Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to je dobrý nápad...no já ho mám takový do půli zad, když by se dal pod drdol....na rozpuštěné je kratší a ani s emi nelíbí... martja: regata se nemusí vázat? :-D ahá, to jsme nevěděla.... Jak by šla k šedému obleku modrá kravata?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Modrá k šedé jde, ale aby ženich nevypadal jako host...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jemu by se líbila taková ta nebesky modrá....mě taky ale přijde mi to možná trochu moc civilní...jako neumím si to představit, protože jsme to ještě neviděla třeba by to bylo hezké :-) poslala jsem mu jak vypadá regata a říkal že je to docela hezký, tak třeba nakonec bude ta. Uvažuji totiž, že kravata s kytkou by asi měla ladit....?A k té modré mě nic nenapadá :-)
Odpovědět
ahoj nevěsty, našla jsem dlouhodobou předpověď ;-) ovšem, zda se na ni dá spolehnout to netuším :-D :-D :-D http://www.treking.cz/sluzby/pocasi.htm
Odpovědět
lidicka14: Kdyby to vyšlo, tak by to bylo super :-D
Odpovědět
delien: kdyby to vyšlo... tak to bude fajn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, to by bylo bezva s tím počáskem.
Odpovědět
my dneska koupili košíčky na zvací koláčky.... jsou do modra, tak nám ladí k oznámení ;-) pak jsme koupili ještě nějaké dekorace a v sobotu jedeme pokoračovat v nákupech do Liberce :-| dneska jsem konečně nadepsala obálky a zítra pošlu oznámka ;-) ;-) tyyyjjooo tady je průtrž jak svina
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: My budeme košíčky skládat v neděli, ptz si v pondělí jedeme na Moravu pro koláčky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Tak to mě se ta tvoje předpověď vůbec nelíbí :O)
Odpovědět
Ahoj holky, taky mám svatbu v září a jsem hodně zvědavá na to počasí , které tady řešíte. Přítel sice říká, že ho objednával, ale zatím mu bohužel objednávku nikdo nepotvrdil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No taky bych byla spokojená, kdyby to podle té předpoědi vyšlo, ale kdoví.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
děvčata, která jste už tiskla svatební noviny... Na jaký (kvalitativně) papír jste to tiskli a barevně nebo ČB? Se bojím, že barevně nás to bude stát majlant.
Odpovědět
my uz mam krabicky na kolacky poskladne :-D ale zas enam chybi hromada jinych veci :-/
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...tak kolacky jsou rozdany, moje zlata maminka to vsechno zvladla sama...ted jsme jeste doresily nejaky detaily ohledne vysluzek...budete je davat pred svatbou nebo az na svatbe? ja mam dneska nejakou krizi, nejak je toho na me moc, v praci je toho ted na me tolik...strasne se tesim ale nekdy si rikam ze snad budu rada az bude po... jo zitra mi dorazi bolerko doufam, ze bude tak hezky jako na obrazku :o) co rozlucky, uz jste meli?
Odpovědět
nene ja mam az 11.9. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam ted o v sobotu a pak tu dalsi sobotu :o) zase mam podezreni ze bude stripter ach jo :o/
Odpovědět
no ja bych striptera asi vypraskala a vem jsem to i predem rekla ze ani omylem
Odpovědět
Profilova fotka
to ja jsem taky rekla ze nevim jestli mi to bude k necemu platny...
Odpovědět
no ja videla fotky striptera na rozlucce od ine nevesty a chtelo se mi zvracet
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste se teda rozjeli... My jsme včera byli v salonu, vybuchl nám totiž oblek pro přítele, tak jsme museli shánět jiný, jeli jsme tedy do salonu, odkud mám šaty a vybrali jsme. Chtěla jsem sice jiný, ale neměli k němu kalhoty a chtěli jsme černý, navíc jsme byli i omezeni velikostí - přítel má nejmenší pánskou a to tam měli asi jen 6 obleků, z toho 4 bílé či smetanové, jeden šedý a dva černé - jeden byl nez kalhot, byly zničené a nestihli by je už do svatby ušít. A pak měli smoking. Tak máme smoking. A musím říct, že mu sluší moc, víc než jakýkoliv oblek. A vestičku máme taky, mě osobně se nelíbí, ale tak co už : ) Dnes jdu na zkoušku účesu, tak mi držte pěsti a večer hodím fotečky : )
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: My jsme tiskli klasicky černobíle na normální papír, pak jsem to proděrovala a svázala. Večer ti to nafotím a hodím do alba, abys měla představu. Říkala jsem, že to nijak hrotit nebudem, nechala jsem udělat 20 kopií, budou noviny na stole a možná, když se mi bude chtít, je ještě každej dostane s krabičkou výsluižky na památku, to ještě uvidím. Vypadá to normálně, žádnej přepych to není, ale říkala jsem, že to nebudu hrotit, pak to někdo polije nebo umaže a byla bych akorát naštvaná, že jsem se s tím dělala a stálo mě to moc peněz. Takhle to mám zadarmo, 10 kopií udělala tchýně v práce a dalších 10 moje mamka.
Odpovědět
Profilova fotka
white: Já právě čb mám taky možnost udělat zdarma kopie v práci, tak to tak asi také udělám. Sice to mám zpracované barevně, ale když jsem koukala na ceny, tak mě omývalo .o) Takže také zkusím čb tisk, snad to bude vypadat dobře .:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky. martja_sgcz: My budeme tisknout barevně - včera jsme se s tím zase patlali, pořád něco upravujeme :o) veroussek: Já už rozlučku měla. Holky taky chtěly striptéra, ale naštěstí daly na mě a neobjednaly ho!! Bylo to moc fajn. Zábava super a trefily se i s dárečkama :)
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Nemáš přítele na foto v tom novém obleku?
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já na to koukala barevně i černobíle a černobíle se mi to i víc líbilo. marsee1: Nemám, bylo to na rychlovku, zrovna, když jsem chtěla fotit, tak malej spadl a strašně si odřel pusu, až do krve, takže pak na focení ani moc nálada nebyla : ( Smoking se mi na něm líbí moc, ta vesta už míň, ale mu se líbí a chce ji, tak ať je taky něco po jeho : )
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme ty noviny dělali do "starého" stylu. Používali jsme i u fotek efekt "stárnutí", podklad je také textura do hněda, takže ikdyž tiskneme barevně, noviny působí jakoby starým dojmem, což se nám líbí :-) white_tie: Aha, tak to nevadí, hlavně že je malej ok a ženichovi se oblečení líbí :)
Odpovědět
ja taky budu tisknout barevne, papir i barvu mame zadara tak je to sumak a vypada to lip, pak to jen proderavyme a svazeme zelenou stuhou...ale to by jeste prvne nekdo ty noviny musel udelat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: My totiž nemáme tiskárnu a když jsem koukala na tisk, tak mi to vycházelo na 500 Kč za jedny noviny, což mě fakt málem položilo :o)
Odpovědět
martja: ty vole a kdyz an to koukala?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?