Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
tak by me zajimalo kde se v gratulacich do me navazel (smazala jsem to uz) kdyz ani sam nema album :-x nikd mem psovi nebude rikat ze je cokl nebo ze jsem kysela jak citron a mam hnusne fotky :-o
Odpovědět
Z toho si nic nedělej, občas se tu objevují "anonymní gratulace" v albech .... btw čokl občas říkáme i my bez toho, že bychom to mysleli hanlivě a že máš hnusné fotky tam snad taky nebylo :)............ bylo tam jen nudné ;-) .... o fotkách má každý jinou představu.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mě se to dnes stalo taky bylo to anonymních uživatelek s názvem ttt a tvigi a napsali mi že jsem měla ošklivý účes a velký nos že potřebuju plastiku.. nos mám opravdu větší po taťkovi a neřešim to, manžel mě miluje takovou jaká jsem tak co.. kašlu na ně krávy jedny..
Odpovědět
lollia: bylo :-D ze fotky jsou hnusne ale podle me dokonale jako vsechno co je me :-D me to sere, proc nam to nekdo pise? nam zavidi? chudinky :-D
Odpovědět
Mitote: tak toho jsem si fakt nevšimla...........kašli na to ;-)
Odpovědět
lollia: no ja to smazala :-D nesasim kdyz si nekdo n anekom leci mindraky ]-( at se jedna o kohokoliv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to rabi - děkuju, uvidíš, že to ani v sobotu nebude tak zlé. V předpovědích je sluníčko i v SO, jen bych asi počítala s něčím přes sebe, jestli bude chladněji.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nic si z toho nedělej, já tam taky měla jednu "gratulaci" - příšernéééé (od nějakýho bosssss) - registrovanejm včera. taky mě to zamrzelo : (
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Cože? To je teda fakt síla!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka, rabi: Holky, ať vám ten velký den vyjde podle vašich představ a máte krásné počasíčko. Holky, teda já žasnu... Koukám, že to nebylo u jedné, ale u více z vás. Mě ani nenapadlo, že by mi tohle někdo napsal do gratulací. Proč to někdo dělá, to teda nechápu...
Odpovědět
Profilova fotka
k těm ošklivým gratulacím: nemůže to být třeba někdo, s kým jste se tady třeba někdy nepohodly? Někdo je třeba takovej trochu konfliktní typ a ten druhý mu to pak takhle vrací...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak to mě taky mrzí, docela koukám , že se to tady děje, mě teda zatím nikdo nic nenapsal.Ale kdyby se to stalo tak mě to bude určitě taky mrzet. A ještě napsat o mojem miláčkovi , že je čokl tak to bych teda nepřekousla, tak že to všechno chápu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
clifulka: určitě ne, bavila jsem se jen tady s váma, jinak jsem se tu s nikým nebavila, takže nevidím důvod, proč by mi to tu někdo něco takovýho psal : /
Odpovědět
Profilova fotka
white: no tak jsou lidi prostě h****a. Já to taky nechápu. Asi je strašně směšná naše radost z příprav, nadšení apod. A že někdo poukáže na něco, co se mu nelíbí - občas na tom třeba něco bude, ale slušný člověk snad taktně pomlčí, hlupák to do světa troubí nevybíravým způsobem. Takže dámy a paní :-), hoďte to za hlavu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky souhlasím je potřeba to hodit za hlavu.. mě taky trochu zamrzelo, když mě ty dvě anonymky takhle zkritizovali, ale na druhou stranu si říkám že když nemaj ani tolik odvahy aby si vytvořili řádnej profil s fotkou ať vím s kým mám dočinění tak to nestojí za to... a taky si nemyslím že by to byla nějaká holčina z diskuse kterou jsem nějak urazila.. ale napadlo mě, jestli to není nějaká bývalka mého manžela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: tak až takhle daleko bych v úvahách nezacházela!
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: proč ne? po tom co jsem něco nevinnýho napsala právě jsem do této diskuze a pak co následovalo že jsem den před svatbou si nebyla vůbec jista jestli to dopadne dobře tak věřím úplně všemu.. když mám tady vytvořen profil s fotkou a městem tak mě každý najde úplně bez problémů a může sledovat každou větu kterou sem napíšu..
Odpovědět
white: bosssssssa jsem tam mela taky :-/
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: tý jo, až tak, jo? To jsem netušila, že je něco takovýho vůbec možný. Ještě, že my máme od nějakých bývalek a bývaláků :-) pokoj... nikdy nebyl jediný problém, od rozchodu jsme se ani jednou neviděli...
