Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Tak, jestli je to váš sen a je splnitelný, tak to bude nejkrásnější obřad co si můžete přát. Už se těším, až tu všechny zářijové nevěsty dodají své svatební fotky :-) sice si ještě počkáme, ale dočkáme se.
Odpovědět
Profilova fotka
Na to se těším takyyy :)
Odpovědět
my teda musime za 14 splatithypoteku na byt a pak asi tak yprodame a psotavime domecek... jo ja se taky tesim, hrozne se tesim az si toho sveho mysaka vezmu, mam nehodnejsiho chlapa na svete
Odpovědět
My sice nestavíme nový dům, ale rekonstruujem starší, ale děláme všechno znovu...hypotéku sice nemáme, ale i tak je toho placení nad hlavu. Každá si o svém milovaném myslí, že je nejlepší na světě :-) (no, možná se najdou vyjímky)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si to taky myslím, ikdyž občas umí pozlobit. No ale jakej chlap ne, že jo :o))
Odpovědět
muj teda je nejlepsi...a zlobeni? my se zlobime navzajem, ale ot y meze, aby to bylo vtipne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se přidat? Koukám, že už to tu máte pěkně rozjetý, to asi ani nestihnu dočíst všechno, tak třeba sem občas kouknu pro inspiraci. Plánujeme termín 11.9.2010. Včera jsme vznesli dotaz, tak doufám, že nám to potvrdí.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj laney_, vítej ;-) a založ si album !!! :-) už se těšíme
Odpovědět
Ahojky holky, my budeme mít svatbu v kostele. Obřad bude kolem půl dvanácté. Oběd máme už taky zhruba vymyšlený a pak bude už jen raut. Zrovna jsme si s přítelem koupili byt. V budoucnu bychom ho chtěli prodat a začít stavět dřevěnku.
Odpovědět
Profilova fotka
jééé světový letecký den se tady něják rozmáhá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
laney: ahoj, taky jsme si vybrali tento krásný termínek ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, taky se budu vdavat v zari a koukam, ze oproti ostatnim nejak v pripravach zaostavam :-) Dokonce tady nekdo psal, ze uz ma saty. Ty jo ja mam tak akorat predstavu a nejvic bych se bala za se do nich v zari uz nevejdu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
p.berunka: Ahojky, proč by ses do šatů neměla vejít? Plánujete miminko? Jinak já taky šaty ještě nemám, ale tak za měsíc se po nich pojedu podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
no já třeba už mám šaty doma ale jsou zamčené na sedm západů.....a mám je upravené na míru a věřím tomu že i v září mi budou...budou muset :)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem moc chtěla povleky na židle, ale ty ceny jsou naprosto šílené a to i za půjčení, takže ty prašulky padnou na pití nebo něco, co je víc potřeba :o)
Odpovědět
Tak jsem dnes zkoušela šaty.... "Seděly" jedny... :-( Ale každopádně jsem narazila na příjemnou květinářku, která vypadá, že snese i "zeleno-bíle" ;-) z nebe. Aspoň jeden úspěch :-)
Odpovědět
ja mam teda pulu satu zaplacenou ale doma budou az tak v dubnu
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Přesně tak, sice jsou ty potahy moc pěkné, ale o to více se rozšoupnem na hostině třeba :-D Stejně tak to asi vyřeším se slavnou figurkou na dort. Bude ale Valentýn a chtěli jsme si udělat radost něčím pěkným, co se nám bude hodit na svatbu (spadeno na něco už mám) :-D a pak asi zajedem na procházku večerní Prahou, ať je taky trocha té romantiky, že jo ;-) adynka: Tak po šatičkách se ještě můžeš mrknout a květinářka je každopádně úspěch. vafle: Přesně to si říkám taky. Pokud si půjčím šaty třeba za měsíc (zamluvím), tak mi prostě v září budou muset být :-D Nechystám se přibrat, naopak by měly jít tak 4 kilča dolu... Holky, tak jsem teď měla pěkně blbý tři dny. Byli jsme v úterý na lyžovačce, já tam asi nějak prochladla a chytly mě záda. Ve středu jsem v zaspala na kosmeťák, ale už vím proč, odpolko jsem měla T - 38. Večer to bylo ok, ale musela jsem na noční a včera, když jsem přišla, tak znovu 38. Teď mám pár dnů volno, abych se naučila na zkoušky, tak držte palce, ať je to už v pohodě...
