Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tak ať to rozhodne přítel :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: samozřejmě ;-) ale jsem váhavá, to víš. Hlavně jsou každý úplně jiný styl, ale asi vyhrajou ty z alba, protějšku se líbily a co se týče financí vyjdou taky na míň.
Odpovědět
marsee: dala jsem na ni mraženou zeleninu :-D
Odpovědět
role: prstynky jsou bomba, skoro az zavidim :-) kolik staly? delien: jo ja ti to posalala tak dnes bude snad lip :-D jinak holky, me dnes cekaji hotove satyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak se pak koukej pochlubit.
Odpovědět
manzelinka: jojo kvulitomu nejdu ani do skoly, za prve jsem v sedum nevstala, za druhy je yden praxi tak jsme omluveni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: moc krásné x-) delien: tak ji někam zakopej a hlavně neposílej dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: kvůli šatům nejdeš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak nakonec s perličkama nebo bez?
Odpovědět
manzelinka: neeeeeee...ja tam skocim aspon na jednu z peti prednasek :-D zmyzulka: s :-)
Odpovědět
mitote: tak to je teda od Tebe moc hezké ]-( :-D pak hoď foto šatů ;-) zmyzulka: už si beru pláštěnku, gumáky, rýč a jdu zakopávat :-D
Odpovědět
delien: ja vim :-) ja jsem mrcha :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
delien. tož val, val, val, protože jestli se to šíří regionálně tak jsem v.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, ať už nejsou dneska žádné boule nebo tak něco a pěkný den. Já pádím na pedikuru a pak do práce... papa
Odpovědět
Profilova fotka
holky, včera jsem si koupila úžasnou podprsenku victoria secret ve slevě, tak mám hroznou radost. kupovala jsem ji se svatebním záměrem - čili je krémově bílá, ale ještě uvidím jestli ji na svatbu využiju - nemá totiž oddělávací ramínka. ale teda řeknu vám - tak pohodlnou podprsenku jsem v životě neměla x-)
Odpovědět
zmyzulka: kdes ji koupila? tady v brne ta znacku neni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: hezky si to užij na pedikůře, pěkný den den i tobě, pá
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tož to musíš k nám do zlínečka ;-)
Odpovědět
mitote: jojo :-D :-D :-D zmyzulka: hotovo ;-) marsee: pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
delien: výborně :-D
Odpovědět
zmyzulka: to je sprosty, ve zline je a v brne ne? ]-( delien: sikovna, je tam hnusne co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jó jó :-D plus jsem si ještě pořídila dvoje kalhotky téže značky (a taky slevněné), no a dneska mám pocit jako bych byla nahatá :-D jako bych je ani neměla :-D :-D
Odpovědět
mitote: doufám, že tu mrchu bereš ve srandě :-D Jojo, chčije, chčije a chčije :-( Ani Benečkovi se nechce ven :-D
Odpovědět
zmyzulka: nedrazdi ]-( delien: ne neberu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: chichí :-D si udělej výlet :-D
Odpovědět
zmyzulka: to radsi do prahy :-N
Odpovědět
mitote: :-( :-( :-(
Odpovědět
delien: za to te budu do smrti nenavidet :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote: tys to o sobě řekla první :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tccc :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?