Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1 Mám to v plánu :-) a mají je io v běžných kravatových obchodech?Abysme nemuseli už do svatebního.... No já myslím, že třeba se mu to zalíbí, ale uvidíme, taky na tom nějak nebazíruji.Ale pravd je, že je to slavnostnější.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Hele to nevím, ale mám za to, že už to prodávají v každé půjčovně svatebních a společenských šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se k názoru, že regata je slavnostnější, my ji taky máme a hned jde poznat kdo je ženich, je tou kravatou odlišný od ostatních a taky vestičku ta k tomu patří.Ale vím že někdo to nemusí ani vestičky, ale to se mi třeba nelíbí to mi přijde že ten ženich je stejný jako polovina svatebčanů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tááák konečně jsem dodělala šepru na moje autíčko....hmmmm ještě na ženichovo auto a to už se mi moc nechce, tak asi příští týden :-D :-D uvidíme...jinak k regatám - my ji máme taky, vestičku bohužel nemáme, protože k obleku ji neměli tak jsme nedokupovali, ale mojemu to ve vestičce moc nesluší měl ji jednou půjčenou s oblekem a nic moc, jde taky o to jak je ženich prostorově řešený. A holky už se těšíte? Já jsem asi blázen, každý den se dívám do kalendáře a počítám dny :-)
Odpovědět
no vidite musim udelat serpu na zenichovo auto aaaaaaaaaaaa :-D moc veci a malo casu
Odpovědět
Profilova fotka
A lze teda mít jen regatu, kapesníček a oblekovou vestu? Holky, může být k mým šatům závoj až na zem, co říkáte? Neumím si představit jak by to vypadalo.... lenca.levandulka no jasně že se těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám věci ohledně výzdoby apod. vyřešené, teď nastává spíš doba různého potvrzování objednávek a jejich upřesňování a hlavní bude nakupování jídla a celé to je velký chaos - to jen slyším kup tohle, kup tamto, přivez to sem - ale že by někdo řekl "tak mi řekni co a kdy mám udělat a já to pro tebe udělám", to ne. To je jen takhle to nedělej, to se mi nelíbí, udělej to jinak... ale jak to nikdo neřekne...chjo
Odpovědět
manzelinka: samozrejme ;-) a zavoj taky, ja ho mam taky
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: já bych pro tebe dlouhý závoj asi nevolila
Odpovědět
clifulka: mam to uplne stejne ale od toho jeste praci, zkousky ve skoly a pozemek :-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak já do všeho mám psát diplomku, myslela jsem, jak to zmáknu za prázdniny a zatím mám jen asi stránek...se zvencnu
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Nevolila bych úplně dlouhý závoj.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
asi 20 stránek
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já ale nemám úzké šaty ;-) clifulka: asi né viď ;-) já mám tedy ten co mám v albu, ale trochu váhám, jestli bude nebo ne....nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: a co bys doporučila?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: závoj není špatný, ale mně se prostě odjaktěživa nelíbí ta saténová stuha na jeho okraji. Kdyby byl bez ní, tak proč ne... jinak k otázce vesty - jasně, že může být obleková vesta a kravata/regata... málokdo ze svatebčanů má nebo budemít vestu, už i to je jakési odlišení. S kapesníčkem nevím, my ho máme (včetně vesty a regaty), ale jestli už to skorsáží nebude moc "nabouchaný"
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka ta se mi zas naopak líbí, přijde mi výraznější a luxusnější, ale to je věc názoru ;-) právě si taky říkám, ale tak ženicha si poznám i tak, svatebčanů tam bude minimum :-N mitote: ty budeš mít ten deštník s sebou? :-N
Odpovědět
manzelinka ja tak yne
Odpovědět
manzelinka: asi v aute bude
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: přijde mi obrovský jak slunečník :-)
Odpovědět
jj je to detsnik pro dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: dobrý :-D :-D
Odpovědět
jj za 400,- :-D bdue se hodi tbude jezdi ti pak v aute a kdyz bude prse proste bude jen jeden destnik pro dva, ale myslim ze se pod nej vejde i pet lidi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to teda asi jo no :-D
Odpovědět
doufam ze ho al ena svatbe nepouzijem
Odpovědět
Profilova fotka
mitote asi ne, navíc když to nemáte venku :-)
Odpovědět
to ne ale budem prechazet a rada bych aby na foceni bylokrasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Líbil by se mi k tobě a tvým šatým závoj cca na zadek.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Nad zadek
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jedete! :o) Ja s regatou u zenicha nemela vubec problem. Jakmile jsem rekla, ze ji nemusi narozdil od kravaty vazat, tak bylo vyresino :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?