Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jaká budou těžítka? :o)
Odpovědět
martja: no do kolecek vlizelinu abalim sutr, co bude nastrikan nabilo :-) 1) nasrtrikam sutr na bilo, barva velka me stala 100kc, 2) udelam kolecka tak aby z toho pri zavazani byly mensi mosnicky, 3) zabalim sutry do mosnicek, 4) privazu balonky :-D mam to tusim i v albu
Odpovědět
jo tady toje ale misto maliych kaminku pouziju jeden velky http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Jop líbí se mi na jednom těžítku více balónků. My budeme mít asi džbánky, které jsou v dekoraci restaurace a vše ke všemu to půjde přivázat :o)
Odpovědět
jo my na jednom sutru budeme mit taky cca 3-5 balonk :-) ale z te restaurace mam ted mega radost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jojo jsem četla :o) Jsem ráda za tebe :o) Určitě to budete mít naprosto dokonalé 8-)
Odpovědět
no nemusi to byt dokonale staci kdyz to bude tak jak se na vsem domluvime :-) po tech peripetiich s jinyma restauracema uz dekuju za Nekonecno a nechapu proc sjem tam nesla hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jak se říká... Vše špatné je k něčemu dobré :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Role: Jsi tu nekde? Zitra je ta svatba ellye (od 12 h.). Pujdes tedy tez?
Odpovědět
holky mame oznamo http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to je velká nádhera x-)
Odpovědět
zmyzy dekujeme :-) aby ne za ty prachy :-D :-D :-D uz asi dne szacnu tisknout prvni adresy na obalky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nooo, to máš pravdu, za ty prachy :-D ale vypadá vážně luxusně, fakt krásné! a jen tiskni, když máš energii dodanou z té radosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Už jsem koukala do alba, když jsem viděla vašeho chlupáče :o) Moc se mi líbí, střídmé, ale moc krásné. Tohle by se blbě růčo vyrábělo. Docela by mě zajímalo, jak je tam ta mašle přidělaná :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už to vidím, tu poslední fotku jsem předtím, nevím proč, neviděla :o)
Odpovědět
martja ta masle je jen zavazana :-) proste ta stuha je protahla celym oznamekem a zavazana na obou koncich :-) no rucne 100ks, uz to vidim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D :-D :-D :-D bys musela udělat vyrobit (třeba ze sádry) formu a do ní hňácat papírovou kaši :-D :-D :-D a nebo by ses uskříhala a ulepila k smrti :-D :-D :-D a nebo nevím :-D :-D :-D
Odpovědět
jo a pak jest euvazala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no vidíš jaký to byl dobrý kup
Odpovědět
no to jo za 5300,- ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To už neřeš, jsou úžasné a jsou vaše a jsou v pořádku! :o)
Odpovědět
martja: jojo jsem nakonec rada ze mame ty velke karticky...amoska potvrdila ze se ji podarilo maliou vytratit kdyz ji kamoska zvala na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: pěkný :-) Kolik kdo budete odesílat oznámek? Já jich budu dělat tak 100 ks ale uvidíme kolik se pošle.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem teď v jednom kole a ani není čas sem mrknout. Co se týče oznámení, budeme jich objednávat 50 - 60.
Odpovědět
manzelilnka: nevim, oficialne mame sto hostu na raut ale budem posilat i lidem co nejdou na nic :-) a kdyz zbyde tak zbyde no aspon bude pekna pamatka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: no já to tu taky pěkně "flákám" ale to hlavně proto, že skoro vše už máme vybrané, jen to dokupovat. mitote: my si jedno necháme na památku určitě. Lidí bude +/- 20 a zbytek se rozešle nepozvaným ;-)
Odpovědět
manzelinka: tak min jedno na pamatku taky :-D no myposlem tm dvojicim ci rodinam co jsoupozvany a zbytek tak ynepozvanym
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: že tě to ale chytlo ta svatba vid? :-D
Odpovědět
jako jak chytlo? no uz jsem nabrala treti dech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no že takovou dobu ti vydrží elán a nadšení z příprav! A to ještě tři měsíce nás čekají :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?