Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, jenže u nás nevím jak by to šlo.Dojedou ze slovenska a k nám by se všichni nevešli, tak sem musela hledat,ale naštěstí jsem našla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moje rodina je taky ze slovenska... ale já už jsem čecho-slovák víš.. :-) přijedou ségry s rodinami a rodiče - 10 lidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tak to jsem moc ráda, právě jsem nevěděla, jak se tak pohybujou ceny, tak jsem měla strach, aby to nebylo zbytečně moc. spetra27: Peti, my taky nemáme hostinu v restauraci, ale máme pronajatou místní loděnici, klíče dostaneme ve čtvrtek (svatba je v sobotu) a vracet je budeme v pondělí, celý to máme za 1500Kč. Máme 200 litrů piva, 10 litrů vína, 7 litrů slivovice, 2 litry rumu, 2 litry vodky a pak po flašce Becherovky, Myslivce, Ferneta a 2 flašky něčeho sladkýho. Počítám, že kamarádi ještě něco donesou. Na oběd budem mít grilovaný masko, bez polívky, moc na to nejsme - navc obřad máme až na 1. Na večer bude zas masko (kuřecí, krkovička, klobásky, křídla), obložený talíře a na stole bude cukroví, koláčky, domácí sýrový a kmínovo-slaný tyčinky, nějaký ty brambůrky, arašídy atd. Jídlo nám bude dělat od přítele strýc, budem to mít jako svatebním darem, takže zadarmo, jen zaplatíme maso (cca 2000Kč) apod. Ale o vše ohledně jídla se stará on, taky zařídí pivo, atd., takže jsem moc ráda, že aspoň něco mám bez starosti. Nádobí máme vypůjčené. Jinak taky mám výzdobu vymyšlenou, jen rozdám instrukce a mamka s tchýní to nazdobí, už v ten pátek. Je tam i terasa, takže tabule bude vevnitř, grilování a pivo venku a ven dáme pár stolů a židle pro ty, co pak budou chtít sedět venku. Jinak nás celá svatba vyšla zatím na 20 tisíc, a dalších 20 do toho ještě dáme, takže do našeho předběžného stropu se vejdeme. : ) Bude nás na oběd 34 a pak dalších cca 30 lidí přijde v 17:00 na "raut".
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už mám doma šaty :-) Zrovna jsem si pro ně byla. Fotka bude za 5 minut.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem přidala fotku.
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: tak to budete mít skvelý :-) a je veliký plus že ti tak moc pomůže rodina ;-) nám taky pomůžou ale bude to honička, koupit sudy piva, maso nám přivezou domů i zákusky, dokoupit zeleninu a pečivo, vyzvednout svatební dort a koláčky a vše navozit do myslivny... snad to vše zvládnem... alkohol už máme koupený (tvrdej + likéry), karton šampusu z Itálie, a nějaké věci na vaření, jako olej, mouku, koření.. my budeme mít na oběd, předkrm ledový salát s mozarellou a cherry rajčaty, polévku (klasika) a knedlo, vepřo, zelo.. a na večeři chceme gulášek a řízky půl na půl vepřové i kuřecí, a ještě bych chtěla mísy s ovocím, zeleninou a sýry.. nás vyjde celá svatba na 55tis... každý z rodičů nám přispěje 10 tis zbytek jdeme s přítelem na půl. Teď koukám že tebe to čeká o týden pozdeji... jéj mě už začíná chytat nervozita :-o dneska dodělávám druhou šerpu na auto, všechno jsem si ohledně výzdoby dělala sama a myslim že jsem na tom hodně ušetřila - od vývazků, po jmenovky, mašličky na auta a šerpy..
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Foto mám, ale možná si půjčím ještě malinko jiné bolerko. Vyberu si ho i s doplňkama až při finální zkoušce.
