Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: I z tohoto důvodu jsme chtěli obřad až v 1hod. Já chci, abychom se sešli u nás, abych pak neměla stresy, že ta někdo nedorazí. jen ať se tady všichni sejdou, Ivetka jim rozdá vývazky, každý něco zakousne a prostě v klidu. Ráda bych ten den měla v klídku a pohodě, žádné stresy, tak snad to klapne :-D dany84: Taky jsem si myslela, že jen tak šaty neseženu, ale hned, jak jsem přišla do salonu, tak mi paní řekla, že na mě nebudu problém něco najít... vlastně jsem si vybrala ned první šaty, co jsem zkoušela. Už na figurině se mi líbily :o)) Holky, jak jsem byla za tou kamarádkou v porodnici, to byla paráda, teda až na to vedro. Má krásnou holčičku, tak jsem si ji chovala, je to krásný. Teď mi psala, že už pojedou domu, tak se těším na další návštěvu.
Odpovědět
Profilova fotka
dany: To já zase měla opačný problém, většina šat mi nebyla kvůli prsům a když mi byla, tak v pase moc velké. Nakonec i z finančních důvodů si je nechávám šít a snad je pak prodám :o) mitote: Tý jo, tak to máš dost na knop :o) My jsme původně chtěli obřad ve 13 případně ve 12h, ale to už bylo obsazeno, tak nakonec máme až ve 14 h. No část rodiny tím pádem vyrazí v klidu kolem 9h (hezky vyspinkaní) a v klidu vše nazdobíme, pokecáme, popijeme (kromě řidičů :-D, ti až na hostině) a vyjedeme k obřadu. Ono i to bude sranda táhnout tolik aut do přes centrum Prahy :o) marsee1: Ivetka jsi ty nebo nějaká jiná koordinátorka? :o) Já toho hodně nechám na svědkyni, něco na mamku (maličkosti) a na taťku s bráchou nechám právě tu organizaci pojíždění, s tím, že ale uděláme zasedací "pořádek" i do aut. Třeba se ještě někdo nabídne i z Míšovo rodiny, ale zatím to nechávám na té své :o)
Odpovědět
My se ráno sejdeme v restauraci kde pak bude hostina a raut, bude tam nachystané malé občerstvení a pak se od tama bude vyrážet do kostela. Obřad máme na 11:30. Snad to všechno v pohodě zvládnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ivetka je svědkyně. Kromě toho, že mi s mamkou pomůže do šatů, tak bude dávat vývazky a já nevím, co ještě. Zatím jsme to dopodrobna nepromýšleli. Vím jen to, že ráno pojedem ke kadeřnici dvěma auty, bude se totiž nechávat foukat i mamka s Ivet. Až učeše mě, tak sednu do auta a pojedu ke kosmetičce, mezitím ony budou vyfoukané a pojedou domu. Zdobení aut asi nechám na příelovi, jeho tátovi a možná bráchovi.
Odpovědět
marsee: kdyz me v jednu pripada pozde, do dvou obrad, ve tri obed...no to pojdu hlady :-D jinak vcera jsme byli zaplatit zalohu za sal, samozrejme si pry muzem sal den predem nachystat a vyzdobit...zatim jsem z pana nadsena, ve vsem vychazi perfektni vstic
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nepojdou, budou mít občerstvení před obřadem tady a pak se alespoň budou všichni na obídek těšit :) Já to prostě ráno nechci mít hektické, pěkně v klídku. Počítám, že v 15h. dorazíme do restauace, do 16h. se bude sedět a pak alespoň nebude taková prodleva, než přijede kapela...
