Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
martja: jakou souprvu? holyk sorry sbiram matros pro ty novinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: já to nemyslela na tebe. :-N Spíš obecně, že se tu moc holky neobjevujou a nemá to tu tu správnou kecací atmosféru :-D Ty jsi chtěla s tím modrým prvkem, že? A nenajde se někde už vyrobená?
Odpovědět
uz jsem tu :-) info a fotky snad hotovo ted to drah yjen nasklada dosebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to máš docela rychle. Já měla za to, že noviny zaberou kupu času.
Odpovědět
no zaberou ale ne me al ememu drahemu :-D ale jo kompletaci materialu jsem stravila uz tak 4h aspon :-) a drahy se s tim bude pekne piplat nez to nasackuje do sebe
Odpovědět
Profilova fotka
role já chtěla korunku k tomuto náhrdelníku: http://www.beremese.cz/album/view.php... (je světlejších barev, než je vyfocené)... ale to nejde sehnat :o((( Jinak tadyhle chci něco podobného, prý se dá také vyrobit z barev, které si řekneme. Tak jsem jim psala dotaz s tím, že bych to chtěla k tomuto náhrdelníku... http://www.sperkyproradost.cz/detail.... korunka (typově) http://www.sperkyproradost.cz/detail.... (barva je prý na přání)
Odpovědět
martja: budes kocka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mě tedy u těch novin čeká i to nasáčkování, protože to grafické zpracování u nás dělám vždy já :o)))
Odpovědět
hih jeste ze ma doma profesionalniho grafika 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Chtěla jsem se zeptat, kdy pojedete na tu svatební cestu? My dost váháme kdy letět, kvůli místnímu počasí... Protože září je dost deštivé pro dost zajímavých zemí. Koukali jste na to?
Odpovědět
martja: nevi radi byhcom prelom zari a rijna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my taky, ale asi to budeme muset kvůli počasí dát až na listopad, možná ještě lépe na začátek prosince :-|
Odpovědět
Článek se načítá
martja: to neva ne? ja pojedu na soukrome libanky na vycvik :-D :-D :-D tak mame doma svatebni knihu hostu, jsem spokojena, uz jen sehnat pero a truhlicku http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: svatební kniha hostů je pěkná. :-) A na co pero? Nějakou propisku doma seženeš, ne? ;-) :-D
Odpovědět
role: ja jsem perfekcionista :-D chci to pero na takovym tom stojanku :-D :-D :-D jinak dnes jsme jeste vykoumala hotel international :-D tak cekam na odpoved na mejl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, který chceš. :-) Když už tak už, že? ;-) Jo, o tom hotelu jsem četla na diskuzi Brna. (Nemám co dělat, tak projíždím diskuze.) To je super. Kéž by vyšel v pohodě. Moc ti to přeju. :-)
Odpovědět
role: jo a jeste truhlickuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D mela jsem i nutkani objednat ji v anglii :-D :-D :-D nevim zkousim a hledam ruzne varianty, pridje mi cekat na boulevard nez dojede provozni z dovolene debilni, ten pres zanemho uvidime ve ctvrtek, international dava 20% slevu na konzumaci na svatbach a dort zdarma a ma uzasnou terasu...
Odpovědět
Profilova fotka
no podle toho co jsem četla mi fakt přijde nejlepší ten international. Uvidíš, až ti napíšou, jestli v tom nebude háček. A vím že ta terasa je pro tebe důležitá, mohla by sis tam dát ty svoje klícky :-) . Truhličku ještě...ahaaaa. :-D No ta je důležitá, bez ní by to nešlo. :-D ;-) A proč sis jí neobjednala? Cena?
Odpovědět
role: zalezi na jejich cenach...ten pres znameoh taky rikal ze nam udela nejake dobre ceny...no truhlicka z anglie je minimalne tacek postovne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Kniha úžasná! Já scháním nějakou světlou knihu s bílými listy a přetáhnu to mašličkama a bude :o) Podobně chci i truhličku. V nejhorším vezmu krabici a polepím jí lepící tapetou a bude :o) Opět něco ve tvaru vývazku na ozdobu a je hotovo. Jen jít něco koupit.. na to mi nějak nezbývá čas :o))) Jinak změna v kytce... tedy v původní "známé" ani ne. Dnes mi volala a vše prý vyjde na 6.5 - 7 tisíc (u nich na 12 - 13 tiscí), kytka na 3.5. No tak jsem se "nasrala" zašla do našeho květinářství za rohem, sešla se s paní vedoucí a dohodly jsme se. Moje kytka (ano orchidej je drahá) na 1500 - 2000, maminky 250, svědkyně 150, ženich 100 a výzdoba na stůl (ikebana a 6 malých váziček) 750-1000. Takže maximálně ty 4000.- se kterými jsem v rozpočtu počítala.
Odpovědět
martja: ja tu knihu mam ze svatebnidekorace.cz :-) a tne tisk neni povinny...maji i vic druhu.... takze kamoska te pekne natahla na kytkach?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jo, poštovný...to mi nedocvaklo. martja: no to je paráda s těma kytkama. :-) Jak je možný, že se takhle moc ty ceny liší? To je hrůza.
Odpovědět
role: to tak je me ma znama co ma sve kvetinarstvi taky rikala ze je mala na sidlisti a musi mit cerstve a levne ze tem velkym v supermarketech nebo ve mestenemuze konkuovat, muze konkurovat jen tim levnejsima cerstvejsim aby sr udrzela...takze ja mam kalkulaci asi na 2500,- se vsim vsudy na lilie
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No lilie vychází lépe, o tom jsem se dneska s květinářskou bavila. Ale já se ptala právě kvůli zvědavosti na orchidej.. a když řekla tuhle cenu, tak jsem byla pro :o) Jinak kromě mé kytky tam orchideje asi nebudou (tedy ženich ji tam bude mít, ale jen jeden květ :o) ) a ostatní květy zvolíme podle toho, co bude sezonní. Má přinést katalog s holandské burzy, kde jsou sezónní kyty, vypsané, tak podle toho pak nějakou vybereme .o) Jinak modré doplňky budou, říkala, že to bude pro ní výzva, že tu modrou, kterou jsem zvolila, ještě nedělala :o) Bude asi nevěstin závoj barvit tou barvičkou :o)
Odpovědět
martja: tak to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děcka tak se tu mějte, jedeme se s malou zrelaxovat na chatku na týden. A moc toho nenakecejte... :-D
Odpovědět
role: videla jsem na FB...to se nekdo ma, ja mam dovolenou ale tvrdnu Brne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak přijed za náma. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My tu jsme do úterka (v neděli asi razíme se známou k nim na chalupu - ale jen přes den) a v úterý vyrážíme směr Festival Fantazie (Chotěboř), kde budeme do neděle.
Odpovědět
Profilova fotka
JInak jsem do alba hodila fotečky druhých botiček. Přemýšlím, zda budou komplet svatební nebo "jen" na přezutí :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?