Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: A s jakou střední školou jsi k nim šla? Já nepracuju :-D martinka: Jo vojáci to maj hustý, můj bývalej je voják a bere skoro čtyřicítku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš Marťo, tak i jako MuDr můžeš nastoupit ;-) :-D
Odpovědět
ja taky nepracuju
Odpovědět
Profilova fotka
maarti-polda i voják - když odpracují určitý počet roků,tak pobírají až do smrti určitou část peněz tam můžeš jít s jakoukoliv střední.Pak jen udělat přijímačky a jdeš do další školy-policejní na rok a pů,teď už jen na půl.Teda teď už se k poldům nebere.Je chvilkový stop stav
Odpovědět
proc stop stav?
Odpovědět
Profilova fotka
protože určité složky už mají stav naplněný,nemůžou brát víc. A někde ještě naplněné nejsou,ale stát nechce dát na poldy víc peněz,tak aby nebrali výplatu nám,tak radši nám ji nechají a neberouz další lidi.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: protože je přepoldováno :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maarti-a na jakém oddělení děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
mikrovaskularnicardiochirurgie, dale vyzkum aterosklerozy a pece o zavazne nemocne deti...
Odpovědět
peta: to je fakt mam je porad za prdeli :-D kor tady v tom vinohradskem kopci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
doktoři jsou machři mitote-ty jsi měla něco s žílama?Že jsi psala o trombech? To budem na tom podobně,já s trombozou ležela v nemocnici,měla jsem z toho plicní embolku
Odpovědět
Profilova fotka
doufam, ze jsem naspala vycerpavajici informaci, ted jsem na stazi na endokrinologii v holandsku...
Odpovědět
Článek se načítá
choclit: ne marta: jeste me rekni co to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-ja že jsi psala o trombech,že budeš mát rizikáč-tak to byl asi někdo jiný maarti-z čeho jsem to mohla mít?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit, ale to asi nebyla nejaka zavazna embolka, ne? to bys jinak uz u cajtu nebyla...
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: toto je vetsinou dedicna zalezitost...
Odpovědět
ano ano ja to mam po sve drahe mamince
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: vsechno co se tyka srdecnich cev a cholesterolu... a pak ty deti, ale to je smutnejsi tema...
Odpovědět
Profilova fotka
nevím,jak to bylo vážné,nejsem doktor. Jen jsem jedla rok warfarin-doktorka (policejní) mi řekla,že na tu práci,co jsem dělala se vrátit nemůžu.Proto jsem začla studovat,abych nemusela od cajtů pryč.A díky škole mi propůjčili hodnost a mohla jsem tam zůstat.Na ulici jsem totiž pak sloužit nemohla.
Odpovědět
marta: ja to nikd ymoc neresila ,tromby...nikd mi to anstesti problem nedelalo jen vim ze to mam vrozeny...a vyfasovaa jsem nejakou karticku co jak debil musim vsude predkladat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: ale jak u Tebe probehla plisni embolka? jendo je mit trombozu v nohach a druhe je mit embolku, to je celkem prusvih... hospitalizovali te? Delali ti katetrizaci? Nebo primo operaci? Nebo jen podavali vysoke davky antikoagulancii? Jake jsi mela priznaky???
Odpovědět
Profilova fotka
maarti-u nás to v rodině nikdo nemá,ani babičky a tak. Ale je fakt,že se mi to stalo v horku v Egyptě-2 dny před odletem do ČR a navíc jsem brala HA a na to kouřila doktor,když jsem dojela na pohotovost,tak se na mě ani nepodíval,zeptal se mi,co mi je,já mu řekla,že se nemůžu postavit na nohy. On-berete HA?Ja:ANO.On mi nadal,proc takové blafy jím a pak mi říká:A kouříte,že?Já ano.On tak to si vás tu necháme. Nohy ani neviděl,až 2. den
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mozna jak debil, ale je to fakt dulezite, mozna to jednou ocenis, treba pri porodu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: ale ty jsi psala o plicni embolii... to co jsi popsala je jen akutni trombus v recisti dolnich kocetin...
Odpovědět
Profilova fotka
hospitalizovali?Měsíc mě tam nutili být.Chtěla jsem podepsat reverz,ale mů mi řekl,že nejsem normální,že nechce,abych mu umřela.
Odpovědět
Profilova fotka
pokud kouris a beres HA, tak promin, ale to je tvoje blbost... to se nedela...
Odpovědět
martaa: ja vim :-) me prave kladly akorat na srdce ze nesmim dlouho cestovat a nebo mit pred cestou antikoagulacni injektci ...no mam to vse napsane v te katicce :-D prave i diky tomu jsem HA ani nedostala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ne jeste aby s HA dostala, bych Te hnala ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Embolka?Já nevím,jen se mi špatně dýchalo,chvilkama jsem omdlela.Pak vím jen,že mě vzali v nemocnici na nějaký přístroj,tam jsem pořád dýchala.Pak mi doktor řekl,že je to embolka.Když mi vysvětloval co to je,tak jen řekl,že se něco v noze urvalo,šlo to do plic a tak ty plíce prodýchávám jen z části. že kdyby to šlo do srdce,tak umřu. Bohužel ta,co ležela v nemocnici vedle mě umřela.Chuděrka,bylo jí 24 let.
Odpovědět
marta: no nedostala no :-D jako u me matky na to prisli az ted jako u me a diky tommu ze o tom nevedeli tak prede mnou 6x potratila...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?