Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Super fotky :o) Jmenovky mám ty motýlky, takže s velikostí ti neporadím.
Odpovědět
Profilova fotka
Svědci asi už byli psáni se jménem, že?
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já jsem pak už psala jen Ivet a Carlos :o) Nepsala jsem svědkyně Ivet, ....
Odpovědět
Profilova fotka
Dělali jste zasedací pořádek i na raut? Já to mám připravené, ale nevím, zda už to není zbytečnost.
Odpovědět
Já se vdávám příští týden! Snad vyjde počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
stepanka: Vítej :o) Já jinak též, v pátek .o) Máte již vše zařízené? .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ne, to jsme nedělali, máme to normálně ve stejné restauraci a stejně předpokládám, že zasedací pořádek bude platit pouze na oběd a pak už si každý sedne, jak mu bude libo. No a pokud bude pěkně, tak budou asi sedět i venku...
Odpovědět
Děkuji za přivítání...No ty nejdůležitější věci zařízené máme, ale stejně bude nejnáročnější ten další týden. Objednat maso, bečku, cukroví, kytky...a pak nachystat zahradu, na které bude večerní grilovačka. S tím je asi nejvíce starostí, protože si to děláme sami. Půjčujeme stan, chystáme světla...teda teprve budeme :-). A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
stepanka: To bude záhul tedy :o) My zahradu nemáme, takže to bude vše v restauraci. To je aspoň plus, že se o to, člověk nemusí starat. Jen musíme napsat, jaká vína jsme si vybrali :o) Jinak mě ještě chybí výzdoba na auta (mám ji ale promyšlenou a věci nakoupené, takže to je třeba vyrobit; koupit parkovací auta, abychom měli na obřad, kde zaparkovat; koupit a dozdobit svatební knihu a truhličku na přání či peněžní dary, dát nechat vyčistit oblek a ušít si podvazek (taky již vše nakoupeno, stačí to jen sešít dohromady :o) ) To je snad už vše. Ve středu jdu na nehty, takže do středy musím uklidit. Pak ve čtvrtek musíme udělat výslužky a občerstvení na ráno. Jo ještě musím potvrdit nafouknutí balonků :o)
Odpovědět
Profilova fotka
stepanka_luky: Ahojky, tak koukám, to bude náročný týden :o) martja_sgcz: Já dostala od holek podvazek, je mi úplně krásně, takže ten původné, který bych si musela zmenšovat nevyužiji, nemáš zájem?
Odpovědět
Jééé tak to mě toho zbývá teda fůra fůroucí... :-S zaregistrovat tatínka v pivovaru kvůli bečce, uklidit byt, do kterého se teprve budeme stěhovat,sbalit si všechny své věci a stěhovat se, vybrat hudbu na ráno i večer, naplánovat svatební cestu, ujasnit si pečení s pár lidmi, vyzvednout plno věcí - chlazení na bečku, várnice na vodu, židličky, grily...vymyslet výzdobu, udělat výzdobu aut, koupit kytky na otrhání okvětních lístků pro družičky, nakoupit jídlo na studené mísy, umýt auto, udělat pár výslužek a rozvést je, nazdobit kostel, foukat balonky...no mohla bych pokračovat asi do večera, hehe :-). Ale těším se, žádný stres :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Včera když jsme dodělávali šerpy tak jsme zjistili že přísavky nejdou tavící pistolí nalepit,fakt bomba-jsem myslela že se vyvrátím-takže teď budeme koumat jak to přichytit-přemýšlela jsem že bych to přišila ale nevím nevím.Přísavky nemají ty očka takže bych tam musela nějak vyrobit dírku. Jinak dneska svíca,počasí nic moc ale naštěstí to máme zastřešené,zachvilku to valíme chystat,tak se tady holky zatím mějte
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
stepanka_luky: Tak pokud to berete sportovně a vše máš naplánované, tak to sice bude mazet, ale zmáknete to levou zadní :o) Já nějak nemám ráda dělat věci na poslední chvíli, ale taky nám ještě něco chybí. Musíme dodělat, vytisknout a nechat svázat svatební noviny. V pondělí ve 4 ráno razíme na Moravu, naberem tam koláčky a během pondělka a úterka je musíme s oznámením rozdat. Potom ještě musíme na schůzku na zámek, kde si řekneme všechny podrobnosti ohledně parkování, obřadu, atd. Měnili jsme totiž místo obřadu - nejprve měl být uvnitř a teď bude venku v zámecké zahradě (snad bude počasí přát). Taky ještě musím navléknout na drátek kytičky, perličky a odevzdat je společně s veškerou dekorací květinářce. Bude si totiž výzdobu zkoušet u sebe v krámě a potom už to jen udělá v restauraci "načisto". No a ten týden před svatbou je na řadě kosmetika, nehtíky, pedikura. Vyzvednout šaty družičce, zajet do Prahy pro moje šaty. Ve čt mytí a foukání vlasů a v pátek už můžeme jít na věc :-D
Odpovědět
martja: ja na raut nedelam prijde me to zbytecny, at si kazdy sedi kde chce a at ldi korzuji jak chteji
Odpovědět