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Neobvyklé svatební šatky, ale sluší ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: souhlasím s marsee1 sluší ti i když jsou trošku netradiční :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: My jsme právě nechtěli klasickej oběd, abysme nemuseli moc vařit, navíc, když máme obřad vlastně v dobu oběda a než se slezem, po focení a tak, tak dostanou všichni obložený talíře a hostina jako taková začne tak kolem půl 3 a to bude jen to maso. U nás v rodině nejsou žádní velcí jedlíci a všem to tak vyhovuje víc, než klasický jídlo. Já právě taky dost ušetřila, hlavně za to oznámení, to by ns vyšlo na cca 2000Kč a mě to stálo jen 500Kč. Vývazky i kartičky ke stolu jsem si taky dělala sama, zdobení aut a tabule taky. Pak jsem si sama dělala i svatební noviny a vytiskla jsem je u mamky a tchýně v práci. : ) Ještě budem mít tombolu, tak musím nakoupit dárečky. Jinak taky budem mít nějaký ty ovocný a zeleninový mísy, ale mám štěstí, že tohle si řeší tchýně sama, i pečivo, pak tu zeleninu, ovoce, a ty obložený talíře. Přítelův strýc řeší to maso+naložení a ty bečky piva. Nealko už máme nakoupený a složený ve sklepě, alko povětšinou taky, až na víno. Jinak to máš moc hezky vymyšlený. Jo a o nervozitě mi ani nemluv, já jsem strašnej puntičkář a nejradši mám vše nachystané hodně dopředu, což u svatby nejde, když některé věci se řeší až den před svatbou - a z toho mám největší hrůzu. Že to neklapne a že mi do toho budou všichni kecat a tak... A už si měla rozlučku? marketat: Šatky jsou netradiční, ale moc ti sluší : )
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: rozlučku? :-D kdepak a asi ani žádná nebude, protože se nemám jít s kym loučit se svobodou... moje ségry jsou daleko a žádné kamádky jsem si ve svém nynějším domově zatím nenašla... kolegyně z práce moc nemusim na pár výjimek.. kamarádi mého přítele jsou i mí kamarádi, takže přítel se asi půjde loučit a já nee co se dá dělat... jo a těch kamarádů přítelkyně s těmi jsem si taky moc nesedla... asi jsem moc samotářský tip... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie, spetra27: My si taky všechno děláme samy. O jídlo se naštěstí většinou postará tchýně. Budeme to mít na dětským tábořišti, kam jezdil přítel jako dítě. Oběd nám dělá kamarád. Budeme mít kuře na paprice, je to jediná omáčka na který se s přítelem shodneme. :-) No a pak bude večer grilování, nějaká zelenina, rýžový salát pro vegetariány (pár jich máme v rodině) a tak podobně. K pití máme pivo, víno, domácí slivovici a kalvádos, a pak asi nějakou whisky a rum. Nealko budeme ještě nakupovat. Ve středu před svatbou dostaneme klíče a začneme zdobit, uklízet a tak. Já teď na svatbu nemám vůbec čas, protože mám zítra tu pitomou zkoušku. Ale od zítra už musím akutně začít řešit. Díky. Jsou netradiční, ale to já prostě asi jsem ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marketat: co je to ten kalvádos? to jsem ještě neslyšela... ;-) a z čeho děláš skoušku? budu teda držet pěstě ať ti to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spetra: Kalvádos je pálenka z jablek. :-) Mám zkoušku z patologický morfologie, jsem na veterině :-| Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: fíha tak to musí být těžké.. moje neteřinka chce jít taky na veterinu do Brna ;-) miluje zvířata už od mala... hodně štěstí zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spetra: Taky jsem na tuhle školu chtěla jít od mala, ale občas toho lituju. Kolik neteřince je? Díky, štěstí bude potřeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: letos jí bude 18.... je ve druhém ročníku na gymplu a učí se moc dobře ;-) jako mít veterináře v rodině nemusí být vůbec na škodu :-D s přítelem máme yorkšíří páreček takže do budoucna se to bude hodit i když to bude ještě nějakou dobu trvat :-D teď čekám kdy se naše fenka začne hárat.. má vyše 10. měsíců a tak mám strach aby to nebylo týden před naší svatbou... pak jedeme na svatební cestu a pejsky dáme ke rodičům... aby je pak uhlídali o bože modlím se... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Parádní šatky! :o) Moc se mi líbí .o) PS: Kolikpak ti je? :o)
