Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: jo, jak jsem psala, tatíkovi je 65 a je to ta "stará škola", škoda, že nežije babi anebo děda, že bych se zeptala, jestli to taky musel dělat. Štve mě to ! Diktujou a diktujou, jak by to mělo být atd. 8-( Jak říkala marse, nikomu nic neříkat - nejlepší zbraň ! Mamka ne, ta je v pohodě, ale otec by se "nasral", už ho "vytáčíme" jenom tím, že přítel je ateista a nechce svatbu v kostele, jakože církevní svatbu jo, ale ne v kostele. Což, s tím jsem souhlasila, protože i mě se dělá v kostele špatně a je to i kompromis...svatba venku. Uvidíme, co faráž na to. Takže takhle to mám ! Místo abych se těšila, tak máti se ségrou mě nutí vzít si 14 dní dovolenou na "blbý" cukroví a tatík zase kostel a odprošování !
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Na jednu stranu... je to vaše svatba, můžete si udělat podle sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkama: no, jo, nějak poděkovat za výchovu a já nevím za co ještě, ale néééé před 50 lidma. Jsem cíťa a na to prostě nemám !
Odpovědět
Purblanca, to mě mrzí :-( Člověk by se měl stresovat takovýma těma normálníma věcma, a ne takhle. Možná by pomohlo "spiknout" se s mámou, a nějak ho přesvědčit. Upřímně řečeno, o tom, jak dokáže stres zamávat se zdravím, něco vím, takže při přesvědčování bych to hodila na tuhle notu...žaludeční vředy a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: to mi vykládej. Jsem epileptička a už jsem si kolem toho zažila dost ! Probrečela jsem nocí. Taťka svatba v kostele, jinak, na žádnou nepůjde a přítel nepůjde do kostela. S těma nervama (což by epileptici měli být v klidu)... jsem měla pár drobných záchvatů. 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( To za to nestojí !
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Myslíš, že kdybys tátovi řekla, že tě to stresuje a chceš mít SVOU svatbu v klidu, že by to nepřekousnul?
Odpovědět
Hm, tak to by možná velice vážnou promluvu v tom smyslu, že je ti to sice líto, ale že je jaksi podstatnější, aby se obřadu účastnil ženich, a otec se prostě musí přizpůsobit...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo s tím souhlasím
Odpovědět
Profilova fotka
marse+poppa: díííky za podporu děvčata, alespoň někdo mě chápe :-) prostě jsem si připadala jako v bludným kruhu a hodně mých přátel (což mě strašně překvapilo) řeklo, že by bylo lepší se rozejít ! Na takovou stupidní radu jsem jim odpověděla, že za lásku se má bojovat, a né před prvním problémem utéct! Přítel povolil... a bude církevní svatba, jen né v kostele, ale venku. Snad pan farář pomůže. Prý to není jen tak... No a to odprošování, budu mít takový nervy, že tam sebou seknu :-( jestli se mi to nepodaří... Jste moc hodné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Nemáš vůbec za co a jedině dobře, že si nedala na hloupé rady kamarádů. Snad se najde nějaký kompromis, abys byla spokojená ty i rodiče a svatba byla dle tvých představ. Hlavně měj na paměti, že to má být tvůj den.