Odpovědět
marse: ale ja pojdu :-D ale tak liceni by nemelo snad trvat dele nez hodinu, pekne to vse bude v salone u kadernice a pak asi rovnou pojedu na obrad, nechci ani aby me zeich videl pred obradem
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To pojedeš na líčení už v šatech? To já chci pěkně ještě domu. Jinak já s jídlem problém mít nebudu, dopolko určitě jíst nebudu, jen něco malého ráno, ale jinak nee... Jídla tady ale bude dost, tak kdo se míní nacpat před obřadem, bude mít možnost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás taky počítám, že mě přítel neuvidí aspoň dokud nebudu celá hotová, protože bude spát u rodičů a já tu budu mít mé rodiče a svědkyni .o) Takže také bude kadeřnice, já se pak budu u ní líčit a ona bude doučesávat asi svědkyni a pak pojedeme zase domů. Tady předpokládám už bude mamka hosty zabavovat a dávat jim občerstvení a brácha s taťkou a ostatními budou zdobit auta a já se půjdu obléct se světkyní. Jestli přijede druhá půlka od přítele to ještě nevím, to se s nimi musíme dohodnout, ale možná se sejdeme až tam. Nicméně těsně před obřadem mě musí přítel vidět, protože čtvrt hoďky před obřadem musíme přinést občanky a dohodnout se přesně, co a jak budeme dělat, jestli budu nastupovat ze schodů nahoře nebo ze schodů dole (to bude prdel, už teď to vidím, jak si šlápnu na šaty). :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já to budu mít podobné jako marsee, první jedem ke kadeřnici a pak se půjdem nechat namalovat, spím u sestry a ta půjde semnou, je i moje svědkyně, pak se vrátíme aby jsem se oblékla a pojedem domů. tam pak přijede přítel, bude spát u rodičů tak mě vůbec nebude vidět.tam se pak naz¨dobí zbytek aut, počítám že se udělá něco málo na občerstvení a v 13:00 je obřad.a vůbec nevím jak dlouho to bude trvat i s focením,by nám pak nikdo neumřel hlady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že obřad + focení bude trvat tak hoďku a půl, dvě hoďky.
Odpovědět
marsee: ne, pojedu ke kadernici, tam prijede vizazista a tam budu mit taky uz vse nachystane abych pak je vpadla do satu a jela...
Odpovědět
Článek se načítá
Tak já jsem neměla jinou možnost než v půl 11. Už v 6 jdu k holičce,pak se nechat nalíčit. Poté domů obléct. Na pul 9 je pro svatebčany nachystana snidane v restauraci.Pak prijdou pro mě a pujdem do kostela.po kostele na obed..pak teprv se fotit-jen nekteri ale...hromadne foto bude u kostela...takze to bude narocne..
Odpovědět
Profilova fotka
No já doufám, že to nějak zmákneme dopoledne, jen nevím, zda ke kadeřnici nebude muset mamka a přítelova mamka už den předem, ptz chceme být krásné všechny :o)) No to se ještě dohodneme s kadeřnicí. Kdyžtak ji zaměstnáme už od 6 hodin a nějak se tam všechny 4 (já, svědkyně a maminy) vystřídáme. Budeme tady mít celou přítelovu rodinu, jeho sestřenice a bratranec jsou v mém věku, tak určo taky rádi pomohou. No a pokud se do září vyklidí garáž (teď je tam jen bráchova motorka a krámy), tak možná taky naše auta nazdobíme den předem. Ostatní ale určitě až dopoledne před obřadem.
Odpovědět
no moje mamka, tchyne a luky jsou objednani na den predem ke kadercnici a ja taky na zastrihnuti a obarveni abyhcomto v den D uz jen ucesali...
Odpovědět
podarilo se mi udelat lepsi foto zasnubulky http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Vypadá moc úžasně! :o) Chjo děvčata, nám řekl spolubydlící, že se stěhuje od dubna pryč... tj. přijdeme od dubna o 4,5 tisíce :o( Tohle bude těžký, zrovna takhle před svatbou :o(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi se dohodly na obřad ve 12:30, zdá se mi to tak akorád. Kadeřnici i vizážistku si pozvu domů, nechci nikde cestovat. Jinak přítel a jeho rodina budou už v hotelu kde bude obřad i hostina den předem, tak mě také uvidí až nachystanou, a naše rodina se tam musí nějak dopravit. Jen nevím jestli už mám zajištovat dopravu i na dopoledne nebo je nechat autobusem, jestli to není trapné.