Odpovědět
cau holky, uf uf uf, fofry, ted me poslali kalkulaci vyzdoby, nechapu ze najendou z 5hodin prace bylo 8 :-o v kalkulaci misto 2-3 svicek 6, no udelala jsem jim tam skrty :-D :-D :-D protoze to vychazela na 8 tacu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Diky. Je mi 24 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: Aha, tak to je mi líto, snad si tam brzo nějaké kamarádky najdeš, neníé na škodu mít aspoň jednu či dvě. : ) marketat: Máš to moc hezky vymyšlené. : ) Jinak šatky jsou vážně hezké a sluší ti. U zkoušky ti přeju hodně štěstí, ať to dobře dopadne, tak se pak hlavně pochlub. : ) mitote:n Tak to je mazec, tolik prachů za výzdobu? Já nakoupila věci cca za 500Kč a ozdobím si tabuli sama. : )
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Neměla být zadarmo? Nebo z toho tu částku, co jsi vyhrála odečtou? marketat: Vypadáš velmi mladě :o) Bych tě tipla sotva na dvacet :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak předpověď našeho počasí... http://www.e-pocasi.cz/dlouhodoba-pre... není to nejhorší, mě to asi bude vyhovovat :o) Ale nevím, jak role.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, potřebuji poradit z kytkou. Nekoukejte moc na barvu ale spíš na styl vazby, líbí se mi ta jednoduchá, strašně, i ta složitější. Poradíte?Dám je do alba nakonec. A ještě jedna věc-přítel má šedý oblek, přemýšlím, jakou kravatu do toho aby byla výrazná a hezky to oživila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mě se líbí více ta kytka z bílých kal. V podobném stylu ji budu mít i já ;-) Jinak my taky máme tmavě šedý oblek a zvolili jsme bílou košili, bílou perleťovou vestu, regatu i kapesníček. je to jemné, čisté a přitom kontrastní.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: my vestu máme v barvě obleku. A regatu můj nastávající nechce, tak právě nevím jakou kravatu...máš to na fotce?Musím ti mrknout do alba, dlouho jsem, nekoukala.Já se taky víc přikláním k té bílé, ale štve mě že svázat takhle snadno kytky se stuhou vyjde na třeba 1500 8-( ale holt jsou to kaly no....budeš mít míň květů nebo víc?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Ta cena kytky není jen o vazbě, ale právě o to, jak je kala děsně drahá. Mě se více líbí ta fialová vazba. Jinak bych také do šedé dala velmi světlou kravatu, tedy pokud oblek bude mít tmavě šedý. Chtělo by to vidět :o)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: souhlasím s marsee,taky se mi víc líbí ta bílá. V jednoduchosti je krása. Vidím k tobě spíš menší kulatou kytici, žádné dlouhé stonky nebo převislou vazbu. našla jsem ještě něco podobného: http://www.google.cz/imgres?imgurl=ht... a manželovi kup kravatu do barvy svatby, nějaký zelenobílý proužek nebočistě zelenou, ale není zelená jako zelená, spíš nějakou šťavnatou, pistáciovou... brácha podobnou má a úplně prokoukl
Odpovědět
Profilova fotka
tak 20 °by bylo super jen ať neprší :-( ale tak si aspoň pak řeknem že nám prší štěstí, ale raději bych byla bez toho deště, chtěla by jsem fotky ze zahrady a to by mě moc mrzelo
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Oblek mám na fotce :o) Kal budu mít 11. Radila jsem se o tom s květinářkou, zrovna jí přišly kaly a mě se líbily i jen tak přiložené u sebe. Už do toho nic moc nechci dávat :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?