Menu Forum

Nevěsty - květen 2013

24. dub 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
vienav
1
Registrovala se 4. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 25. května 2013
    Na louce za městem, Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
vienav
1
Registrovala se 4. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha.
 Všechny nepověrčivé sem!!! emoticon
28. dub 2012 ve 12:17  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
1 2 3 ... 5
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 1269 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Má 65 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 1269 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Má 65 přátel.
 @vienav Tak se tu k tobě velice ráda hlásím emoticon Už máte přesné datum?
28. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vienav
1
fotoportrét
fotoportrét
vienav
1
 Nee, zatím ne, ale myslím,že dopadne 25., protože ke konci už snad bude větší pravděpodobnost hezkého počasí emoticon
28. dub 2012 ve 12:20  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vienav
1
fotoportrét
fotoportrét
vienav
1
 @limda A vy už máte?
28. dub 2012 ve 12:21  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
 @vienav To já předem počítám s tím, že počasí se s náma moc kamarádit nebude jelikož jsme na tohle smolaři, takže já bych to viděla, že příští rok bude duben ukázkovej a v květnu nám bude třeba sněžit emoticon
28. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vienav
1
fotoportrét
fotoportrét
vienav
1
 No asi by mě to taky nepřekvapilo emoticon
28. dub 2012 ve 12:25  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
 @vienav No my si ještě nejsme jistí, máme čtyři data ve výběru, ale nejvíc se přikláníme k 12.5 emoticon
28. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vienav
1
fotoportrét
fotoportrét
vienav
1
 My jsme ještě to přesné datum ani nezačali řešit. Rodiče to taky ještě nevědí, takže vše postupně emoticon Jaro bude určitě a duben je ještě chladný no ...
28. dub 2012 ve 12:27  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
 @vienav My právě datum řešíme protože jsme se měli brát už letos 14.5., hodně jsme v to doufali, ale nevyšlo to, tak jsme si hned řekli, že chceme vědět na jaké datum se už můžeme doopravdy těšit emoticon Taky jsem si říkala, že duben bude ještě chladnější, ale dnešní počasí mi tuhle teorii vyloženě kazí emoticon
28. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
Registrovala se 26. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky! Taky se k vam hlasim, zatim bez presneho data....ale : V Květnu bude prostě krááááásně a basta fidli emoticon emoticon emoticon
28. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
 Houk emoticon
28. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
 @jessiann Tak dobře, doufám, že jsi nám to počasí teda už objednala emoticon
28. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
 Slibila jsem slunicku kopec svatebnich kolacku, tak si pro ne snad prijde! emoticon...tak tu tak brouzdam a zatim jsem nenasla zadnej nazor na vycebarevnou svatbu....Vsichni resi k bile jeste jednu barvu na veskery svatebni doplnky (jako kytice, auto, svatebni stul a tak) .... co myslite k bile pridat jeste zelenou a oranzovou? nebude to preplacane?? pritel mileje zelenou a nechce se ji vzdat, ale me prijde hrozne studena..
28. dub 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
 @jessiann Já jsem pro vícebarevnou svatbu emoticon Někde tu možná kdysi diskuze byla, ale ani kdyby jsi mě zavraždila, tak si nevzpomenu jak se jmenovala...to my budeme mít modro-bílo-fialovou svatbu a hrozně se nám to líbí. A když něco nepůjde sladit, tak to bude jedna velká směsice barev emoticon A hlavně ta vaše zeleno oranžová je skvělá, protože jsem tu takových svateb moc neviděla emoticon
28. dub 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