Odpovědět
já myslím, že to není trapné... stejně asi klasický průvod mít nebudete, ne? nebo aspon tak jsem to pochopila
Odpovědět
jejda Mitote, takze uz mas prstynek! je fakt moc hezkej. takovy jemny... no gratuluju. a Danny84... uz dlouho jsme nevidela nevestu, ktere by nejaky saty tam moc slusely. a myslim ze to nebude tema satama, ale figurou. mas hezky dekolt a jsi hezky stihla. tobe bude sluset vsechno. takhle kdyby sedly aspon nektere mne....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
peta: Já doufám, že na obřad a hostinu se to zajistí buď vlastními auty (aspoň těch, co tam budou spát) a ostatní na oslavu rádi dorazí busem, zpět jim budeme zajišťovat dopravu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se chci pochlubit mým návrhem, který přítel již schválil :o), oznámení. Vše se bude tisknout na "stříbrný" papír, bude ostříhávat dokola ozdobnými nůžkami, zabalovat do tmavěmodrého pauzáku, který bude svázán bílou nebo smetanovou mašličkou a budou na něm vyražena dvě spojená srdíčka :o)
Odpovědět
téééda, martja, to je nádhera!! budu se těšit na fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Děkuji :o) Jinak pro obrázek byla inspirace právě ta foto, co mám v druhém albu "My dva" :o) Jinak papír je zatím jen objednaný, takže počítám že začnu až někdy v příštím týdnu, ještě musím objednat materiál na vývazky a právě na různé mašličky na dozdobení výslužek a právě oznámení :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jsi šikula, to já si vývazky objednala a stejně tak to bude i s oznámením. Sice mě baví vyrábět takové věci, ale zamilovala jsem se do vývazků s kalama a ty bych si sama nevyrobila.
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: ne, průvod nebude, prostě se všichni sejdeme u hotelu. Asi to tak udělám, je to 20min. busem, tak to by mohli přežít. Nazpět už to určitě domluvím. Martja: Tý jo, to je suproznamko.A to jsi dělala sama, jako malovala? Moc vyvedené.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Oznámení je opravdu pěkně, takové netradiční, moc moc povedené, jsi šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Já ještě nevím, jakou budu mít kytičku, takže budou vývazky neutrální, ale líbí se mi kombinace šifonové a atlasové stužky. Jen nevím, jaké přesně barvy budou. Jedna z nich bude určitě tmavě tyrkysová :o) a druhá buď smetana nebo bílá a pak nějaká kytička látková či jen špendlíček s perličkou. Myslíte děvčata, že by šla bílá šifonová stuha, pak atlasová ta tyrkysová a smetanová perlička? Netlouklo by se to? Nebo raději i perličku bílou? p.e.t.a.: Jj kreslila jsem sama, ale trošku jsem podváděla, aby to fakt bylo super, tak jsem obtáhla fotku v autocadu (v něm pracuju, tak v něm umím nejrychleji ze vše programů), vytiskla, pastelkama vybarvila (ó krásná to ruční práce po dlouhé době :o) ) a pak naskenovala a malilinko ve photoshopu upravovala přetahy a další drobnosti. No v tom jsem také udělala celý ten zbytek včetně "perliček" a písma :o) Proto jsem s tím začala tak brzo, protože jen ten náš obrázek zabral tak den čisté práce :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já bych k tomu určo volila bílou perličku. Jak píšeš o těch pastelkách. V práci s dětma občas taky kreslíme, teď jsme dělali s temperama, to byl zážitek i pro mě :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Já právě vždycky ráda dělala věci rukama, obzvláště kreslení, ale teď už na to není moc času :o( Taky když to jde, jdu na keramiku, to je taky moc super a dětem to skvěle jde :o), co jsem u paní na keramiku viděla :o) Si říkám, že si musím najít zase na to všechno čas, ale chci toho tolik, že to musí jít vše postupně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?