecat driv a rezervovat)... chjoooo, chtela bych uz zacit zarizovat ! :-(
Odpovědět
Jinak me se libej proflakli www tečka satyprotebe tečka cz....ale je to na druhy strane republiky....nevim, jestli budu schopna to rysknout podle oka, ale chtela bych asi nejaky od nich....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se k vám ráda přidám.. všichni nám sice květen haní, ale my jsme už rozhodnutí.. naše "osudové" datum je 11.5.2013.. a můj drahý se mi diví, že to řeším, že sháním kapelu, místo a doplňky... pořád mi říká "vždyť je to AŽ za rok".. a já mu říkám "je to UŽ za rok"... pořád mi přijde, že nemáme vůbec nic a že nemám šanci to stihnout.. co se týče vícebarevné svatby, tak my si plánujeme bílo-zelenkavo-krémovou.. jsem na to zvědavá :-)) teĎ sháním, kdo mi ušije šatičky, protože si nechci půjčovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivisek_a_kubicek neboj, máte rok času a to je ještě dost. My máme 2měsíce do svatby a protože jsme měli dost času na to si to vymyslet,jde vše v klidu a podle našich představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no tak já věřím, že se to dá zvládnout.. mamina se vdávala loni v září a požádaná o ruku byla v srpnu.. brali se přesně měsíc a den po žádosti o ruku a stihli všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ráda bych se k Vám taky přidala :) u nás to vypadá taky na 18.5. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty.V případě zájmu si již ted rezervujte termín ;-) Více informací se dozvíte v profilu.Pěkný víkend všem
Odpovědět
1
2
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?