Odpovědět
me jeste naadlo jestli to nemuze byt nase stara znama helenka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: nene to si mě špatně pochopila to před svatbou se netýkalo bývalých partnerů ale dodavatele služby raději nebudu jmenovat protože jsem si to už jednou pořádně zlízla a to mi stačí.. ale chápeš o co tu jde.. já ve slušnosti tady v diskusi napíšu svůj názor na dodavatele a nějaká dobrá kámoška odsud z beremka mu zavolala a moje slova úplně překroutila, takže ten dodavatel celý rozčílený mi volal den před svatbou že jsem mu poškodila jméno a že jsem tam nenapsala kompletní informace atd... přitom jsem tam nic zlého nenapsala, hold jsem se musela omluvit za nic a modlit se aby dodržel smlouvu.. a pořádně jsem břečela protože mi to nebylo odůvodněný.. ale nakonec to dopadlo dobře, takže pozor na to co tu napíšete protože si to čtou i firmy i kamarádi.. prostě kdokoli.. takže klidně si nás mohla najít nějaká bývalka a napsat na mě takový komentář jako napsala... tady už věřim všemu!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se hned běžela mrknout do alba jestli tam taky něco podobného nemám ale naštěstí ne...Takže to holky fakt hodně za hlavu,jsou to prostě ubožačky které mají neuvěřitelně ubohý charakter!!Protože pomlouvat a odsuzovat to umí každý,hlavně že my jsme se vším spokojeni a ony nebo kdo to píše ať se závistí udáví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: tak to jsme to fakt špatně pochopila... ale teď už to chápu správně :-) radši bych otočila list za tím vším nehezkým: kam jedete na líbánky? My zítra na víkend do toho "nebe" - třeba vyjdou i koníci! (jsem ujetá na všechny zvířata...) bohužel nám víkend bude muset stačit... ale já se přesto hrozně těším...i na první manželský xxx... no však víte co myslím...
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se vrátili z týdenních líbánek v úterý, byly jsme v Turecku a bylo tam moc krásně, užili jsme si to :-D zažili jsme spolu tureckou lázeň Hammam a jízdu na velbloudovi :-D clifulka: kampak to jedete vy? to je nějaký ranč někde v čr?
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: je to takový menší wellness hotýlek, máme to od domu cca 50 km, v krásné přírodě, ranč patří někomu jinému, ale rádi tam prý každého uvidí... mají i webovky: vnebi.cz a rancpodstepankou.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jsou to prostě kreténi. A ubohý, přesně jak píše speťka : ) My nikam na líbánky nejedem, není čas, pojedem až v létě konečně na pořádnou dovolenou
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: Turecko byl náš první nápad, pak se to převáhlo k Dominikáně a nakonec budeme zahumny. Ale mně to neva... těším se kamkoli... pak už bude následovat nejkrušnější část mého života, která doufám vyvrcholí úspěšnýma státnicema v únoru a pak hurá do života! nebo spíš do práce a osamostatnění se Jinak v Turecku museloí být ještě krásně teplo, já kpoukala včera, kolik tam mají, a jsou tam stále třicítky...
Odpovědět
holky , taky nikam nejedem, není čas, takže až se nám bude chtít, tak vypadnem ze dne na den... Jinak k těm zasranejm a zamindrákovanejm frndám, který píšou hovna holkám, který stráví půl roku čas nad tím aby ten den neměly krýsný jen ony, ale hlavně aby rodina byla pyšná na to jaké má potomky a přátelé - aby se pobavili a uvědomili, jak báječnými a vzácnými si jsou, tak těm všem těmhle nánám vzkazuju, ať nám prdel vylížou! Zřejmě ste tak ve vatě, že si zaplatíte nejlepšího fotografa, kterej i z krávy, co má milion plastik vyretušovali celkem normální frajli, nebo těm, které si nechce někdo vzít,protože s takovýmdle člověkem se žít nedá asi nemůžou žít sami se sebou atd Nám všem co sem přispívají já osobně všem, které ste tady Vám patříobrovský dík, protože jsem zde našla upřímnou radu, čistý přátelství a užasný holky, který se špatně hledají a navíc zadarmo! Díky Vám všem, že ste mě celou dobu radily, držely a hlavně to vše přály!!!! I já všem přeju krásné manželství, pokud možno bez mráčků, úžasné a zdravé děti a spokojenost sama se sebou, což je moc důležité!!! A ještě jednou DĚKUJI VŠEM - MONIKA
Odpovědět
Profilova fotka
My taky nikam nejedeme :-| Měli jsme jet teď koncem září na Mallorku ale bouchlo nám hlídání pro chlupáče takže nic-navíc další dovču mám až v listopadu a to by připadal v úvahu jen Egypt nebo Tunis a to nás vůbec neláká.Takže nakonec pojedeme za rok na první výročí a budeme tak slavit první rok manželství a svatební cestu dohromady :-) a na jaro chceme kupovat nové auti takže budeme mít trochu vítr v peněžence...
Odpovědět
Já už jsem to někde taky četla,že píšou anonymy nechutné gratulace,to je fakt síla 8-( Podle mě je to jedna samá zamindrákovaná osoba,která má potřebu tímhle způsobem ubližovat... :-| Holky,smažte to,a hodte za hlavu,nemá cenu se tím trápit :-) Rabi: tobě držím moc palce,at máte aspon trošku pěkné počasí. Stačí když nebude pršet na focení,jinak je to absolutně jedno :-) Dáš si pár drinků a bude ti teplo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?