Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
clifulka:jj presne to, mas s tim nejake zkusenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: docela bohaté, brala jsem to na začátku "života ženy" několik měsíců na úpravu cyklu a když jsem v prváku VŠ vysadila antiko, tak občas v krajní nouzi na oddálení (kvůli dovolené). Strašit tě nechci, ale moje zkušenosti mluví za vše. Křeče v břiše větší než při MS, vždycky jsem ztuhla a nemohla se ani pohnout, div jsem neomdlela (a to zas tak křehká vážně nejsem), bolesti prsou apod. Ale třeba se to tobě nestane.
Odpovědět
no ja brala drive orgametril na uprau cyklu a nic mi to nedelalo, ale pak jsem treba brala anti a to bylo silene
Odpovědět
jinak jsem prave udelala poradek ve svtebnich vecech, do jedn ekrabce se co sovisi s oblecenim, do druhe druzicky, do treti veci pro agentuu na vyzdobu, do ctvrte veci na vyzdbu na raut :-) uf.... jsem spocena jakprase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Dobrý nápad, taky to musím udělat. Aspoň oddělit věci, co musejí ve čtvrtek do restaurace .o)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jsem tak rada ze nejsme jenom jediny kdo se hada....jestli se do svatby nezabijem tak to bude zazrak :-D Ale nejvic je to kvuli jeho rodicum, co oni vymejsli za picoviny, to by jim jeden dal...dva tydny do svatby a oni si ted zacali vymyslet ze tohle se melo udelat jinak a tamto...a me to strasne mrzi protoze ja jsem litala jako hadr na holi za vydatne pomoci mych rodicu...ale jak je videt, clovek se nezavdeci i kdyby se rozkrajel. Zitra mam rozlucku, no tesim se 8-) No a dnes mi prislo bolerko ale ja krava si nevsimla ze je ivory kdyz jsem ho objednavala, takze ted nevim co s tim...vratit nebo co...kruci :-|
Odpovědět
martja: prave pristi tyden chci odvezt veci do agentury a kvetinarce :-) no nas ted pekne pomlouval pry tchan a stryc lukase, ze s ejim nelibi ze mame svatbu v divadle, a ze ja jsem general a lukas podpantoflak a tchan porad resi ze kdyz nam daprachy ze je nesmime utratit z alibanky...no n ahovno
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ja ti nevim, ze ti tchanovci musi byt takova osina v zadku :-|
Odpovědět
veroussek: treba tchyne neni tchyne je super a i sama by tchana nejradsi nakopala :-D
Odpovědět
joooooooooooo maji slevu 50% na svatebni truhly, jojojojojojoj, bude latkova z anglie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Kde? To bych asi už nestihla, co?
Odpovědět
nevim napis ji ale je z prahy :-) http://www.organizacesvatby.cz/Doplnk... a ne z eme vykoupis mou truhlicku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
maji i pera, kosicky, knihy a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Díky zkusím je zkontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
TAk jsem právě dodělala svatební noviny ufff :o) No nakonec máme "jen" 16 stránek, nechci svědka, který nám je bude tisknout úplně zničit :o) Vlastně chybí už jen maličkost do nich. Vložit fotku z minulé soboty, kdy jsme byli na zkoušce focení. Do neděle mám dostat pár foteček, tak snad jednu vybereme :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, já s tchánem a tchýbí nemám kolem svatby vůbec problém. S přítelem je to naopak teď snad ještě lepší. je pravda, že jsem do určitých věcí musela taky dokopat, aby všechno nebylo na mě, ale nehádáme se, nic takového. Včera jsem byla za poslední zkoušce šatiček, vybrala jsem si i veškeré doplňky - šperky, závoj, bolerko, kabelku - všechno super. Jsem nadšená. Navíc mi je nemusí ani upravovat, ptz nevěsta, která si je půjšuje na víkend přede mnou, je stejně vysoká. Tak přece jen ten včerejší zmatek byl k něčemu dobrý ;-)
Odpovědět
Taky jsem dodělala svatební noviny, ale mají jen 6 stran :-D až si říkám, že nějak málo, ale už jsou vytisklé :-) Trochu se začínám bát akorád počasí, nevím jestli si nemáme koupit deštník...
Odpovědět
Profilova fotka
jani20: My máme asi 25 stran, ale já zase pořád nejsem spokojená s uspořádáním, tak po večerech předěláváme :o) Jinak z toho počasí jsem taky nějaká rozhozená, ale třeba zrovna za těch 14 dní bude krásně. Deštník je ale radši nachystaný :o)
Odpovědět
jko my se taky nehadame, s milym jsme se snad nikdy poradne nepohadala a s tchanovci taky ne, to z eme tchan leze krkem je vec jina :-D jinak mi noviny jeste nemame ale tak 10-20 stran to bude urco taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Výroba novin mě dost bavila, ale už musím udělat jmenovky, abych je mohla v práci v pondělí či v úterý vytisknout. Pak mám už dovolenou :-D I když tam budu čtvrtek a pátek trávit též, protože tam budeme připravovat výslužky a bude tam sraz svatebčanů :-D (do bytu se nám nevejdou) ]-(
Odpovědět
martja uz jsem domluvena, do tydne a pul je truhlicka v Brne doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Super :o) Děvčata co máte jmenovky... psaly jste maminka nevěsty, maminka ženicha nebo jste to psali maminka Jarka nebo ještě jinak?
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já psala maminka nevěsty, maminka ženicha, ...
Odpovědět
martja ja pisu jmena: Lydie Lamackova atd... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ja to psala jako marsee1
Odpovědět
Profilova fotka
Mám první dvě fotky ze zkoušky focení!!! http://www.beremese.cz/album/view.php... Mám z nich fakt radost! Kamarádka je úžasná :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak díky za odpovědě, něco s tím urobím :o)
Odpovědět
martja: krasne foto taky nas neco takoveo ceka
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata můžete mi ještě říct, jak je máte veliké? Se mi vejdou jen v 6 ks na stránku, to zase bude papírů :-.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No já jsem nadšená dokonale! Kamarádka právě extra moc zkušeností s focením lidí nemá (pokud nepočítám akce, kterých se účastní). Spíše jsem jen doufala, podle toho jak fotí a umí upravovat fotky, že i tohle zvládne. Věřila jsem jí a jak je vidět, bylo to oprávněné! :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?