Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
dany84: Tak takovou zkušenost s ním nemám. Naštěstí je v pořádku. Jen ho manžel málem ztratil. Naštěstí se mu jen zakutálel pod lampičku :-) Ten měl radost když ho našel :-D Tak u nás se na miminku zatím nepracuje, ale až to příjde tak to příjde. Necháváme tomu volný průběh ;-) Právě jsme dokončili byteček. V pátek nám dovezou krbové kamna, já se tak moc těším. To bude romantika až bude za oknem padat sníh a my budeme s manžílkem popíjet vínko a koukat se na oheň v kamínkách :-D
Odpovědět
manzelinka: Děkuji :-) Nádhera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien-tak to zní fakt skvěle,takový kamna mají něco do sebe :-) dana-a kde jsi to našla to o těch nevěstách?taky bych se chtěla mrknout
Odpovědět
dany: nejsem, oni si me sami vybrali :-D a pry je jendo z ejsem ceska a manzel taky :-D jinak cernovlaska to vyhrala a ve finale to byla nej holka, jesta taky katka - blondynka, my tri jsme si skvele sedly :-) jinak jak kdy to vadilo, na v svatbe jsem je mela vis kde :-D
Odpovědět
jinak holky, mame libanky, v prosinci, MLEDIVYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :-D a ja mam radost jak maly decko :-D
Odpovědět
Tak už taky máme vybrané líbanky, v únoru Keňa :-) Stejně jak mitote mám radost jak malé dítě u vánočního stromečku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my taky hledame kam na libanky, zatim se nemuzem s manzelem shodnout, kde by to bylo nejlepsi :-)
Odpovědět
delien: kena je taky super a za ty prachy co jsem videla je bomba, teda aspon u student agency :-D veroussek: zalezi jaky mat elimit na osobu a jeslti musite jet s ceskou CK nebo vam nevad nemecka...nas takhle Maledivy vysli na 27 tis za osobu vc pojisteni a u ceske CK to stejny stoji 50 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Na jak dlouho letíte? delien: Táž otázka :o) U nás to vypadá, že taky nakonec to vezmeme s německou cestovkou, protože asi nebudeme moci letět na déle jak 14 dní (manžel je prý v práci nepostradatelný a nechtějí mu dát víc dovolené, i když má nárok :o( ) Taky jsem našla cenu za 24 tisíc na 14 dní, což oproti letence za 18 (nejlevnější co jsem našla) asi lépe nepořídíme, když je to AI.
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: Koukla jsem na fotečky a paráda! Jste velmi zajímavý pár :o) Moc vám to sluší a ten závoj k těm krátkým vlasům byl dokonalý! .o) Moc ti to slušelo :o) Přeji moc štěstíčka, ať jste spolu šťastní několik desítek let :o)
Odpovědět
Jé,holky,já vám závidím ty svatební cesty :-) Delien:romantiku u krbu závidím též. A s dítětem nepospíchejte,páč pak na romantiku můžete na pár let zapomenout :-D Mitote: poslala bys mi odkaz na tu svatební soutěž? já vůbec nevím o co jde =-)
Odpovědět
martja: 9 dni :-) s cestou je to 11 :-) jinak my taky s nemeckou, jako rozdil v cene byl na osobu 23 tisic u stejneho hotelu i sluzeb :-D befanna: bud rada ze nevis, ja saa nevim, ejstli to chci videt :-D
Odpovědět
Článek se načítá
bef: tak to máš naprosotu pravdu. Zatím si chceme něco užít a něco vidět ;-) nás ta Keňa výjde na 34 tisíc na osobu. 11 dní ( z toho jsou dva dny na safari s plnou penzí a zbytek v hotelu s all inclusive)
Odpovědět
delien tak to nas maledivy vyjdou levneji :-D na 27 vc pojisteni na osobu na 9 nocí plus cesty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to budete mít super svatební cestu. Bude to vzrůšo dobrodrůžo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak už sem zkoukla upoutávku a těším se na ty díly :-)
Odpovědět
my uz jsme byli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: můžu se zeptat, kdo tu soutěž vyhrál?
Odpovědět
Profilova fotka
jj zrovna jsem na to koukala,já se přiznám že bych si tu svtabu asi neužila a nedokazala se uvolnit když by mě tam někdo hodnotil a natáčel. Jsem zvědavá na ty ostatní dily :-) Musím se teda dát za pravdu holkám, že na slovensku jsou ty svatby takové živější, já sem taky slovenka a poznám svatby jen ze slovenska kde je to opravdu jiné,a ty české moc neznám,tak mě to taky docela překvapilo. Ale nemyslím to špatně, tak jak si to řekla svatbu si děláš podle svojich představ a to že se to někomu nelíbí je každého věc
Odpovědět
dany oproti tomu co se udalo na diskusi brno a okoli 2010 jsou tvoje slova spise balzam na dusi ;-) clifulka:zuzka, cernovlaska, mela krasnou svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: ty už si jí viděla?teprve to budou dávat
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: viděla jsem jenom Gábinu, teď se chystám zkouknout ty dvě další v pořadí - koukám na to takhle zpětně na netu, ptž. Markízu nemáme. Až uvidím všechno, tak se třeba vyjádřím...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka já jen že ty dvě teprve budou dávat, dneska a ve čtvrtek. Jinak ta diskuze to je masakr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nechápu tu hádku a asi nepochopím, ať si každý dělá svatbu podle sebe a neodsuzuje jiné. Mám na to taky svůj názor ale proč by sem se tady měla kvůli tomu hádat.
Odpovědět
Profilova fotka
dany: tak už jsem zkoukla i tu druhou v pořadí a popravdě bych nevěděla kterou bych hodnotila lépe... A že se jinde hádají? Když nemají nic lepšího na práci... Určitě je možné na obou svatbách něco pohanit (ať už zmiňovanou zábavu, vlasy, hudbu...), ale sama vím, že ani u nás nebylo vše 100%, takže proč za to někoho kamenovat??? Chybami se člověk učí, tak pokud ode mě bude chtít nějaká kamarádka poradit, určitě jí pomoc neodepřu a řeknu, co bych udělala jinak. Já už snad druhou šanci mít nebudu, ptž. se zatím podruhé vdávat opravdu nechci :-) Jinak k té zábavě - u nás se lidi začli bavit až po odpoledním dofocování (tj. cca v pět hodin), proti kterému všichni reptali. Pak se začlo panákovat a hned se lidi uvolnili. A končili jsme asi o třetí ranní...
Odpovědět
cliflka u nas se kazdy bavil jakmu tovyhovovalo, nekdo tancoval, nekdo popijek, nekdo si vykladal, ale nebdunikoho nutit k nicemu a nam o vyhovovalo... jinak dns ta svatba co bude Zuzcinajemco pekna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: však já tě neodsuzuju vůbec za nic - je fakt, že s některými tvými názory a s tím, jak jsi se tu občas prezentovala třeba nesouhlasím, ale neřekla jsem proti tobě jediné křivé slovo. U nás třeba tchýně zvedala ze židlí moje kamarádky s manžely, doslova je dloubala do žeber ať vstanou a to teda určitě nikomu příjemné nebylo... spíš trapné.
Odpovědět
clifulka ty ne ale jinde jo..ja jsem treba taky nikdy proti nejake svatbe nic nerekla...prto me mrzi kdyz me nekdo takto kope
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to hoď za hlavu, nečti to, nereaguj... spíš si tím ještě uškodíš
Odpovědět
clifulka to je tezky :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?