Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no já bych ráda Enyu-Kisses. Ale ještě jsem to nepředložila doma,tak uvidíme. Hallelujah je krásná. Já jí mám ale spojenou s narozením Laury. Když jsem měla poporodní blues, tak mi přítel udělal sestřih fotek Laurinky a pod to právě tuhle písen a mě to tak dojalo a úplně jsem se probrala a fakt mi to pomohlo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak špatně. Správě je ta písen To go beyond
Odpovědět
Profilova fotka
role: Taky krásná událost, kdy byla použita :o) Na tuhle se podívám, tu nevím z hlavy, zda znám :o)
Odpovědět
tak u na snic noveho, cekame furt na zavolani :-( byly jsme dns na svatbe a rikaly jsme si, jak nam uplne silene vadi, ze tam bylo jen cca 20 lidi, ze to bylo divny tak malo na svatbe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já zase, když mamka na těch 60tinách měla 40 lidí, mi přišlo, že je to jen hrstka lidí, že těch 80 na raut bude akorát :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, vy které budete mít na svatbě balónky... Kolik jich budete mít? Já jich doma zatím našla 28 (9 bílých, 7 světle modrých, a 12 výrazně modrých). No ještě teď jedeme ke známým, kde je taky pár balónků, tak jim je musíme vybrat :o)
Odpovědět
martja: no tady bylo vcera snad jen 20 :-) a y chcem hodne lidi :-D jinak balonky jsem mela spocitany na mou hostinu a vzhledem k tomu ze asi bud ejinde tak nevim budu resit az dle msita zase
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To já bych ani jen 20 lidí nedala dohromady, určitě by mi tam někdo chyběl :o) A kolik jsi měla balónků na původní místo?
Odpovědět
martja: na puvodn misto jen do toho klubu bylo 22 plus ale balonkova girlanda ve ktere je snad 60 balonku
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si teď od známých přivezla dalších 12 bílých a 23 ks světle i středně modrých. Takže celkem 86 Ks to by mělo stačit :o) No a tím pádem jsme ušetřili další menší peníz :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky že se bavíte o balónkách ..kdo Vám je bude nafukovat??? :-) :-)
Odpovědět
lenca: mame najmutou agenturu plus k tomu hodime jeste nase tri koordinatory a jinak povali do balonku helium :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Helium celkem chápu že tam dají :-) :-) já zatím sháním ale asi mám favorita ve Zlíně...tak snad to vyjde musím se ještě domluvit...a budeme mít cca 30balónků tak snad to zvládneme sami s vypůjčením helia v bombě :-D :-D :-D no uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
lenca: U nás samotná restaurace, nabídli nám to. Takže není problém.
Odpovědět
Ahoj holky, opět se hlásím po víkendu. V pátek jsme vybrali prstýnky a zaplatili zálohu 900 Kč - jupíííííííí :-D Nakonec jsme vybrali variantu chirurgická ocel uprostřed s matným ,úzkým, stříbrným proužkem + rytina a já tři kamínky uprostřed, budou nás tsát 2.500 Kč. mitote: Tak to Ti holka opravdu nezávidím. Neboj, dobře to dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Super, že se povedlo :o) Další věc z krku, co? Já se furt dokopávám se domluvit ohledně korunky, ale už bych fakt měla, když se bude vyrábět :o)
Odpovědět
cau tka u nas je uz taky jasneji dnes psaly z nekonecne ze nam ted azajistily boulevard, ten je hned vedle, ale otazka je cen...boulevard je totiz o tridu vis :-( i kdyb ymenu zustlao stejne, jen na blbe cole je 5Kc navic proti nekonecnu a kdyz kazdej to bdue chlastat tak se pekn eprohnem pri sto lidech :-( a kofolu nevedou :-( nicmene dnes volal karel riegel - ucil me herectvi, ze jeho znamy otevira 7. cervence v centru novou resturaci a ze si mysli ze kapacitne by to bylo dobre, i se zahradkou, technickym zazemim pro kapelu a ze by to s nami domluvil a ze by nas to financne vyslo urcit elepe nez boulevard...tak jsme rekly ze se teda zajdem s nim podivat a popovidat co a jak tak to pry s nim tu schuzku domluvi...tak jsem ted azvedava :-D jinak dnes dosel korpus srdce na auto, stal asi sotvku a je super, kvetinarka do nej zapicha jen nejakou zelen a moje auto j ehotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to jsou hned lepší zprávy! :o) Jinak ale se poptej, jaké mají zkušenosti s obsluhou takových akcí. Také kdo zajistí výzdobu apod. Určitě ti vyjdou vstříc, ale lepší je si v tu chvíli pohlídat, co vše je potřeba. Protože ty toho kolem svatby zařizuješ už hodně a máš určitě o dost lepší přehled.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak uvidíte no. Pořádně to tam očíhněte a pak podej zprávu. ;-) My jsme se dneska s přítelem shodli, že už nás to zařizování svatby nebaví a že se těšíme až to bude za náma. Je to moc zdlouhavý, jelikož jsme s plánováním začali už někdy v prosinci.