Odpovědět
Profilova fotka
marse: jj, no právě. Říkám si, že si ho nesmím nechat zkazit :-) Když něco řeknu taťkovi, tak on to hned obrátí proti mě. Že "to su teda dcera"... atd. "to, že bych jim udělala" a navíc "sestra to zvládla taky, takže ty to uděláš taky"........ takže něco v tomhle stylu, víte. Když jsem o tom debatovala s "nevěstama křesťankama", tak ty mě málem ukamenovaly... takže děkuju Vám, protože Vy jste mě pochopily !!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Mě spíš přijde hrozný, že ti někdo mluví do tvojí svatby a ještě k tomu dělá zle, když to bude jinak, než si představuje on. Je to přece tvůj den. Jak říkáš, nenech si ho zkazit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee: jó, to ale pak budu nehodná dceruška ! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: nenech si od nikoho (ani od vlastních rodičů) mluvit do svatby. Je to především Tvůj a snoubencův den a nikdo nemá právo do toho mluvit. Přeju pevné nervy, ať všechno zvládneš. Moc držím pěsti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: jééé, díky holky, jste super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Tak budeš, ono to přejde, uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Četla jsem diskuzi o pár stránek dřív. K tomu cukroví, když už jsou Tví rodiče tak na tradice, tak nevěsta nemá péct cukroví, prý to přináší smůlu. Já budu mít svatbu v kostele, snoubenec je sice nevěřící, ale chtěl svatbu v kostele. Jsem ráda, já sice věřící jsem, ale že bych chodila každou neděli do kostela, tak to zase nee :-D Nakonec to budeme mít bez mše, jen bohoslužba slova. Když jsem to říkala babičce, čekala jsem kázání, že svatba v kostele bez mše je nanic a podobné řeči, ale naštěstí to vzala v pohodě. Mám štěstí, že nám nikdo do ničeho nemluví. Jen pomůžou, když je požádáme, tak máme klidné přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem právě zjistila, že budu muset slevit z dortíku :( Ten dort z minidortíků je totiž moc drahý. Bude asi dloupatrový hranatý.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee:myslíš ten jak máš v albu? Moc se mi líbí. A na kolik takový dort vyjde?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady se to teda rozjelo. Já musím říct, že taky skoro lituju, že už to rodiče vědí. Nemám sice takové stresy jako purblanka (drž se!), ale pořád mají naši potřebu do všeho kecat, teda hlavně komentovat - není to moc drahé, zbytečné, daleko, brzo a tak. No,a le snažím se si vše plánovat podle nás!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mi jsme ještě nikomu nic neřekli, jenom naznačili, že svatba bude asi příští rok, ale ještě nikdo netuší kdy a kde. Ale myslim, že aspoň našim a Honzovo mamce to budeme muset říct co nejdřív ( aby mohli začít šetřit :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
holky jestli můžu poprosit, když budete prohlížet různá alba a uvidíte nějakou nevěstu s krátkýma vlasama, tak mi to sem prosím napište, zatím co jsem prohlížela, tak mají všichni krásný drdoly a já jsem zatim nějak bezradná. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Teda, dva dny jsem tu nebyla a vy jste toho naplkali :-) Ahoj Marse- už je Ti líp? Purblanka: Přesně jak říkají holky, je to jen vaše svatba a neměly byste dělat nic co se vám nelíbí, tradice netradice. A přítel by musel taky odprošovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi psali z hotelu, že nám dají slevu na ubytování, z 1000 na 900 :-D No lepší něco než nic.
Odpovědět
Profilova fotka
peta: To víš, každá kačka dobrá,ne? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo když už to ubytování musíme zaplatit.My si svatbu taky budem platit sami, takže se každá sleva hodí.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Ahoj a díky za optání. Už nemám teplotku a je mi lépe, ale něvěřily byste, co se mi stalo. Už dva měsíce slyším ve stropě chroupání a praskání, tak si řikám, že to bude myš. Přítel i brácha mi říkali, že jsem cvok a mám slyšiny. Včera večer jsem se mále po..., ptz jsem slyšela jen škrábání a nějký divný zvuky. No to byste nevěřily, jak rychle jsem se zpakovala a vylítla nahoru. No a dneska tam byla chycená v pasti myš, tak jsem ráda, že je pryč a taky, že jsem jim tady dokázala, že nejsem blázen a měla jsem pravdu :-) sarkamacz: Jj, ten zelený - stojí přes 11 000,- , ten dvoupatrový hranatý stojí 4 500,-.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: Tak stojí dokonce 11 900,-
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych chtěla dort max. do 2 tis. Ale třeba by ho v nějaké cukrárně udělali podle předlohy a levnější ne? Když už jsme u těch dortů, mám strach aby se mi patrový dort při krájení nesesunul a taky když začneme z vrchu tak to patro pod ním už nebude mít pěkný vršek ne, jestli rozumíte co myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
peta: stejně se hned ke kafi sní, tak je jedno, jak bude vypadat, když se to jedno patro sundá na rozkrájení..... :-D No ale jinak ty ceny jsou brutální!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?