Ahojky holky, vy jste ukecaný :-D Tak já v pondělí budu volat do cukrárny - chci se ujistit že na mě nezapoměli, doufám že ne, jinak se asi zblázním. Ještě musím koupit krabičky na výslužky, nějak na ně pořád zapomínám ]-( Moje mladší sestřička Adélka nastupuje ve středu do první třídy :-) uteklo to jak voda. V pátek jedu ke kosmetičce, vyzvednou z čistírny svoje šaty a šaty pro družičky. Pak jdu na zkoušku účesu ;-) V úterý před svatbou jedeme naposled k faráři a ještě před ním jedeme do restaurace dopřesnit detaily a dovézt jim věci potřebné k výzdobě stolů. Ve středu jdu naposledy do práce a chtěla bych stihnout nehty, pokud je nestihnu , tak půjdu ve čtvrtek dopoledne. . Ve čtvrtek budu pomáhat tchýňce chystat podílky, které následně rozvezeme a pak si musím jet pro cukroví do svých podílek. V pátek budeme rozvážet podílky mojí straně. Ve čtvrtek bychom to všechno nestihli. A taky ještě musím pro svatební dort :-D V sobotu ráno kadeřník, kosmetička a pak hurá do restaurace převléct se do šatů, musí se nazdobit auta a na 12:00 hurá do kostela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak právě jsem dokončila šerpy na auta, do toho musím kompletně vygruntovat celý byt, takže lítám po pokojích s luxem a vymetám ním pačuviny :-D část rodiny totiž bude u nás spát takže chci aby bylo všude naklizíno...na okna kašlu to opravdu nestíhám a přitom mě jde klepnout z mého drahého který se nějak nestresuje a s ničim mi nepomáhá... asi ho do svatby zabiju :-S to ještě nemáme nachystanou hudbu a o nácviku našeho prvního tance ani nemluvě.. jsem unavená, do svatby zbývaj 2 týdny a nejsem si vůbec jistá jestli budu v den D krásná spíš budu s kruhama pod očina utahaná na smrt :-| a dovolenou budu mít až štvrtek pátek před svatbou takže je to v pytly.. mám depku :-(
Odpovědět
jo serpy na auta musim jste taky udelat, aaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak vcera probehla ma prvni rozlucka, bylo to super, uz dlouho jsem se tak nenasmala...az budu mit fotecky tak sem jednu hodim...jo a stripter nebyl, to jsem si oddechla :o) kolacky jsou doma rozdany, mamka si pekne makla, bylo jich 15 kilo :o) taky jsou vyzvednuty svicky delany na zakazku, mamka byla na druhe zkousce satu, ja ted resim to bolerko co jsem objednala spatne, no a v patek hura do Cech a pak to zacne... spetra27: ja vim ze se to tezko rika a ja to mam tak podobne, ale musime se snazit relaxovat co nejvic, nebo fakt dorazime k oltari strhany a to prece nechcem...svou drahou polociku musis nasilim zapojit do priprav, s mym to taky jinak nejde...u nas je spis ten problem ze jeho rodina zacina pindat co se jim nelibi :o(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla... to nám to uteklo, že? :-D A koukám, že zařizujete o sto šest... já už teda po pravdě chytám řádného nerva, ani nevím proč. :-D
Odpovědět
klidek ja mam taky nerva, vcera jsme me koupili parfem a vybrai vina na svatbu a objednali, do toho mama do me porad husti ze vysluzky jsou zbytecny y uz se nedavaji a proad neco, tak parada no
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt? Tak to my výslužky pojali jen tak symbolicky (maličkatá krabička na pár koláčků) a moje babi to pořád nemůže skousnout. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás by to bez výslužky asi nepřežili :-) Ale také budu dělat jen symbolickou.
Odpovědět
bebe no pro lidi na hostinu jsou stredne vysluzky a na raut jsou fakt prtavy tak na 3-5 kolacku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sprááávně, tak my máme jen ty prťavý. :-D Jen do práce budeme dávat větší, ale tam je lidí jak máku. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si šla odpoledne schrupnout na 2 hoďky a hned je mi líp.. a jdu pokračovat dát... musíme jet vyskoušet jak nám budou držet na autě ty šerpy co jsem dělala, chci mít jistotu že to bude v pořádku ;-)
Odpovědět
ja to prvne asi na aute namerim, nicmene ted sprtam na zkousku a vubec to nejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja si myslim ze vysluzka by mela byt, je to takovy podekovani lidem co prisli na svatbu, ale opravdu jenom malinka, nema smysl davat velkou krabici od dortu a do toho vsechno, lidi pak prijedou domu, jediny co maj je promastena krabice a v ni masa z toho co byvalo dort a cukrovi. My jsme to pojali tak ze nechame udelat mini dorticky, k tomu se na stranu da troska cukrovi a bude to.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty,tak máme za sebou svícu-a byla naprosto skvělá.Ještě teď je mi sice nedobře ale myslím že svobodu jsme fakt zapili náležitě.Uprostřed večera dojeli hasiči a přítel musel hasit kupku sena-měli to fakt skvěle připravené,jen přítel už měl docela v krvi takže mu to trvalo,takhle kdyby měl hasit tak asi všechno zhoří :-) Počasí se nám taky povedlo takže se juchalo pod širým nebem,no prostě to byla nezapomenutelná akce.Zatím mi chybí mikina,vesta,vodítko na psa a foťák tak doufám že se to v pořádku najde.A přítel šel dopíjet bečku-ti chlapi jsou fakt neuvěřitelné zvířata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, já ještě na rozlučku se svobodou ani nepomyslela, to jde nějak kolem mě, navíc mám všechny kamarády na jihu a už asi nebude ani čas se tam dojet opít. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám taky rozlučku za sebou a byla parádní :o) A striptér byl super, byla to víc show než čistej striptýz :o)) Kolem půl druhé dorazit i mužíček a končili jsme až v půl šesté u nás doma :o)) Jinak já včera udělala jmenovky a dnes dodám poslední fotku do svatebních novin a bude se tisknout :o) A začnu pracovat na té výzdobě na auta :o) Přítel bude nafukovat ten obrovskej balon :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?