Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
chava: Držím palečky .o) Děvčata chci se zeptat opět na košili. Ty které ji máte již zařízenou, máte na ní kapsičku? My zkoušeli tu bílou (co je na převlečení) a zjistili jsme že z poza vestičky vyčuhuje kapsička. Musíme se podívat po nějaké s dlouhým rukávem, kde nebude.
Odpovědět
martja: nemame kapsicku
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: My kapsičku na košili máme, ale není vidět pod vestou, nikde nevyčuhuje :o) Teď jsme se vrátili z toho veletrhu, bylo to moc pěkné. Pořídili jsme fotoalbum a prohlédli si celý zámek. Prohlídka byla povedená, je to tam nádherné. Už se těším, až se tam budeme fotit :o)) Také jsem se předběžně domluvila s koordinátorkou, jakým způsobem lze objednat oznámení. Dohodnem si s ní schůzku, až bude více času a rovnou si vybereme asi hudbu na obřad :) Dneska jsme celkem pospíchali, ptz máme spoustu práce (hlavně přítel - stěhuje tátu).
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ať máte králíka co nejdříve fit :)
Odpovědět
martja: mi kupovali u ceremoni primo svatebnni kosili za 600,- s krytou legou a francouzskou manzetou :-) marsee: nafot co jste poridili :-)
Odpovědět
marsee: pekne fotoalbum :-) neni moc tluste? ;-) my nebudem mit klasicke, ale nechame si udelat fotoknihu :-) jo jinak jsem koukala na ten dort, je vazne perfektni, mnam mnam, posli mi kousek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak jsem to tam dala - fotoalbum. Moc se mi líbilo, tak jsme ho pořídili :-) Tam si dám fotky já sama, potom nám ale ještě bude dělat "speciální" album fotografka - samozřejmě ne tak velké :o) Viděla jsem její alba a je to nádhera - vyhraje si :)
Odpovědět
marsee: to je dobre :-) lukas chce tu fotoknihu, doma v PC si to posklada a pak odesle a bude to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No je tak akorát, přesně takové jsem chtěla a náhodou tam na něj narazila :o) Tam přijdou fotky od toho našeho kamaráda, co nás bude fotit + možná i něco od fotografky. Ona totiž udělá předpokládám fotky ve formátu 9x13 nebo 10x15 a z nich si vybereme, jaké chceme přidělat, jaké ve větším formátu atd. Tak jsme to měli, když fotila ségru. No a ty menší si dám normálně do tohoto alba a ona pak dělá album na méně fotek, kam dá ty nejpovedenější a různě si s nima pohraje. To všechno se ale bude odvíjet od počtu fotek a že jich chci hodně :o))
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Fotoknihu jsem nechala udělat polovičce k něčemu, ale nějak jednu stránku po..... Třeba na fotky z dovolené je to ok, ale pro svatební fotky chci klasické album :)
Odpovědět
marsee: to my naopak tu knihu, prijde nam jako praktictejsi :-) ale vis co, oboje vzdy muzes dodelat jak album tak fotoknihu takze prakticky je to jedno kdyz se jedno nepovede, druha varianta jde vzdycky :-) hele ten kousek dortu uz je na ceste? :-) jeste nedorazil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No a asi ani nedorazí :o)) Pádím ještě do města, pak přidat ruku k dílku do bytu a pak na noční :-|
Odpovědět
Článek se načítá
marsee: tys mi ho snedla, priznej se :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem přidala do alba "Zajištěno na svatbu" fotečky ženicha v obleku, vestičce i v košili na převlečení :o) a vývazky, které budou pro lidi na raut, velké vývazky budu vyrábět sama.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Koukám, ženich poslušně pózoval :-D Oblek je pěkný, ale košili bych opravdu změnila, ta vestička má asi více projmuté průramky a ta vykukující kapsička kazí dojem. No a ta proužkatá košile je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Ani se moc nevzpouzel :-D A ano košili vyměníme, jsem ráda, že je tolik času a vše se dá vyzkoušet :o) Stejně jsme košili chtěli koupit a aspoň vím, na co si dát pozor :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak to je hodnej :o) Přesně tak, ještě času dost na tyto záležitosti :) Jinak krom jedné menší družičky budu mít i velké družičky kamarádky :o) Samy se rozhodly, že si nejspíš nechají ušít stejné šaty, tak mě potěšily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ženichovi to šluší! a vývazky taky super - jsi šikula. a škoda té potvůrky kapsičky... jinak, já bych chtěla taky fotoknihu, no a když se nepovede tak fotky půjdou dát udělat vždycky :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak to máš fajn, já bych také ráda všechny slečny ve stejných šatech, ale prostě nejsou penízky, tak budeme sladění jen my dva, to taky neva :o) zmyzulka: Díky .o) U něho je to obrovská změna, protože normálně nosí jen trika a kapsáče :o) Ale chtělo by to víc divadel, abych ho takto (či aspoň podobně) častěji vídala :o)
Odpovědět
cauky tak kralik vypada lip, zere mrkev, teda zlobi, snazi se sundat lekoplast z tlapky :-S dostala bio mrkev a koupila jsem ji vitaminky
Odpovědět
Profilova fotka
Když baští, tak je to prý už dobrý :o) To je vždy takové zahřátí u srdíčky, když nemocné zvířátko začne baštit :)
Odpovědět
Ahoj, tak koukám, že jsme s přípravami úplně mimo :-) - chceme mít svatbu na konci září, ale rozhodli jsme se před čtrnácti dny... Teď začínám být hysterická z výběru místa... máme jen termín 25.9., kněze a asi místo obřadu. Přesto doufám, že to stihneme. Není na tom někdo podobně? Že bych měla menší depresi ;-)
Odpovědět
martja: ona je nastesti neskutecny pazravec :-D ja jsem vzdy jak magor, kdyz mela zacpu tak jsem cucel aporad do zachudku a rozplyvala se a sislala na kazdy bobek jak je krasny :-D :-D :-D
Odpovědět
martja: jinak oblecenej zenich super, davam jedna s hvezdickoíu :-D isadora: to jeste stihnete :-) ale teda ja jsem rada ze uz to delame od prosince, i tak obcas mam chut svatbu zrusit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
idadora: No pokud už máte místo obřadu a kněze, tak je to velké plus. Teď rychle najít místo hostiny a začít hledat kapelu, kadeřnici příp. i vyzážistku. Když bude tohle tak asi začít s šaty pro tebe a ženicha, oznámení a prstýnky,...ostatní pak každý týden trochu a za chvíli nás doženeš :o) Tady na beremku je spousty inspirace a určitě na nic nezapomeneš, vše se dá stihnout :o)
Odpovědět
jj da stihnout, jen je to frmol :-) ale pokud ti drahy pomuze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Teď jsi mě rozesmála se šišláním na bobky :-D Tak hlavně ať se jí daří lépe a brzo je naprosto fit :) Jinak díky za pochvalu ženicha, snažil se focení vydržet a to se cení. No trénink je potřeba :-D
Odpovědět
mitote: díky, doufám... nevíte někdo o nějaké mlýnu nebo stavení k pronájmu na večerní party? ideálně pronájem jen objektu, catering bychom si zajistili... Díky předem za tipy:-)
Odpovědět
ideálně Středočeský kraj
Odpovědět
Profilova fotka
isadora: Dobré ceny má Chvaldská tvrz, pronajímají sály za 5 tisíc. Víc se dozvíš v klubu o tomto místě :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?