Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
wosk: nam rikali, ze si mame vybrat jednu skladbu na nastup a dve na obrad (prstynkovani, podpisovani a gratulace) Se psem pry problem taky nebude, muze dokonce i na obrad, ale tam ji tahat nebudu, az pak venku na foceni. To budou supr fotky, ona je cernobila a bude mit cerveny obojek a voditko, takze bude k cernemu zenichovi, bile neveste a cervene kytici krasne ladit :-) dneska rano me zacalo skrabat v krku, tak se dopuju vitaminama, snad to za ty dva dny prejde... nechci mit rymu a rikat "ADO" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My taky meli svatebni noc, ono se nam nejak nechtelo spat. Dokonce mi manzilek pomahal do podvazku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky, snad to všechno klapne. Nervozita začíná nabírat na intenzitě, mám pocit, že nic nestíhám. Z počasí mám taky obavy, ale snad to vyjde a pršet nebude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
me se pro zmenu po vikendu udelal opar, takze lecim, jak se jen da. ]-( Snad to vylecim vcas! Jinak pocasi vypada, ze se lepsi, oproti vcerejsim obrazkum na webu, tak doufam, bude hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: nám se oběma taky týden před svatbou vyrojilo něco na tváři (většinou se tak stává oběma dokonce na stejných místech), ale v pátek to zázrakem zmizelo... takže se nemusí nic retušovat :-)
Odpovědět
Holky půl roku sem vybírala hudbu, když mi paní naúřadě řekla, že to pustí a jak to vyjde na konci to vypne, takže tematicky založené skladby absolutně na H pak sme si zařídili nádvoří, místo obřadní síně - nakonec jsme všichni tak nachcípaný, že sem to rušila!!! a dem do síně auto, které mě má vézt tak nevyjede z garáže, udělali silničáři výkop bez upozornění - takže nemám auto přítel nesehnal košili, kterou si představoval notabene barevně kravatu, takže si koupil absolutně odlišnou přibyli lidé ke stolu a nesouhlasí nám počtově a jsou tam mezery, spousta lidí je uražená, protože..... a já kupodivu nestresuju!jsem tak v klidu, jak nikdy předtím:)a čekám co se po:))))ráno se chystám k tetě, je fantastická, všechno zařídila, upekla vejslužky, pohostí všechny svatebčany - dala nám to jako svateb dar a já se míním částečně s kámoškama připít jen tak lehce, tak snad dojedem až kam máme na obřad:) tak zdar ať vše dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
rabi: ano, je to zajímavé,a le čím blíž k svatbě, tím flegmatičtější člověk je - prostě už odmítá řešitkraviny :-)
Odpovědět
clifulka: máš naprostou pravdu, je mi to už fuk:)))
Odpovědět
Profilova fotka
rabi, clifulka: Přesně, jak píšete. Těsně před svatbou už jsem nic neřešila, do ničeho se mi ani nechtělo.... Chtěla jsem si vybrat svou vlastní hudbu a nakonec jsem si vzala jen nabídnuté CD, atd. :o))
Odpovědět
Profilova fotka
...problém je, že na většinu věcí, které jsou téměř zbytečné, přijde nevěsta většinou až po svatbě... mitote: taky chci vidět fotky, sem s nima!!!
Odpovědět
ahoj nevěsty a mladé paní, naprostou pravdu máte s tou flegmatičností x-) taky jsem to tak před svatbou měla ;-)
Odpovědět
Marsee1:to je ono co píšeš, sáhneš po tom co řeknou, protže co je kurník za problém, aby tam ta bába přepla to CD přepla, ale holt sme maloměšťáci, tady to je ber, já s tím nechci mít starost, už takhle je to pro ně bohužel práce a pro nás svatba, čert to vem snad to klapne třeba v hospodě:))) snad klapne ii počasí:))) ale nevěřím:))a i je to šumák o to víc si dám šnapsu:)
Odpovědět
Článek se načítá
holky já to říkala, 22 stupňů do pátku a sobota prší a 14 - 15 stupňů, k tomu už nemám co dodat ]-(
Odpovědět
rabi: ono to nakonec bude úplně jinak... uvidíš, ještě to třikrát změní... my měli taky takové předpovědi a pak nakonec bylo ukázkové babí léto ;-)
Odpovědět
lidick 14: to si hodná, že držíš basu:)))tak pak jestli ne, budu držkovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
rabi: Nám hlásili taky na celý den přeháňky a potom bylo nádherně a ani kapka...
Odpovědět
tak jo, dala jsem sem neupravene fotky http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote - moc a moc Ti to na těch fotkách sluší. :-)
Odpovědět
llana: dekuji 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: moc pěkné, ale nejhezčí jsou prostě ty fotky z přírody, které máš skoro ke konci...
Odpovědět
mitote: Nádherné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: moc ti to sluší : ) jinaks e chystákm konečně vložit dvě fota, co mám od fotografa, nevím, co s tím mým ženichem bylo, že se všude ksichtil.
Odpovědět
Profilova fotka
rabi - taky máme v sobotu svatbu, tak sleduju počasí pomalu po minutách...:-) Kde to máte? My v JH v Rondelu.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-opravdu ti to na fotkách moc sluší,jen by to chtělo trochu úsměvu a už by to bylo dokonalé :-)
Odpovědět
msevy: Praha - Chvalskej zámek,já jsem koukla dnes ráno a zas jsem to počasí rychle zavřela:)beru kožich, jsem strašná zmrzlina
Odpovědět
Profilova fotka
rabi-určitě si ho vem,po ránu je fakt kosa a bude se hodit...a když bude vedro tak ho můžeš mít v autě..Já měla kabátek a byla jsem za něj fakt ráda,hlavně večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rabi - držím palce, určitě to všechno dobře dopadne a ty budeš na svůj den vzpomínat jako na ten nejkrásnější. :-) Jsem také v té fázi, co píšete. Před měsícem či dvěma bych dělala cokoli co souviselo se svatbou a dneska, když bych tu spoustu věcí měla udělat a připravit, absolutně se mi do toho nechce a je mi to nějak fuk. Jak je vidět, prožívám normální předsvatební stav. :-D Počasí sleduju bedlivě a vypadá to, že se nám snad v pátek zadaří. :-)
Odpovědět
kkoudelka: v pátek má být 22 a krásně, to bude jak z pohádky, budu ti držet palce!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no tak fotky, naprostá bomba, je vidět že jste si to hezky užívali :-) jo a úsměv ti moooc sluší 8-) clifulka: taky úžasné fotečky, bylas nádherná nevěsta x-) holky, prostě všem novopečeným novomanželkám obrovská gratulace!!!! a kdo chce nechť jukne na naše fotečky :) http://haaabi.rajce.idnes.cz/H_H_2HM/
Odpovědět
Profilova fotka
jinak všechny fotky jsem vložila sem http://white-tie.rajce.idnes.cz/Svatb...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?