Odpovědět
martja: no nevim no oni vlastnily tu restauraci co tam byla pred tim, mela neco spolecneho s bolkem polivkou ale uz neivm co a ted delaji novou a bude se teprve otevirat....ale azse by me to Riegel snad nedoporucoval kdyby nevedel z ejsou dobri...vyzdobu mame tu agentur uprece ;-) role: ja uz casto taky penim a radsi si planuji domecek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Tak mě to taky občas neva... tedy dodělat, dotáhnout ty věci co je potřeba :o) Nové věci bych zařizovala pořád:o) mitote: Jo nojo, tus vlastně vyhrála, že? Tak aspoň něco z krku :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Problém je, že mě už to nebaví jako vůbec. Ne jen někdy. Ani se netěšim. Teda těším se, že budeme svoji, ale že bych umírala nedočkavostí až si obléknu šaty atd....to fakt ne.
Odpovědět
martja: to mi povidej vyvazky uz nekolik mesicu lezi nedokonceny :-D jinak joj vyhrala a neco malo mam nakoupeno
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě to baví vždy do té doby než se musí něco definitivně rozhodnout. Jaká barvo toho či toho, jaký druh květin do kytice, jakou barvu svatby, jaké prstýnky apod. Vždycky bych si vybrala vše v pohodě, ale jakmile mám definitivně rozhodnout, tak je problém. :-D
Odpovědět
kkoudelka: ho tohl me taky jest ebavilo ale ctvrte shaneni restaurac eme uz vazne nebavi
Odpovědět
Profilova fotka
ja se zatim tak nejak porad tesim to jo ale tedka posledni tyden porad tak nejak pochybuju jestli to co je uz rozhodnuty jestli je to spravne...zacalo to u prstynku, fotografa a ted jsou to saty...uz mi z toho hrabe...jeste ze v praci nemam cas na to myslet a chodim domu tak vyflusana, ze po vecer jen tak ziram na telku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
No já právě ještě dodělávám melouch, který nám hodně pomůže ve financování svatby a tak když nemusím makat na něm, tak už se mi nic jiného dělat nechce, včetně úklidu, natož vývazky. No děs :o)
Odpovědět
no uklid...no fuj, taky to flakam od te doby co chodim do prace :-D chcjo holky me je blby rici ze v tom boulevardu to nechceme at navali zalohu, kor kdyz ten provozni se nam snazil udelat prvni posledni co nam an ocich videl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsi rozhodlá, že to tam nechcete? Pokud jo, můžeš mluvit o ceně, že je to tam o dost dražší, hlavně co se týče pití a takže hledáte jiné místo. V tu chvíli tedy potřebuješ zpět zálohu. Případně kdyby něco remcali, tak říct, že oni nedodrželi danou smlouvu, že je ti to sice líto, ale musíte to mít jinde. Určitě se toho neboj, podle mne s tím počítají.
Odpovědět
martja: nejsem vubec, vubec nevim co mam delat :-( sere me to silene, pokud pujde jinam bude to muset resit lukas jako rici im ze chcem rpachy a ze jdem jinam ja jsem an tohle srab, kdyz na me nekdo udela smutny oci tak hned obratim
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?