Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
martja: no to jsem vedava jeslti prifrcis :-D
Odpovědět
martja: to jsou růžičky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Pěkné šatečky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já občas do Brna zajedu :o) I když teď tak často ne, ale to se napraví! .o) delien: Jojo já koukala na ty růžové, tam jsem si těch bílých moc nevšimla :o) Družičce to sluší, to je nejdůležitější :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si zase dneska hrála a zkokušela jeden typ líčení, co jsem chtěla vyzkoušet už pár měsíců. Co vím, musím si pořídit dva slabší štětce a linky musím dělat tužkou, linkou mi nejdou. Dala jsem fotky do alba "Inspirace a zkoušky". Mám tam na sobě i tunu make-upu, který z blízka nic moc, ale na fotkách paráda a to líčení má mít nad očníma víčkama o dost jemnější (tedy spíše tenčí). Příteli se to moc líbilo, takže bude asi ještě jedna zkouška se správnýma nástrojema a chtěla bych sehnat paletku make-upu, abych správně vytáhla a prohloubila linie obličeje. Takhle jsem světlá místa dělala korektorem a tmavá tmavým make-upem.
Odpovědět
my uz daly behem vikendu oznamka rodicum mym i lukasovym :-) zatim se vsude libily :-) tak yjsem vyzebrala uz vsechny adresy tak vecer je natisknu a hura do posty :-D jo a delame zasedaci poradek, no je to narez :-D
Odpovědět
martji me se to tvoji liceni libi i vi cnez od te vizazistky z veletrhu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Super, že se líbilo :o) My ještě přítelovo rodině jej musíme dát, asi to bude, co nejdříve :o) Jo mě se také moc líbilo, ale originál je mnohem lepší (musím ještě trénovat :o) ) Vizážistka z veletrhu to dělala strašně na rychlo a ještě k tomu růžovou (kterou moc nemusím). No inspirace jsem hledala na netu a dělala líčení podle videonávodu :o) Ještě jsem teď hledala, jak "zakrýt" dvojitou bradu a zvýraznit tvář, tak to příště k tomu víc přidám, teď mám jen zvýrazněné tmavé linie na tváři a nosu (ale stejně to moc vidět není :o) ).
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem našla taky zajímavý návod na jedno svatební líčení. Vím, že se tu chce také někdo líčit, tak sem hodím odkaz :o) http://www.youtube.com/user/kandeejoh... - není to co jsem zkoušela já, ale vezmu si z toho ten make-up :o)
Odpovědět
martji: no oni jsou prvni komu jsme je daly :-) dnes vecer budu tisknout adresy na ty co jsou na hostinu, 60ks znamek mame od tchyne a zitra rozeslu hostinu plus budem rozdavat behem tydne :-) martji: jojo vyhrala sis s nim pekne :-) ja budu mit vizazistu, chci aby to bylo neco extra
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ten její make up je super, ale není poznat co to je zač :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, která budete chtít kupovat svatební bublifuky, tak teď se to docela vyplatí - uvažuju, že jich taky pár koupím... http://aukro.cz/item1067152408_svateb...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Tak kdyby v Praze za nalíčení nechtěly vyzážistky minimálně 1500 (a to ještě ta, u které se mi to líčení nelíbilo, většinou to je kolem 2 tisíc a víc), tak by se možná nalíčit nechala. Ale s těmi zkouškami to snad zvládnu sama :o) p.e.t.a: Ona většinou dělá s M.A.C. kosmetikou. Tu ale kupovat nebudu, je to dost drahé. Spíš mi šlo o ty postupy :o) clifulka: Koupila jsem je už za 13 Kč, ale tahle akce je hodně super :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to u nás si slečna říká za líčení 200-300 kč, tak doufám, že za tuhle cenu nebudu vypadat jak marfuša :-D každopádně jdu předem na zkoušku, ale až v srpnu, a pokud se mi to nebude líbit, tak nevím koho budu ještě kde shánět
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Tak to bych neváhala a klidně šla na zkoušku dvakrát :o))) Joj to závidím velmi :o)
Odpovědět