 Jeeee, ta fialkova s bilou a modrou...to bude urcite vypadat bajecne emoticon a halvne, furt je hlavni nevesta a holkam proste fialova slusi emoticon)....a to rozhodujes zatim sama? nebo se s tebou pritel o tom normalne bavi? me to nejak nejde ho bez kecu prinutit neco takoveho resit....ma pocit asi ze staci par mesicu na vsechno, ze se to vyresi samo ci co, a co ja...kazdej nudnej vecer lezu po netu a hledam a hledam a mam pocit, ze i rok je na pripravu malo...a to planuju hooodne skromnou svatbicku emoticon
28. dub 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
 @jessiann No fialová je taková moje srdcovka a tu modrou jsem k tomu jednou dala omylem a zjistila, že to vypadá hrozně pěkně emoticon
No sama nerozhoduju v podstatě nic, maximálně vážně jen nějaké ty kraviny. Jak jsem psala vienav, měli jsme se původně brát už za měsíc letos, takže jsme plánovali a chystali už loni, ale nevyšlo to, takže si spíš přenecháme nápady na příští rok a dolaďujeme a vymýšlíme co jsme ještě neřešili. Ale zatím to nijak moc neřešíme, prostě to necháme plynout a nějaká svatba se z toho vyklube emoticon Ale máš pravdu, že někdy je i rok na přípravy málo, já takhle s odstupem začínám být za ten delší čas i ráda emoticon A neboj, on se přítel taky zapojí, ale je to asi náš úděl, že se vším musíme začít pomalinku my emoticon
28. dub 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak jestli to mate takhle posunuty, tak kazdej cas navic dobrej emoticon to budete mit pak urcite opravdu dokonali : emoticon a co ze to nevyslo? nemeli termin tak kde jste chteli?....on je to u me sice rok, jenze mam doma dvouletyho naprosto hyperaktivniho prcka, takze jsem rada kdyz mi sem tam vyjde par minutek behem je
28. dub 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
 mno, tak to mi prave odeslal malej driv nez jsem chtela.....
Proste ze mi obcas vyjde par minutek kdyz odpo spi nebo vecer, ale jinak se moc k tomu zatim nedostanu emoticon takze puvodni plan braz se zacatkem zari jsem zavrhla, pac by to byl fofr a hlavne pristi rok uz by to i malej lip pobral a snad i min zlobil emoticon¨
28. dub 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
 @jessiann No nám to nevyšlo hlavně kvůli financím. Doufali jsme, že tu svatbu finančně zvládneme a nezvládli, ale půjčovat jsme si nechtěli, tak jsme to radši posunuli s tím, že jsem nám vymyslela pevný plán kolik každý měsíc stranou, aby jsme to konečně spáchali emoticon A to chceme taky jenom malou svatbu, okolo 15 lidí.
Akorát vidím, že největší problém bude s místem. Loni jsem hledala po celé republice, psala na desítky míst a minimálně v 80% případů se na mě rovnou vykašlali, takže to bude zajímavé.
Ale je dobře, že to taky nebudete uspěchávat, navíc s prckem bude asi líp, když na to bude dost času a třeba se časem i přidá k mamce a přípravám emoticon
28. dub 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
 Aha, tak to jo, s financema je dycky kriz......tak hlavne, ze se planu drzite emoticon to by u nas asi ted nevyslo, neusetrime momentalne ani korunu, tak budu muset trosku zacit doufat ve dostatecne prispevky rodicu a tchyne emoticon
Tak to sou supaci, jestli se ani neozvou na poptavku po obrade. To me celkem desis, nemam na takovy veci nervy ani cas nadmerne patrat emoticon takze pokud nam nevyjde Kokorin, tak stahuju vocas a pripustim urad ve vedlejsim mestecku a oziracku u kamoste v baru emoticon
29. dub 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ellen_ (27 r.)
4
Registrovala se 4. května 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ellen_ (27 r.)
4
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky emoticon ráda bych se k Vám taky přidala.Plánujeme květen 2013,přesné datum nemáme ale zamlouvá se nám 18.5. emoticon
4. kvě 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelako
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
adelako
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Kolín
 Ahojky holky, též se k vám hrdě hlásím, sice ještě nemáme přesné datum, ale chceme květen - to je přece lásky čas emoticon jinak už se začínáme poohlížet po nějakém pěkném místě, určitě mě děsí představa, že to všechno nezvládneme připravit emoticon , holky nevíte nějaké pěkné stránky se šatama??
4. kvě 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
