Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já vím,že je tzo moje blbost,aspoň už jsem z toho vyléčená. HA a kouření už nikdy.ale pro kamošky jsem byla odtrašující případ a hned s tím taky sekly.Ale na něco je zase HA dobrá
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: nevim, mam pocit, ze si tak trochu vymejslis... viz, Tva slova pred chvilkou... doktor,když jsem dojela na pohotovost,tak se na mě ani nepodíval,zeptal se mi,co mi je,já mu řekla,že se nemůžu postavit na nohy. On-berete HA?Ja:ANO.On mi nadal,proc takové blafy jím a pak mi říká:A kouříte,že?Já ano.On tak to si vás tu necháme. Nohy ani neviděl,až 2. den a ted: Embolka?Já nevím,jen se mi špatně dýchalo,chvilkama jsem omdlela.Pak vím jen,že mě vzali v nemocnici na nějaký přístroj,tam jsem pořád dýchala.Pak mi doktor řekl,že je to embolka.Když mi vysvětloval co to je,tak jen řekl,že se něco v noze urvalo,šlo to do plic a tak ty plíce prodýchávám jen z části. že kdyby to šlo do srdce,tak umřu. Bohužel ta,co ležela v nemocnici vedle mě umřela.Chuděrka,bylo jí 24 let. Tak co je z toho pravda???.......
Odpovědět
HA neni dobra na nic :-D je to perfektni svinstvo
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda Ha beru už deset let, kouřím taky a kromě zad jsem ok ;-) Chocit: A to v tom Egyptě? No jo, bůhví co ti nakukali.
Odpovědět
Profilova fotka
maarti-ta embolka se mi stala až v nemocnici.asi 2.týden,co jsem tam ležela,jsem šla na ten přístroj. Ha-tak mně hlavně upravila menses
Odpovědět
Profilova fotka
peta: to tu prede mnou ani nepis ]-( Ty ty ty!!!!!!
Odpovědět
marta: taky neberes HA a nekouris?
Odpovědět
choclit: a to jsi u policie s trombozama a embolkama jo? :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.A.-ne,tam bych k doktorovi šla,jen pokud bych umírala.Jinak tam to byl děs běs ta nemocnice.Určitě mají i nějakou dobrou,ale ta co byla tam?Tam bych fakt nešla
Odpovědět
Profilova fotka
HA beru, ale jinak jsem zdrava jako rybka... tuk tuk na drevo... nastesti...
Odpovědět
Profilova fotka
chcolit: ahaaaa, ale porad me nejak nesedi ty tve priznak, asi jsi mela nejake abnormalni... hmmmm
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-přečti si to zpátky,psala jsem,že jsem s ulice musela odejít,proto jsem šla na výšku,abych mohla u poldů zůstat,ale už jen v kanclu musím být
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
choclit: na jaky pristroj jsi sla? Co ti vysetrovali?
Odpovědět
marta: tak to pak jo :-) my ji ani nechceme, to jen byvaly ji chtel..to byl magor chcel HA, kondom a jesto po kazdem sexu tehu testy :-D memu nastavajicimu stasi jen Durexky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treba to nebyla embolka,ale tak mi to rekl,ze málo prodýchávám ty plíce. Marti,já nejsem doktor.
Odpovědět
Profilova fotka
chcolit, ja vim ze nejsi doktor, tak mi jen popis co Ti presne delali...ja to z tbeho laickeho popisu poznam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chocit: A kde jsi teda byla v nemocnici, až tady? No jinak možná to je černý humor, ale od plicní embolky to umírání nemá moc daleko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maarti-to mé dýchání-nevím,co to je za přístroj. první rentgen,pak jsem seděla a pořád dýchala do nějaké trubičky a pak mi dávali takou tu masku a vdechovala jsem kyslík.teda asi kyslík mitote-já bych to s kondomem nezvládla
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: me HA vyhovuje, se nemusim o nic starat a kdyz mi to zdravi dovoli... ale uz se tesim az vysadim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky sa loucim, musim chrupat... taky obcas, jsem se tu s Vami nejak rozkecala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo až v ČR.Do letadla mě můj nesl na rukách a v Brně z letiště mě vezl taxik rovnou di špoitálu.Sestřičky se smály,že mám v tašce ještě mokré plavky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maarti-tak co to bylo??A dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
chcolit: jen takova poznamka, do letadla by Te zadna letecka spolecnost nevzala... kolikrat maji problem s obycejnou sadrou... na toz aby jsi jim tam ani nechodila, na toz spatne dychala... trosku kecas, co?
Odpovědět
marta: vydrz tu se mnou muj drahy uz tu bude coby dup :-D kokam ze mate prstynky taky o rydla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dle toho, co pises mam pocit, ze bud se snazis neco nafouknout nebo si bohuzel neco uplne vymejslis...
Odpovědět
Profilova fotka
marto kolik bylo toho piva, prý chcolit :-D :-D :-D :-D :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, mame, bydlime v Praze kousek od jeho kramku, tak to bylo super...
Odpovědět
Profilova fotka
maarti-to dýchání ti říkám bylo až v nemocnici. Do letadla mě ale můj opravdu nesl.
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeku, sorry, tak choclit... :-D omluvuju se :-D piva jen pulka... me to desne zmaha a uspava, tak moc nemuzu pit a tohle ma 11.9% :-N
Odpovědět
marta: my byli kuknout v diplomatu a v brne na veletrhu objednali...tj mariankovy pivo co? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?