Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
isadora: nevim ale mela jsem taky takovy napad a ve finale pokud nemas znameho z cateringovky tak to nevyjde levneji nez v restauraci...a dela jidlo a pti sama to je sila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jo to je bohužel smutná pravda. Bez známých to je skoro i dráž.
Odpovědět
martja prave...cateringovka si zapocta kazdou vidlicku :-( a sam kdyz to dela clovek i s pomoci lidi tak je to zahul navic, ktery s emoc nehodi v pripravach, kor kdyz neni tolik casu
Odpovědět
martja: No, vlastně kadeřníka mám, vizážistku taky... JEN to místo hostiny a party :-)
Odpovědět
aha, tak to ještě zvážím... Chvalská tvrz je hezká, chtěla jsem tam původně obřad, ale je tam malá obřadní síň... Pak už jsem se dál nezajímala, ale kouknu na to, díky. jak děláte party vy? Pro inspiraci:-)
Odpovědět
isadora: no ja puvodna htela hotel, pak udelat sama a skoncila jsem v restauraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
isadora: Jsem na tom ještě hůř :-D
Odpovědět
Profilova fotka
isadora: Já myslím, že to ještě v klídku stíháš :) martja_sgcz: Já holkám ty šaty platit nebudu, vymyslely si to samy a řeč ani nepadla, že bych je platila já. Každopádně se zúčastním výběru látky atd. Pokud by měly vyjít draho, asi jim doporučím, aby se na to vykašlaly, ptz nám na to penízky nezbydou asi :-|
Odpovědět
marsee: o jakych satech je rec?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Pro kamarádky.
Odpovědět
Profilova fotka
isadora: My budeme mít v restauraci hostinu, která přejde v raut s hudbou a na ten pak dorazí i kamarádi :o)
Odpovědět
marsee: a proc chcou mit stejne saty? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Půjdou jako družičky na obřad :)
Odpovědět
marsee: ajo :-) rikalas ze nemas druzicky krom jedne male :-) tak to ja mam taky, nechaji si sit saty stejne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No to je taky novinka :o))
Odpovědět
marsee: to vidim, kdyz ani o ni nevim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jsem totiž v pátek holkám řekla o svatbě :o))
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, tak mám kalkulaci obědu a rautu. Vím že jste to tady už řešily, hlavně mitote a martja. ALe to jsem nedávala pozor, protože jsem neměla s čím srovnávat :-) Tak doufám, že nás nějak moc nenatáhli! Př.: Teplý raut 170 g/os. Zvěřinový gulášek, kuřecí a vepřové mini řízečky, vepřové kostky pečené na švestkách, kuřecí směs na čínský způsob, Přílohy: domácí bramboráčky, bramborový salát, brambory pečené ve slupce, dušená šunková rýže, pečivo více druhů Př.: Studený raut 150 g/os. Masové mísy: např.: šunka dušená, uzené maso, klobásy, trvanlivý salám, masové rolády Sýrové mísy: např.: eidam, eidam uzený, kamadet, hermelín, niva, sýrové rolády Salátový bufet: trhané lístky salátů, papriky, rajčata, salátové okurky ( nakrájeno zvlášť-každý si namíchá salát dle vlastní chuti), olivy, balkánský sýr, dresingy Dohromady na osobu 250 Kč
Odpovědět
hanuu: a nemas u vseho napsane gramaze a ceny na osobu?
Odpovědět
Profilova fotka
A oběd: Aperitiv 1 dcl Garrone bianco - 49Kč Předkrm 1ks šunková rolka - 49Kč Polévka 1 ks Hanácká svatební - 29Kč Hlavní chod 150 g Svíčková na smetaně,houskový knedlík - 119Kč
Odpovědět
Ahoj holky, přibilo tu toho celkem dost, ale dočítat se mi to nechce :-D mitote: PPL nedorazilo. Asik si smůla vybrala někoho jiného - naštěstí :-) Tak jsem dneska objednala svatební cukroví :-D Další "starost" z krku ;-)
Odpovědět
delien: me se to vratilo ze to adresat odmitl prevzit :-(
Odpovědět
mitote: doufám, že už tě taky smůla opustila :-)
Odpovědět
delien: ne viz prispevky patek a vcerejsek s kralikem
Odpovědět
mitote: tak to mrzí :-(
Odpovědět
delien: dnes se jdu vytlachat k psycholozce :-) to me doda zasube energgie na tyden
Odpovědět
Profilova fotka
delien, mitote: holky, holky, tož já nevím co by vám pomohlo :D snad králičí pařátek nebo přepadnout kominíka, nebo já nevím :-D
Odpovědět
zmyzulka: ja ti dam kralci paratek, ja tu mam ctyri zive nozicky kralicka 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: sárkiš šak živý musí působit líp než mrtvý, a ještě když máš k dispozici 4. to bude tou nemocí, až se malý uzdraví tak všechnu smůlu zažene, to je jisté ;-)
Odpovědět
zmyzulka: mě naštěstí smůla opustila :-) mitote: tak to jo. Třeba tě ta blbá smůla už konečně opustí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?