 JJ květen je na svatbu fajn, pořád teď odolávám přítelovu návrhu, že mi schválí oranžovou svatbu místo zelené za to, že to posunem na červen....asi je pověrčivej nebo co emoticon jako stranky pujcoven, prodeje, nebo jen inspiraci schanis?
4. kvě 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
 Presne datum taky jeste zdaleka nemame, tam kde chceme vydavaji rozpis dnu pro oddani az v unoru emoticon takze mame jeste hafo casu (i kdyz skusim to ukecat driv a rezervovat)... chjoooo, chtela bych uz zacit zarizovat ! emoticon
4. kvě 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jessiann
  • Neví, kdy bude svatba
 Jinak me se libej proflakli www tečka satyprotebe tečka cz....ale je to na druhy strane republiky....nevim, jestli budu schopna to rysknout podle oka, ale chtela bych asi nejaky od nich....
4. kvě 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
ivisek_a_kubicek (27 r.)
11
Registrovala se 18. října 2009 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků a 2 alba. Má 22 přátel. Přelouč, Region Pardubice.
  • Svatba byla 15. září 2012
    Heřmanův Městec, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
ivisek_a_kubicek (27 r.)
11
Registrovala se 18. října 2009 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků a 2 alba. Má 22 přátel. Přelouč, Region Pardubice.
 Ahojky holky, tak se k vám ráda přidám.. všichni nám sice květen haní, ale my jsme už rozhodnutí.. naše "osudové" datum je 11.5.2013.. a můj drahý se mi diví, že to řeším, že sháním kapelu, místo a doplňky... pořád mi říká "vždyť je to AŽ za rok".. a já mu říkám "je to UŽ za rok"... pořád mi přijde, že nemáme vůbec nic a že nemám šanci to stihnout.. co se týče vícebarevné svatby, tak my si plánujeme bílo-zelenkavo-krémovou.. jsem na to zvědavá emoticon) teĎ sháním, kdo mi ušije šatičky, protože si nechci půjčovat...
4. kvě 2012 v 19:46  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @ivisek_a_kubicek neboj, máte rok času a to je ještě dost. My máme 2měsíce do svatby a protože jsme měli dost času na to si to vymyslet,jde vše v klidu a podle našich představ emoticon
4. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivisek_a_kubicek (27 r.)
11
fotoportrét
fotoportrét
ivisek_a_kubicek (27 r.)
11
 @stastnanevesta no tak já věřím, že se to dá zvládnout.. mamina se vdávala loni v září a požádaná o ruku byla v srpnu.. brali se přesně měsíc a den po žádosti o ruku a stihli všechno emoticon
4. kvě 2012 ve 20:16  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maaxina (30 r.)
7
Registrovala se 18. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 44 příspěvků. Má 17 přátel. Region Ústí nad Labem.
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
maaxina (30 r.)
7
Registrovala se 18. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 44 příspěvků. Má 17 přátel. Region Ústí nad Labem.
    Region Ústí nad Labem
 Ahoj holky, ráda bych se k Vám taky přidala emoticon u nás to vypadá taky na 18.5. emoticon
12. kvě 2012 v 11:33  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dinner (33 r.)
DJ na svatbu - profesionální zajištění vašeho svatebního večírku
Jaroslav Večeřa PRO

Hudba a zábava - Region Brno
2

“Všem našim zákazníkům přejeme ty nejkrásnější Vánoce, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2013. Rádi bychom současně poděkovali za spolupráci v uplynulém období a jsme rádi, že pro vás můžeme zajišťovat kvalitní služby.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
dinner (33 r.)
DJ na svatbu - profesionální zajištění vašeho svatebního večírku
Jaroslav Večeřa PRO

Hudba a zábava - Region Brno
2

“Všem našim zákazníkům přejeme ty nejkrásnější Vánoce, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2013. Rádi bychom současně poděkovali za spolupráci v uplynulém období a jsme rádi, že pro vás můžeme zajišťovat kvalitní služby.”
(Před 3 lety)

Milé nevěsty.V případě zájmu si již ted rezervujte termín emoticon Více informací se dozvíte v profilu.Pěkný víkend všem
12. kvě 2012 ve 14:34  •  www.dj-na-svatbu.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 5