Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nakonec je to ale vsechno o penezich jestli je to tam drahy tak jim to proste rekni a s tim oni nic nenadelaj! v dnesni dobe je to proste byznys konkurence je silna a ty jako zakaznik se muzes rozhodnout pro co jen chces!!
Odpovědět
verousek: j anevim my jsme jim napsaly jak to bude s cenami jeslti bud eplatit to co je sjednane na jidlo a jake budou cen ypiti jeslti dl eneknecna nebo boulevavrdu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No kdyby to bylo jako u Nekonečna, tak by to byl asi oříšek, ale uvidíš. Třeba rozhodnou cenami oni za vás.
Odpovědět
no uz aby to bylo za nama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co u vás nového? My jsme zjistili, že budeme muset pronajmout dva pokoje na hotelu, abychom měli všechny kam uložit. My dva máme apartmá zadarmo, pro oba svědky a jejich partnery pronajmeme pokoj, 4 lidi budou bydlet u nás, tři u mamky na baráku a dva u tchána v bytě :o)) Ostatní budou bydlet u sebe doma :) Takto by to mělo vyhovovat všem. Pěkně to letí a tak už jsme dali dohromady finální verzi seznamu lidí na hostinu, teď snad i formu ubytka tak, aby byli všichni spokojeni. Ještě musíme nechat udělat to oznámko, vybrat hudbu a stále mi chybí šaty pro malou družičku. No ale ta teď bude mít prázdniny, tak si ji vezmeme a někam vyrazíme :) Dneska jdu taky na zkoušku líčení, tak jsem zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,včera jsme vyzvedli přítelův oblek, nechávasl si ho šít u Koutnýho. Je nádherný, přesně podle představ. Fotky pošlu, až přijde přítel z práce a budu ho moct vyfotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Super :o) Taky máme oblek od Koutného :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: My jsme si ho museli nechat šít, přítel nemá zrovna konfakční postavu. A musím říct, že jsme naprosto spokojení. I přístup byl super (až na včerejší prodavačku) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Taky jsme spokojení :o) Kvalita je super a ceny přijatelné, co více si přát.
Odpovědět
Profilova fotka
No já chci taky už napsat mail na restauraci, ale furt je nějak moc práce okolo. No ale blíží se to, musíme začít pokračovat s přípravami... už je 2 měsíce 4 dny!!!!! Jejda!
Odpovědět
Profilova fotka
martja: kdyby šlo jen o to napsat mail do restaurace. Ale my máme bohužel restauračku, která nemá ani webovky ani email, takže si budu muset sjednat schůzku s majitelem a pak tam nějak zajet. A to se mi kort nechce. :-S Dlouho tu nebyla zmyzulka. Nevíte o ní někdo něco?
Odpovědět
Profilova fotka
role: Tak třeba mají zase o to nižší ceny :o) My jsme vybírali na netu a podle referencí, takže kontakt máme. Zrovna jsem jim poslala mail, tak doufám, že se brzo ozvou, než začnou s další svatbou :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, dyl jsem tu nebyla...mela jsem toho hodne. @ Muri: na bily tulipany muzu zapomenout. Kvetinarka mi rekla, ze v zari jsem se tak trochu zblaznila...ze tulipany jsou jedine v zime a na jare a ze bych se nedoplatila. :-| To me teda dost mrzi, protoze tulipany jsem moc chtela, ovsem 5litru za kytici jen pro sebe taky nedam. Jinak se mi po dlouhym achichouvej podarilo sehnat stribrny boty, to jsem mela fakt radost, protoze se to uz zdalo skoro jako z rise snu, tahle moje predstava. Je mi moc lito Mitote, kolik ma starosti s tou restauraci, jestli jsem to ale cetla dobre a oni Te i pres rezervaci prehodili do drazsi hospody, tak pak bych souhlasila fakt za stejnych podminek, protoze to je prinejmensim nefer. Nevite jak dlouho dopredu se musi zajit na matriku?
