Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak kamarádka to kupovala v Praze ve "švadlence", můžu ti popsat, kde to je, pokud bys měla cestu do Prahy :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Šatky vypadají moc dobře - sluší :-) Taky bych byla spíše pro tu světlou výšivku, působí na mě jemněji :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ak po víkendu už máme zaplacenou matriku, přesunuto z hradu na louku a o něco dřív. Paní matrikářka úplně perfektní, vyšla vstříc jak nejvíc mohla. Proběhlo seznámení přítelovo rodičů s mým tátou a byli jsme se podívat na místo hostiny, takže plodný víkend, nebo spíš pátek :-)
Odpovědět
martja: Šatičky Ti moc sluší, jsou pěkné ;-) Taky bych volila světlejší výšivku. Tak tento týden by mi měli konečně dorazit šatičky pro Adélku :-) Paní mi psala, že mi je dnes bude odesílat, tak jsem zvědavá kdy dojdou. Příští víkend se chystáme juknout do Ostravy na prstýnky s chirurgické oceli, jsem na ně zvědavá. A taky nás čeká druhé sezení s farářem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: krásné šatičky, s těma ramínkama dole je to úplně super! :-) marketat: a jak jsou na tom tvoje šatičky? něco nového? (jsem tu dlouho nebyla...) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přemýšlíme teď se švadlenkou, že půjdeme do tohodle zdobení http://www.beremese.cz/album/view.php..., samozřejmě s mojemi výšivkami. A zatím budou jen bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Už se na nich začlo pracovat, ale zatím jen chvíli
Odpovědět
Profilova fotka
martja: mě se to moc líbí :-) hodně je to oživí
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: jé, já jsem tak zvědavá, úplně se těším až je bude mít x-) a jakou jste vybraly látku?
Odpovědět
martji ja jsem pro :-) a co korzet uz je objednan? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ještě není, furt študuju jakou že to mám objednat velikost. Vím jakou mám UK, ale nevím US je to děs :o)
Odpovědět
jaj a v tom je zas rozdil? :-D hel ehod odkazna ten web treba si tak yneco vyberu a objednas mi to k tomu a poslu ti prachy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: http://www.biggerbras.com/catalog5-ty... Koukám sem, ale objednávat budu spíše přes aukro, protože je tam levnější poštovné. Nicméně jsem našla snad už svou velikost. V UK mám 40E-F, u nás 95D nebo 90E a v US 42F - FF
Odpovědět
jaj to to jde mimo me, ja mam vzdy tu nejmensi a basta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba ten korzet mají ve 32A, jen zrovna ten web je specializovaný na ty větší velikosti :o)
Odpovědět
martja: krásné :-) Jsem na finální podobu tvých šatiček moc zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: já taky nějak bojuju s make-upem, nějak jsou všechny mizerných odstínů :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, jsem zpět, od středy jsme byli bez netu, protože jsme se stěhovali. V pátek nám dorazily snubáky, tak je nafotím a vložím. Teď to nějak zanedbávám, nestíhám, vybaluju, do toho malej a chodím do práce, takže večer vždy padnu strhaná. Od půlky června to už bude lepší, tak se vrhnu na ty kartičky ke stolu, + pozvánky ke stolu a na ty oznámení a dodělám konečně ty vývazky : )
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: ja bojuju spis se strukturou. Jeden se krasne roztira, ale nekryje, druhy i dost drahy uzasne kryje, ale spatne se roztira (obvzlaste na cele a nose) Pak na leto budu zkouset jeden od kamaradky, ale ted je tmavy. delien: ja jsem taky zvedava, doufam, ze se povedou,abych byla 100% spokojena :o) white: Uz se tesim na fotecky. Taky se ale trochu flakam, mela bych ale zacit neco delat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: zkoušela jsem je nafotit foťákem, ale bez úspěchu, tak to zkusím mobilem a uvidíme, snad se povede. Já to právě taky flákám, snad všechno stihnu a nebudu to pak dělat nahonem
Odpovědět
holky pridala jsem 9 poslednich foto, co vy na to? http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Začnu od zadu :o) Závoj budu mít podobně přidělán a protože chceš dlouhý, určitě to takhle bude dobré. Lucerničky nevím, k tomu nemám nijaký vztah ani názor, nic mi to neříká, tak to nedokážu poradit. Moc ani nejsem pro anglická slova, takže ani LOVE mě neoslovuje. Případně se mi to líbí někde na zdi, na lavičce, stromu náhodně podkané, ale uměle dělané ne-e. Srdíčky netuším, jak použít...Jako těžítka na něco? :o) Případně k nim něco přidat a dát to jako dárečky? Ale to asi bude drahé. Účes super, něco takového by se mi také líbilo, ale ke mně symetrické věci moc nejdou, nicméně na tobě si to dovedu představit a myslím, že ti to bude slušet :o) Jak nemám moc ráda růžovou, tak ten růžový náhrdelník s naušničkami se mi líbí ze všech tří variant nejvíc :o) Ale pořád bych nezatracovala ten tvůj původní :o) Chtěla bych to vidět k nějakému tričku podobného střihu :o)))
Odpovědět
martji dekuji :-D no to jsou ty LOVE, ta klec, srdicka, lucernicky jednou pouzity na svatbe, tak doufam ze bude od slecny i nejaka sleva, je to tady z beremka :-D me se to LOVE prave silene libi uplne vidim jak je to postavene na tech teraskach venku kde se da seder :-D a lucernicky prestrikat na bilo a venku dat na schody :-D jinak zavoj uz snad objednam, uz me to leze i usima :-D nahrdelnik by byl v jakekoliv barve, tzn v bile, v ruzove urcite ne, jde jen o tvar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jo někde jsem lucerničky viděla .o) Pokud se ti to líbí, tak jdi do nich :o) Tak ten tvar se mi ze všeho líbí u té růžové nejvíce :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: za mě ten poslední náhrdelník. Účes je super, i s tím závojem to bude parádní. DO lucerničech bych šla akorát do těch posledních. Jo a ty srdíčka - počítám, že obdélníčky chceš na jmenovky, ale pokud ne, tak bych udělala ze srdíček jmenovky na stůl, jiné využití mě momentálně nenapadá.
Odpovědět
no hele jmenovky mam obdlnicky nebudou a srdicka budou jen 4 :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak nějaká těžítka, třeba na balonky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak potom jedině, jak píše martja, jako těžítka na něco.
Odpovědět
tak dnes i dosel krasny mejl z restaurace, resila jsem, ze v klubu jsou spatne stoly - rozemery a zadala jsem prohozeni stolu a zidli a jeste se omlouvala ze si porad vymyslim...a napsali tohle Dobrý večer, přehodit židle a stoly z restaurace na klub není žádný problém, 35 míst by se tam mělo vejít. Samozřejmě to zjistím a dám Vám hned vědět. Každé Vaše přání se Vám budu snaži vyhovět, je to Váš den a my se ho budemem co nejvíce Vám ho spříjemnit ať máte krásné vzpomínky.
Odpovědět
to je malo tezitek a tezitka mam uz vymyslena :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?