Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď jsem začala dělat kartičky ke stolu a zjistila jsem, že to bude šílená piplačka - dělám tam děrovačkou dírky a do nich navazuju mašličky - a to je šílený! Asi se z toho zblázním. Pomalu mě zachvacuje panika, už je červen a na výrobu oznámení jsem ani nesáhla : (
Odpovědět
manzelinka: no jendou uz jsem penila a nejakou dobu n anic nehrabla a ted mam po dalsi krizi kdy jsme misto toho radsi resila budouci barak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď nemám na přípravy svatby vůbec čas. Jen teda už vážně tento měsíc chceme objednat oznámka a s holkama chceme vybrat látku na jejich šaty. white_tie: Obdivuju tě :-D
Odpovědět
tak m yuz mam eoznamka a jsem rad aze ted, nez ze vsech vynkatim adresy he to dalsi mesic, nez natisknu obal taky nejaky tyden a pak rozesilat
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: no to máš ještě času ;-) My ještě zdaleka nemáme všechno, oznámení nám sice "leží" v pc, ale natištěné ještě není, ani koupen papír. mitote: tomu nevěřím :-D Jinak oznámka budem posílat někdy uprostřed července.
Odpovědět
Profilova fotka
* možná spíše koncem 07/2010
Odpovědět
manzelinka: jo :-D se podivej na albiko na modoru strechu ze vmyslim pitloviny :-D my rozesilame na tri etapy prvn ehostina, pak raut pak zbytek
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: já se taky obdivuju :-D že to vůbec stíhám. dopo jsem s malým, odpo v práci, večer přiletíma vybaluju krabice, neb jsme sice přestěhovaní, ale krabice tu furt nevybalené jsou a do toho občas večer chabé pokusy o výrobu čehosi. :-D Naštěstí v půlce června končím, tak se na to vrhnu. manzelinka: to sice mám, ale počítám, že min. 14 dní mi ta výroba zabere, jen teď jsem nadepisovala obálky pro 25 rodinných příslušníků + dalších 25-40 pro kamarády. No bude to ještě "sranda". Jinak je taky chceme posílat koncem července, většinu objedeme a dáme oznámení osobně, neboť bydlí kousek od nás a zbytku rozešleme.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme oznámko rozdávat a rozesílat předpokládám koncem července. Teď si musím naplánovatž dovču na rozlučku a pak na září - snad mi to v práci projde :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak asi bez půl hodiny mám před sebou poslední 3 měsíce svobody :-) Ale už se samozřejmě těším. My taky teď řešíme oznámení - už skoro máme hotovou (vybranou, doupravenou, otextovanou) fotku. Jen ji dát do tisku, což je to nejmenší,a le musím nakoupit papíry, mašličky a začít dávat dohromady a to teda nevím kdy. Kolegyně v práci je teď nemocná tak su to od rána do večera a to i zíta, aby mi to nebylo líto :-( První várku oznamek potřebujeme už poslední víkend v červnu, aby jsme je mohli rozdat na taťkových padesátinách. No a komu to pujde, tomu to dáme osobně, tak adresy moc neřeším.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no kouknu se, jinak teda jsem holky upřímně ráda, že nebudem muset platit poštovný :-D white: a jak je chcete tvořit, nějak náročně? marsee1: já si ji už zapsala ale s otazníkem, ještě nevím, jestli pojedem hned od neděle... Vy máte svatbu v pátek? hanuu: bude průsvitňák přes fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: jj, přesně tak :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: tak jsme koukla na byt.A je už váš, nebo splácíte hypo? Zařízení na mě moc sofistikované a chladné, ale jinak docela pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: a tisknout budete na ten vrchní předpokládám. No my to budem mít dost možná podobně, tedy oznámko už máme, ale uvidíme, jestli přes to dát ten pergamenový. Ono totiž máme takový dost nekonvenční obrázek, tak pak musíme zkusit, jak to bude působit jako celek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Jojo, v pátek. Chtěla bych si vzít dovču od pondělka minimálně do pondělka po svatbě. Nikam nejedeme, tak asi víc dovolené nepotřebuji. Na rozlučku si taky hodím dva dny dovči :) Ta bude pravděpodobně tři týdny před svatbou.
Odpovědět
manzelinka: mame hypo :-) chladne? cervena je chladna? :-D te plesknu :-D :-D :-D nesahej mi na mou noru :-D my tak ynebudem moc rozesilat spise rozdavat a znamky mame od tchyne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: neplánujete nějak bezprostředně svatbní cestu po svatbě ju? No my právě ještě nevíme, jak se vše uskuteční. mitote: tak máme jiný vkus né ;-) na mě tak působí ten bílý nábytek, takové moc univerzální, jsem na útulňoučko, tlumenné barvy ;-) se nečil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Max. nějaký prodloužený víkend, ale to mezi službama, nebudem na to brát dovolenou. Nebudou na pořádnou dovolenku penízky. Všechny korunky půjdou do projektu a do dalších věcí spojených s pozemkem a baráčkem. No a kdyby náhodou přišlo miminko, tak se korunky taky budou hodit.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jj, chápu, no však těch dovolených spolu ještě zažijete ;-) navíc v září už ani nemusí být počasí... A rozhodně, dům a dítě, to je podstatnější ;-) Kde stavíte? Mizím na víkend, mějte se hezky a ať nám počasí přeje.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Ještě nikde, ale kupujeme pozemek taky kousek od MB :o) Pěkný víkend :)
Odpovědět
Konečně dorazily šatičky pro Adélku. Jsem z nich nadšená. Zítra ji v nich vyfotím a dám do alba :o)
Odpovědět
manzelinka: aaaaaa hnedy nabytek neeeeeeeeee :-D jedine bilej :-D ale drahy prohlasil ze do domecku bilej ne...no to bude boj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem konečně zase zpět :o) Byla jsem se včera podívat (s Role) na svatbu ve Viničním altánu. Bylo to pěkné, nevěsta nádherná. Jen doufám, že nedaleko probíhající stavba už bude hotova, protože bohužel občas přehlušovala oddávající. Bylo to rychlé, trošku neuspořádané, ale zaúkoluji neteř a ta jim dá instrukce :o) Bude moje koordinátorka :o)
Odpovědět
ahoj holky, tak dnes byl v MDB den deti tak jsme tak vyrazily, uz se tam vse nadherne zelena, trpaslici obsadily detske hriste...grilovalo se stejne jaoko to bude na svatbe, mely i nasi kejticku a spiztak jsme ochutnaly a mnamky :-) nahazela jsem do albicka hromadu novych fotek, tak mrknete http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ty ukázky jídel na talíři vypadají úchvatně! :o) Dala bych si obojí :o))))
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dala fotečku Aďulky do alba :-)
Odpovědět
matja: tak prijed :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Docela hezké :o) Já bych ty "koule" dala pryč nebo jinam, ale moc jí to sluší :O))
Odpovědět
delien: krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Hmmm že bych zajela do Brna? No asi po svatbě by to už šlo :o))) Teď už moc volných víkendů nebude :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?