martja: jojo,to je :-) Nejdůležitější je, že je z nich nadšená a popravdě já taky ;-) nalíčila si se opravdu superně, já bych to tak krásně nedovedla ani s videonávodem :-D Jsi šikulka U nás se líčení taky pohybuje mezi 200 - 300 Kč, naštěstí mě bude líčit ta samá, co mě a sestru líčila na svatbu. Týden před svatbou tam za ní mám jít kvůli vyčištění pleti a ještě nějakým drobnostem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martka: tak ta tvá zkouška líčení - bomba! vypadá to moc dobře za světla i za blesku ;-) a hned se kouknu na to video, taky se chci líčit sama...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Kdybys chtela ten muj typ liceni, tak ti pak muzu taky hodit link, na to me. Jinak na netu je toho hodne, kazda tam to sve urcite najde. Jinak si budu kupovat jeste stetce a sadu na "kamuflaz" obliceje s makeupem. Sama se kazdy den licim, tak to neni zbytecna investice. A pritelovi se liceni moc libilo, furt me chtel fotit :o))
Odpovědět
tak u nas je liceni tak 500-1000,- 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: U nas nejlevneji 1000 + 500 za cestu k nam :o/ Ale schodla jsem se s kadernici, ze vysledek je OK. Taky trochu lici. Jeste udelam zkousku s ni a uvidime :o)
Odpovědět
to je pak fajn no, ja si rikam ze jednou za zivot si to muzu doprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Ellye už hodila fotečky ze svatby, když tak koukni, jsou úžasné a jsou tam vidět zajímavá místa :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak samozřejmě proč ne, když se to dá finančně zvládnout. Já to prostě raději dám do kapely, která nás bude stát mnohem víc, než vás. Každý prostě podle svých potřeb a možností :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, chtěla jsem se vás zeptat jestli máte taky takové štěstí, že se snažíte šetřit a něco se po.... tak nám lednice, a aby toho nebylo málo tak jsem příteli vyprala mobil a do třetice sem rozbila sklo na stole co máme v obýváku, paráda :-) když se daří tak se daří. Jinak se nic neděje skoro všechno máme, už mám i botky na svatbu a červeného motýlka pro našeho pejska. Jeden ted na svatbu bratránkovi tak se těším na nevěstu a snad ještě něco omrknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: svatby druhých jsou dobrou inspirací pro to, čeho se má člověk na své svatbě vyvarovat... např. hostina na louce - sice krásné prostředí, ale prostě to nebylo ono (- ale když to manželé tak chtěli, tak jim to neberu) nebo mě napadá převlékání do riflí a triček - to je pak jak nějaká narozeninová oslava, líbí se mi, jak jsou všichni nastrojení, vždyť kdy jindy než teď? nebo vybírání do střevíčku bych taky nechtěla jedno wc je pro 40 lidí taky málo ...je toho moc, z čeho jsem se poučila
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Chápu, že si člověk na svatbě druhých uvědomí co sám na svatbě nechce, ale zas se to nedá brát globálně. Vlastně to, co jsi napsala, že se ti na svatbě nelíbilo, tak takovou budeme mít svatbu (až na ten jeden záchod :-)) Je to přesně naše představa, něco, co nás oba charakterizuje a svatbu v hotelu a se spoustou lidí v kravatách bychom zase nechtěli my. Nic ve zlém samozřejmě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: vždyťpřesně jak říkám - pokud se vám to líbí,proč ne ten příspěvek měl prostě jen říct, že účastí na svatbě druhých se člověk nejlépe inspiruje a zjistí, co ano a co ne
Odpovědět
Profilova fotka
tohle jsem taky řešila at se každý obleče do čeho chce, nebudu nikoho nutit do obleku a ať si každý to v čem se cítí nejlíp. Hlavně ať je dobrá zábava a svatba se povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Přesně tak. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jojo, už jsem koukala. Fotky má nádherný. O to víc mě to těší, že budu mít tu samou fotografku. Kdybych to věděla dřív, tak se na ní tu sobotu zaměřím. :-D To focení předem je dobrý nápad co? To bych pak na obřadě mohla už klidně bulet. :-) Jinak my už konečně máme všechny penízky po kupě rozdělené v obálkách, tak jsem hned klidnější. Sehnali jsme i tu košili pro ženicha a krásnou kravatu. Dortík co jsme měli zkušební byl úžasnej, takže objednáváme ten samý na den D. Jinak vše až v srpnu. Takže klídek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?