Odpovědět
julien: no poku dnebudou stejne ceny pujdeme jinam jinak ja si dnes u bati koupila na vecer k satickum kabelku, byla slevnena z tacku na dve kila, no nekupte to :-D a kabelek a bot neni nikdy dost :-D :-D :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
No ta je moc pekna! K tem kabelkam, vyborna vec se mi stala. Mela jsem narozeniny a pritel mi dal DVE!!! kabelky. Dva dny na to nekam jdeme a nemohla jsem najit kabelku, ktera mi ladila. On mi neveril, donesl postupne jednu za druhou aby zjistil, ze tam fakt zadna neni, pokrcil rameny a rekl, ze uz chape, ze kabelek neni nikdy dost :-D
Odpovědět
julien: jojo taky jich nemam dsot, bud nesedi barevne nebo velikosti :-D
Odpovědět
tak me volal ten mjitel te restaurace co me ji dohodil znamy, ze ji 9.7. otevira a ze nam tedy posle pozvanky pr celou rodinu na ten zahajovaci raut abychoms e tam podivaly, aby nam vse ukazal, ze je to nezavazne a ze pak dalsi dny mu dam vedet, jinak ze se da domluvit na cemkoliv, ze tabule pro 30-40 lidi neni problem a jinak kapacita restaurace vc zahradky je asi 160 ze nam ji zdarma samozrejem celou uzavre a ze nam udela i nejakou dobrou cenu, tak jsem zvedava teda no :-) ted ji nove rekonstruuje
Odpovědět
Profilova fotka
role: já su tadyyyy :-) jsem tu docela dlouho nebyla (teď když je hezky tak spíš řešíme domeček), a nějak se teď u nás svatebně nic neděje... ale ve čtvrtek jdeme slavit přítelovi promoce do restaurace kde bude hostina, tak snad se zase trochu pohneme. no a v pátek máme v plánu zoo, domluvit se na obřad, tak se těším :-) a co u vás nového? :-) mitote: to zní dobře, tak moc držím pěsti aby to bylo to ončo :-) (a kabelečka je bombová)
Odpovědět
Profilova fotka
julien: prosímtě, kde jsi sehnala stříbrné botičky? protože kde jsou stříbrné musí být i zlaté :-D :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: jo vy vlastni amte v tom zoo svatbu :-D hele a platite nejak ynajem nebo neco? jinak dik za pochvalu, ja jsem kolem ni cumakovala uz dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no ono je to sice v zoo, ale v zámku, takže u nás se to nabízí jako jedno z možných svatebních míst (buď radnice, nebo zámek v zoo, nebo hrad Malenovice :) ) a jj, já to tak taky dělám dlouho předlouho kolem něčeho kroužím až to zlevní (a pak mi to někdo vykoupí :-D :-D :-D )
Odpovědět
zmyzulka: ajo :-) tak to mate super :-) no me se to taky stava ale za tento tyden jsem uz ulovia dve veci u kterych jsem snad pul roku krouzila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: no huráá. :-) Já už si říkala, co je s tebou. Takhle ten počet příspěvků moc nevylepšíš. ;-) Tak starosti s domečkem, jsou krásný starosti. To ti závidím. :-) A v ten čtvrtek se tam budete už domlouvat na podrobnostech? Nebo ten večer necháte jen na oslavování? My jsme vybrali konečnou hudbu na obřad a příští týden jdeme s malou za švadlenou, která nám bude dělat šatičky. mitote: kabelka super. A s tou restaurací to zní zajímavě. No uvidíš. julien: asi mi to uniklo, ale kde budete mít obřad? A tulipány jsem taky moc chtěla, ale bohužel no. Měly jsme si vybrat jiný datum. :-D
Odpovědět
role: jojo ale neni tam zrovna idealni zahradka :-( je tam pro 45 lidi ale je pres ulicku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My taky na zahrádce máme místo jen pro 30 - 40 lidí, většina i hudba bude uvnitř. Jinak dej vědět, až budeš mít nabídku, jsem docela zvědavá. Jinak mi dorazili botičky z aukra, jsou malinko užší přes malíček, ale myslím, že to dovytáhnu, jinak pohodlné jsou parádně, podpateček jen 3.5 cm .o) Co mě ale srazilo pod stůl, byl odhad "známé" od svědkyně, která mi měla vázat kytku. Prej za mou kytku, kytku na stůl (v obou orchydej), kytky pro maiminky, svědkyni a korzáž.. budu ráda, když se vejdu do 7 tisíc!!!!! :-N To si ze mně někdo dělá prdel!! Prý orchidej je moc drahá!!! Si snad koupím několik orchydejí v květináču a orvu je nebo já fakt nevím (tam ta drahá stojí 300!!) POMOC!!! Půjdu se poptat jinde, tohle je fakt šílenost... kdybych nebyla ten den tak nervní (což bohužel budu), tak si tu kytku snad uvážu sama :o((((((
Odpovědět
martja jojo 9. pujdem teprvena raut oteviraic pokud se to bude libit tak pak to budem resit.. jo s kytkama jdi jinam, lilie jsou taky drahe, stonek neni pod 80Kc a mam svou kytku, dv emaminky, babicku, tri druzicky a na stu plus 50 myrt za 2500,- coz je dost rozdil
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jako fakt jsem totálně vytočená, tohle je fakt nehoráznost. Zkusím i "pitomé" květinářství u mě u práce. Třeba to i tak bude drahé... a dám taky lilie, s tím, že se ustřihnout ty vnitřky, aby na mě svědkyně neprskala :o)
Odpovědět
martja: me se tak ybudou strihat taky jsem alergik :-N je to moc, vazne...j amam napocitnaou kytku co mam v albu na cca 500,-
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: je pěkná, moc... ale já chtěla převislou :o((
Odpovědět
ty jsou drazsi ale i tak si mysoim ze te pekne natahla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?