Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
marta: to se nedivim tak bez na marihuanovy lizatko ne? romca: heh...no proste se necham vyzivovat drahym :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a není to jedno, prostě můžeme choclit závidět že má tak dobrý job, kde jí budou držet fleka 8let. :-)
Odpovědět
marta: ja s tim vicemene pocitam ze to bude rizikovy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mariajnka je v zasobe az dojde pivo :-D napad nechat se zivit od draheho, no neni to uplne blby :-D
Odpovědět
marta: zavidim :-( ja s tou strevni chripkou muzu leda cucet na rohlik :-( jojo kor co mi draheho povysili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kampak se nám agent vytratil????
Odpovědět
peta: ja se vsadim ze klidne i 10 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peta: takovej flek by se mi libil, jen by mohla napsat, kde opravdu dela, ze bych si udelala klido 3 vejsku, o takove zamestnani bych mela zajem. V dnesni dobe mit takovou jistotu je k nezaplaceni... Bohuzel pro me medicina ani veda nevydelava ]-( Takze si ty svoje tituly muzu nacpat nekam...
Odpovědět
romca: sef agentu je tu v plne polni :-D
Odpovědět
marta: dle veku bych tipla ze vysokou nema :-D no vlastne psala ze dela dalkove :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romco" sel spat, neb tim zaspi odpoved na otazku a zitra uz na to zapomeneme.... dobra taktika, to se musi nechat... ;-)
Odpovědět
ja to nezaspim :-D jsem jak mor :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hele ale v jedný diskusi psala, že dělá u policie,,,,
Odpovědět
romca: a kde? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romco: no ale policie, to neni zrovna spatnej obor, tam by na ni asi opravdu pockali, ale proc s tim dela takove drahoty a nenapise nam to rovnou, tohle bych ji i verila...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jenze me by k policajtum nevzali, mam nekolikanasobne vyssi IQ nez telesnou hmotnost, takze bych musela zlodeje ukecavat, jinak bych nemela sanci ho premoci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak hlavně u policie teď berou úplně každýho, bo to nikdo nechce dělat, za ty prachy co jim dávají
Odpovědět
Profilova fotka
romca: kdepak, maj lepsi plat jak doktori ]-(
Odpovědět
marta: dobry vtip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jeste spoustu vyhod
Odpovědět
Profilova fotka
maartinka -- no ale to je dobrej tah, ne????třeba by to mělo vyšší úspěšnost :)
Odpovědět
Profilova fotka
a moji sestru nevzali, takze to zas tak zhavy nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
co blbnete?Ja byla ve sprše a jdu do hajan.Jo, makám u poldů.Nerada to někde říkám,nejsou na tuto složku zrovna dobré ohlasy.Pozitivní je ale,že po služební zkoušce drží místo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
maarti - no asi jak kde,,, měla jsem u policie hooodně kamarádů a právě kvůli penězům a velký změnám od ní odešli,,,,myslím, že si kapsu mastí jen ti jejich vedoucí a tak, ale řadový policista si myslím, že až takovej vejvar nebude
Odpovědět
Profilova fotka
martinka: Ty máš medinu? Ach jo, to ti závidím, samozřejmě v dobrým. Tu jsem chtěla vždycky moc studovat. Holky vy jste trubky, to nevíte, že agenti teď píšou hlášení. Zítra jsem tam všichni ;-)
Odpovědět
choclit: my jsme nejaky skety ze nam nemuzes rici ze delas u poldu?
Odpovědět
peta: a co ty delas? ja myslel az emedinu
Odpovědět
Profilova fotka
jujky, aby me tu zejtra nezbalila Holandska policie, az pojedu si koupit rybu na trh :-N :-x
Odpovědět
Profilova fotka
radši choclit zmizela :-D ach tihle sebejistí lidé...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?