Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No to ti klidně pochválím, ptz tu podprsenku mám taky, jen v černé barvě. Měla jsem ji pod jeden dres, kde jsem potřebovala mít pěkná prsa :o)) Máš to pěkné, i ty kalhotky. Já sice normální kalhotky nenosím - musím mít buď tanga nebo nohavičkové, ale vypadají pěkně ;-) Budeš kočka ;-)
Odpovědět
marsee: dikec :-D ja tanga a nohavicky silene nesnasim 8-( tanga se zarezavj do zadku a nohavicky - v tom mam maly nohy
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No vidiš, já zase nemůžu nosit normální, navíc se to ani přítelovi nelíbí. Pod šatky mám tanga, ale nejsou to ty šňůrkatý. Takový typ teď nosím nejradši. Holky, jak to je se zálohou na šaty? Kolik se platí při rezervaci?
Odpovědět
marsee: ja budu mit tanga na svatebni noc protoze to Lukyho rajcuje a dyl jak pul minuty to na menevydrzi :-D jinak ja platila pulku saty, 3000,- protoze je kupuji...u pujdeceni to byva kolem 2 tacky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No já si nedokážu už snad ani představit, že bych nosila klasické kalhotky. Víš co ale, každému zadku sedí něco jiného :o)) To jo, já právě nevím, jak moc musím našetřit, než pojedu do salonu.
Odpovědět
marsee: ja mela jednou pres den tanga a snazila jsem se je porad vytahnout ze zadku :-D no ono to taky trva nez najdes neco co chces...ja obehla 9 salonu nez jsem nasly to prave orechove
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To je ale tím, že si je nenosila třeba týden. Zvykneš si a nic ti nepůlí zadek :o)) Jsem zvědavá, jestli si vyberu šaty hned v prvním salonu nebo toho objedu zase hafo...
Odpovědět
marsee: ja si zvykat nebudu :-N zustanu u svych bokovek no oobjejdes hafo, ja taky cekala ze prvni salon a je to a nakonec jsem myslela ze snd nic nesezenu
Odpovědět
Profilova fotka
mitoteTak uvidíme, třeba budu mít štěstí. Purblanca taky sehnala hned v prbním a moc jí sluší a sednou.
Odpovědět
jo? to se teda ma...jak rikam ja udelala nekolik maratonu a az v 9tym... a to jsem mela vice favoritu co s emi libili ale nakonec jsem na sebe navlikla neco co jsme vedela ze uz nesvlece
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Tak to má být, měly by sednout tak, že vůbec nepochybuješ...
Odpovědět
marsee: asi jo no..ja i puvodne chtel aza krk ale nikd enebyl srih co by sedl tak jsem to pak vzdala a pak se n me usmalo stesti
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Taky se mi líbí šaty za krk, ale nevím, zda by mi nerozšířily ramena. Ono až něco zkusím, tak poznám, v čem se cítím nejlépe.
Odpovědět
marsee: nene ono to naopak prodluzuje postavu...me to prave vzdy sluselo...vis co ja nemam prsa takze si nemuzu dovolit nejak ykozaty saty
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mě se na tobě moc líbily ty Chantal 2. Já asi zvolím pravděpodobně bez ramínek, třeba se srdíčkovým výstřihem - dělají právě moc pěkný hrudník :) Zkusím ale i šaty za krk.
Odpovědět
marsee: ty jsou taky za krk ne? ja jsem v v chantla zadnych necitila, spise jen evnie 1 a 3... nebo paloma 1 jinak nic
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nejsou za krk ty z Chantal. nNo už se těším, až taky vyrazím.l
Odpovědět
marsee: jo uz jsem koukala, tak ty vubec ne...ja bych nemenila ani omylem ..melas me videt u mych saticek, druhy den jsem valila je zaplatit a znovu zkusit a nafotit a odmitala je sundat dokud i pan neslibila zese na ne muzu chodit koukat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Já určitě mít punčochy nebudu... tedy aspoň přes den, bych se v nich uvařila :o) Nicméně stále sháním na svatební noc :o) případně na večerní převlečení. Příteli se to moc líbí (včetně podvazků a tang) a tak sháním... ale ani na netu nemůžu nic sehnat, no uvidíme :o) Jinak šaty za krk se mi také moc líbí, ale bojím se, že mi to stejně jako jiné věci za krk bude vadit. Mám moc velká prsa a ty mi látku za krkem stahují a pak mě za krkem bolí :o( Leda by to bylo jen na ozdobu a držel prsa nějaký korzet.. což ale pochybuju, takže budu muset mít asi ramínka, abych pod to mohla klasickou podprsenku.
Odpovědět
martja: zkus na netu obchod VENIVE...maji vse :-D no tak ja nemam vubec prsa ze tim padem mi ani nema co ty saty stahovat a samotny korzety mi nemaji na cem drzet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No já mám z toho taky právě strach, aby mě to pak nekousalo ve vedru. Měla jsem obavy, jak by na holé noze vypadal podvazek, ale koukala jsem v albech, že to tak letní nevěsty měly a bylo to ok. Pod šaty mám jinak podprdu bez ramínek - nemám problém, aby mi uržela prsa :o) a tanga s širší krajkou. Já se radila s tetou přítele, která dělá v Chantal v Olomouci a ta mi doporučila šaty bez ramínek, že prý opticky zuží ramena. No ale uvidíme, až si nějaké vezmu na sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jinaki já mohu na spodní prádlo jen doporučit značku Lormar a Sielei - téměř nic jiného nenosím a jsem nadmíru spokojená.
Odpovědět
Ja mam prave taky objednanou podprsenku i klhotky pod saty od SIELEI, prave z toho eshopu VENIVE...a ted maji i nejake drobne slevy
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to je dobrá značka. Sice některé podprsenky Sielei jsou zbytečně moc vyztužené, ale to se netýká veliskotí C a výš. Dělají totiž hlavně gelovky, Lormar má po této stránce možná větší výběr - málo vyztužené, hodně nebo vůbec. No ale taky asi co krám, to výběr a co člověk, to požadavek :o)
Odpovědět
marsee: to je jen dobre pokud jde o me 70A :-D a kde treba v kamenem obchode prodavaji sielei? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já mám B, ale u těchto značek je to velikost 3. Někdy 70, někdy 75. No tady v Bolce už je mají hodně, ale mám jeden oblíbený krámek, kde mají jen italské prádlo (nevím, jak se jmenuje). Narazila už jsem na ně ale i v obchodek s prádlem v obchodních centrech, stačí se zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
docela dobrý internetový obchůdek je i mysecret, mívají tam taky často slevy. bílé prádlo vůbec nenosím tak se taky budu muset vybavit něčím novým, kdyby náhodou někde něco vykouklo nebo prosvítalo... ;-) taktéž mám závislost na Lormaru, mám pocit, že je to jediná značka, která mi sedí a můžu si ji dovolit naslepo objednat z netu protože mi vždycky je :)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: To je pravda, akorát jednou se mi při objednání z netu stalo, že ta podprsenka byla zatrhaná.
Odpovědět
tak to ja nosim holky podprdy z HM a Tezenis :-N tam maji fakt malinky 70A 8-) presne pro mou pristavaci drahu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hele mě nepřijde, že máš zase tak malá prsa...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?