Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
hej to oznamko je mazec, neni to muj styl, teda ne me vysnene ale je to haluz, fakt smekam, povedlo se ti to
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Mě to právě taky baví, ikdyž jsem spíše vždy byla na sportovní záležitosti. No ale teď jsem oprášila staré znalosti - drhání náramků, takové ty přívěsky z bužírech, ... s dětma v DD vyrábíme, když je volno.
Odpovědět
me to moc bavi ale nebavi me vyvazky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ty vývazky asi budou opruz, no :o( Kolik jich děláš? Já asi budu dělat dvě verze, pro nejbližší rodinu a svědky trošku větší a malé pro ostatní. Ale je fakt, že jsem také narazila na pěkné variace, např: http://leawil.rajce.idnes.cz/Vyvazky_...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou tam i jiné variace a je fakt, že za 4 Kč by se asi vyplatilo je koupit :o)
Odpovědět
martja: sto, to je vopruz, mam 40 :-( jinak taky vic verzi, jine pro svedky a rodice a jine pro ostatni
Odpovědět
martja: sto, to je vopruz, mam 40 :-( jinak taky vic verzi, jine pro svedky a rodice a jine pro ostatni ja se snazim usetrit i kazdou kacku kerou pak muzu presunout treba na jidlo a tak, takze jmenovky vysly asi na 50korun, vyvazky na 150 atd...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To chápu, proto asi budu také dělat vše sama, i když jich nebudu mít o tolik méně než ty a to 72 :o)
Odpovědět
martja: prave, ja co jde, si taky delam sama...i vyzdobu, vse...a sal na vecerniraut...no to jsou uzasn eprostory za pusu...spocitali jsme ze nas vyjd en apulku kdyz si jidlo a pitit zajistime sami nekdy v pronajatem salu nez v hotelu, je to nesrovnatelne...o to vic ale i bude jidla protoze rozpocet na hotel je stejne, ale na hotelu by vsichni umreli hlady a zizni a kdyz to udelame sami tak se domu odkutali smai otesanci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My jsme také přemýšleli o pronájmu a měli jsme vyhlídnutý prostor, kde se platí 5tis za den a je to přitom k dispozici na celý víkend. Jenže je tam problém, že tam není žádná zahrada a žádná zeleň :o( To mě hodně mrzí, ale chci aby lidi měli možnost sedět venku a kuřáci si pokouřit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ale že to letí... na odpočitavadle bude za chvilku 6 měsíců a to už uteče jako voda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jojo zrovna včera mamka říkala, to máš za třičtvrtě roku a já na to mamce... no za 7 měsíců :o), tedy to bylo za 7 měsíců před dvěma dny, teď už 6 měsíců a několik dní (i když je jich ještě dost) :o)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky!není tu některá z Olomouce že by poradila, kde udělat levně a kvalitně samo sebou hostina a případný raut?pokud tu někdo takový je, kolik jste daly za hostinu na hlavu?my chceme asi oběd tak pro 30 lidí a pak večer nějákej rautík dojde dalších asi 20 lidiček.díky..
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No já si pamatuju, že když jsem o svatbě začali silně uvažovat, byl to skoro rok :-) Hrozně to letí, jakmile bude teplo, půjde to ještě rychleji. Na jednu stranu je to dobře, ptz po svatbě začnou jiné radosti ;-)
Odpovědět
martjaa: no ja z te zelene a zahrady hold musela ustoupit prtoze jsem proste v brne nic nesehnala a to jsem tim stravila nekolik dni od rana do vecera...ale zase je to krasny pamatkove chraneny sal a ma perfektni zazemu, vlastni satnu, kuchyn, toalety, predsali, no super
Odpovědět
Profilova fotka
My u restaurace zeleň celkem máme, ale tak přiměřeně, tak nám snad nic nechytne, až budem vypouštět létající přání :-D Celkově ta restaurace je úžasná, je tam posezení i venku. Doufám, že bude pěkně a veřer se bude grilovat právě na venkovním posezení. K dispozici je i krb s grilem na prase uvnirř, ale to jen v případě, že bude zima, jinak by tam asi bylo velikéé teplíííčko :o)))
Odpovědět
no my s pranimi budeme mit problem, asi jedine o kus dal na mini travniku a budem se modlit aby to nespadlo horlici nikam :-( vzhledem k tomu ze je to dopravni uzel a porad neco jezdi :-(
Odpovědět
Mitote: nic si z toho nedělej, my taky nemáme zeleň. Zato hned vedle mají sídlo hasiči, takže když něco od létajících přání chytne, jsou hned k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: No to ale není vůbec špatný s těma hasičema :o))
Odpovědět
tanak: to mas prima :-D no ja budu min muset eliminovat pocet prani z 50 na pulku minimalne :-(
Odpovědět
:-) i když bych byla raději, kdybychom jejich služby nemuseli využít :-) teď řeším menší problém s dítětem na svatbě :-(
Odpovědět
tanak: proc problem? ja tma planuju zridit na raut mini detsky koutek
Odpovědět
No, ono to dítko bude jenom jedno. Mám strach, že se bude nudit, nehledě na to, že je to malý ďáblík. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi sme měli štěstí na restauraci, nechtěli nic za pronájem, kvůli tomu že tam budem spát, ještě nám řekli že novomanželé mají ubytování zdarma, a ráno je k tomu ještě v ceně snídaně. Jiank máme štěstí že je to relativně na samotě, kousek dál je rybník, venku pro děti skluzavky, byla jsem nadšená. Jiank předběžně máme 30 lidí na hostinu a pak cca 20 večer. A paní nám to napočítala na necelých 19.000,- včetně ubytování pro 21 lidí, je v tom výzdoba, předkrm, polévka a hůavní jídlo + něco na raut. ale není tam alkohol a pivo, to pak bude cena :-) ale jsem moc nadšená . Jsem ráda že můžem mít i vlastní víno a slivovici, máme v rodině vinaře tak sme chtěli domácí,a to nám povolili. jinak já nemám představu kolik jídla na raut :-( aby toho nebylo málo nebo hodně. martja : oznámení je fakt originální, moc pěkné. Já budu chtít mít pozadí zámku kde nás oddají, tak to dáme kamarádovi a ten nám to navrhne.. Vy nedáváte nikdo mirty?
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: My je nechtěli, vývazky se nám líbily hned od začátku. Taky se chceme zeptat na možnost vlastní slivovice, tak uvidíme. Jinak je to super, že jste sehnali místo, které se vám líbí a ještě za bezva cenu ;-)
Odpovědět
Ahoj,tak já mám taky svatbu v září a to 3.
Odpovědět
Profilova fotka
petra83: ahojky ty šaty ti moc sluší, všechny, já sem měla taky představu že chci ty la sposa ale mě vůbec neslušeli a byli mi moc veliké,ale tobě sluší :-)
Odpovědět
ahojky, my myrty mít budem... sice jsme je nejdřív nechtěla... ale když vidím maminu jak oharuje myrtu, tak bych jí to nemohla udělat.. a já to přežiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petra: Vítej, jsme na tom stejně, také 3tího :o) Je to nádherné datum.
Odpovědět
Profilova fotka
petra: Ehm vítej.... jsem se trochu spletla, koukám, že tys to album založila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?