Odpovědět
tak jste mě navnadily :-) Hned jak zmáknu státnice (v únoru), tak vyrazím na lov šatů :-) Já jsem totiž schopná během půl roku přibrat nebo shodit i sedm kilo, tak se hold budu hlídat no :-) Jo a s těma potahama jak se to tady řeší, já málem měla infarkt, když jsem si přečetla kolik stojí půjčení. 200 i s mašlí! Chceme mít na obřadu 30 lidí, tak by nás jen tohle stálo 6000, což mi přijde trochu šílený!
Odpovědět
Profilova fotka
p.berunka: No nabrat bych taky asi uměla, ale shodit mi to pak jde těžko :o) Jinak mě už málem trefilo u více věcí :-S Za něco jsou to neuvěřitelný pálky.
Odpovědět
no nejřív jsme si s přítelem říkali, že nám bude stačit na celou svatbu 60 000, pak jsme tak nějak začali zjišťovat co a jak a vyskočilo to na nejmíň 100. Netušila jsem, že i třeba zapůjčení stanu, kdybych chtěla oběd venku, by stálo 30 000. No hrůza...
Odpovědět
Profilova fotka
p.berunka: No my taky počítáme s těma 100 000, tak snad se toho budeme vejít (musíme). Ty stany jsou opravdu tak drahé? To je ale nějaký mega stan, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Jop ty ceny jsou fakt silene. Jsem zvedava na nas rozpocet, furt si rikam,zda to vubec zvladneme. Se bojim,ze si budeme muset pujcit. Ale nesmi to byt moc, protoze se chceme po svatbe vrhnout na delani miminka :o)
Odpovědět
my teda tk ypocitame se stovkou tacku a snazime se to nejak stlacovat dol ale zaroven mit c nej svatbu, no je to zahul :-( nastesti nam asi jidlo na hostine i garden party zaplati maminka, to jsou ty nejvetsi paky a pak zbytek snad nejak dokopeme
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Přesně, taky po svatbě vysadím prášky. Navíc ten domeček, penízky budou potřeba i nadále, nejen na svatbu. Rozhodně si na svatbu půjčovat nemůžeme. Budeme brát hypotéku na stavbu a ta bude bohatě stačit. Už tak budeme mít co dělat, když ještě přijde miminko. Doufejme, že ta mateřská nebude tak šílená jako tento rok.
Odpovědět
no my mimco planujem az tza tri roky, ale mame auto na splatky jeste rok a pul, maminka nam plati hypotekua t bysme melki asi driv ci pozdeji prevzit a platit my...navic luky si v minulem vztahu nasekal dva dluhy po 20tackach tak jeden mame splacenej ale druhej nas jeste strasi a nemluve o tom z ezijeme z jednoho platu pac ja studuju a brigady zadna slava...muj prijem je tak 6 mesicne...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Zkoušela si najít práci třeba na poloviční úvazek? Tak jsem to při škole zpočátku řešila já.
Odpovědět
marsee: no jo zkousela ae jaky obor? ja kdyz se parkrat koukala tak nikde nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No jo, to musíš holka volat, chodit, všechno možný, nejen párkrát kouknout :-D Není to sranda, já nejdřív chodila do Orsay, pak jsem dlouho sháněla jinou práci, nakonec klapla ZŠ. Jinak mezitím hafo brigádek. Nechtěla jsem, aby vše táhnul jen Luboš a navíc bych si já připadala hrozně. Zkus zadat sama inzerát, že hledáš práci, na to se občas taky někdo chytí. Jinak třeba do obchodu s oblečením je úplně jedno, jestli máš ekonomku, gympl nebo si vyučená prodavačka. Alespoň v obchodech v OC to tak chodí dle mé zkušenosti. To je ale nejlepší fakt se sebrat a obcházet krámy, nechávat kontakt. Práce jinak sama nespadne do klína. pokud peníze nepotřebuješ přímo na poplatky a stačí vám jeden příjem, tenhle bys měla k dobru třeba na svatbu nebo na svatební cestu, je škoda toho nevyužít.
Odpovědět
marsee: tak j amam stabil brigadu plus obcas se urodi realitka...jako myslim ze ta 6 nmesicne ode me pri studiu neni az tak spatna
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?