Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: No ale pokud plánuješ být doma 4 roky s jedním dítětem, to znamená že se dvouma budeš tak šest let doma, je otázka jestli ti budou tak dlouho držet místo. A taky z té práce vypadneš, během roku se mění tolik věcí, teda pokud si nepůjdeš sednou za kasu, tam by to bylo možná jedno. mitote: Tak i jako student dostaneš nemocenskou. Já mám taky pravděpodobnost na rizikový :-|
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.-budou, v tomhle strach nemám. momentálně práce je jedinná jistota jakou mám.Bohužel vím,že ostatní lidi ted v dobe krize to říct nemůžou
Odpovědět
Profilova fotka
choclit - a co děláš za práci?
Odpovědět
choclit: a v cem pracujes? jako oboru? manzelinka: a s tou karierou to tak y tak neni, znam spoustu zen co maji dve tri deti a kdyz deti trochu odrostly a chodili do skoly tak vybudovali paradni karieru... peta: ja to mam vicemene tutovy :-( tak proto se ptam :-( a nemocenska je kolik za den?
Odpovědět
Profilova fotka
romca-promin,nechci to tu říkat,jen jsem to holkám chtěla vysvětlit,že se nebojím,že by mi nedrželi místo
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: No ne, že bych ti to přála, ale víš jak to dnes je, jeden den práce je a druhý zas ne. Ahoj Romi!
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - no nemocenská se ti taky počítá z platu, ale nevím, z čeho to počíají studentům
Odpovědět
Profilova fotka
aho Peti :)
Odpovědět
choclit: nechapu proc delas porad takovy tajnosti, prvne nemuzes rici vek, ted nemuzes rici praci...ostatnni si to tu normalne rikaj...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky mitote: dostanes jen zivotni minimum, pokud nepracujes - tudiz se Ti nema nemocenska z ceho vypocitat, takze bys dostala hoodne malo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
choclit - no tak když řekneš v jakém oboru, tak to snad není tajné, ne????
Odpovědět
maarstinka: jako z enemocenska se pocita ze zivotniho minima?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky Maarti-- jsem se nějak přestěhovaly, co????
Odpovědět
romca: asi je, ja se ptala na obor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: pokud nemas nejaky vyssi prijem, ze ktereho by se to vypocitalo, tak bohuzel...
Odpovědět
no tak to je sumak jeslti jsem chudy student nebo mam minimum z minima :-D ael asi budu brzo volit CSSD :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jé tak to já nevím, ale určo bys ještě k tomu něco dostávala ne, myslím, že jen nemocenská by bylo málo, ale fakt nevím? A co máš, jestli to teda chceš napsat? Já nevím jestli mi to udrží záda. Budu muset hodně cvičit.
Odpovědět
Profilova fotka
romco: jj, ale kdyz holky napisou, ze jim vadime, tak pujdem zpatky ne cerven, jenze dneska tam vecer nikdo neni, vsichni chlastaj na srazu :-|
Odpovědět
peta: mam anemii, ale zaroven mam sklony k tvoreni trombu :-D
Odpovědět
neeeeeeeeeeeeeeeeeee ja vas mam vy moje romco a marti vterky moc rada tak se k vam vtiram :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Je to tajný vládní agent a to ti nemůže prozradit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
eeee, tak pivo co ma 11.9% alkoholu je fakt sila, eeeeeeeeee :-x
Odpovědět
peta: jojo ja vim :-D sef agentu me uz informoval :-D :-D :-D marta: nechlastej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ja Ti dam vterky, bysme Ti chybely :-D :-D :-D kdopak je tu agent? Ze bych mela spravneho tucha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je celkem blbý, to bys neměla brát ani tabletky, ne?
Odpovědět
marta: jasne agent 1 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: musim bumbat - nejak to tu v "moderni" zapadni evrope prezit do kvetna...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- no jo, je nějaká tajnůstkářka :) jinak normál se ti počítá asi 50% z platu, nevím přesně, ale pokud jsi žádný neměla, tak se to počítá asi z minima Po dobu prvních 14 kalendářních dnů je zaměstnanec, kterému trvá pracovní vztah zakládající účast na nemocenském pojištění, zabezpečen náhradou mzdy, kterou poskytuje zaměstnavatel. Náhrada mzdy náleží za pracovní dny a to při dočasné pracovní neschopnosti od 4. pracovního dne (při karanténě od prvního pracovního dne). Výše nemocenského činí 60 % denního vyměřovacího základu od 15. kalendářního dne trvání dočasné pracovní neschopnosti (v roce 2010 je tato sazba platná po celou dobu trvání dočasné pracovní neschopnosti).
Odpovědět
peta: taky ze neberu ;-) mam i cosi v papirech psali ze mam brat od 3. trimestru antikoagulacni injekci co co =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no krev mas teda blbou, to si jeste uzijes a nejen v tehotenstvi, ale rizikovy budes mit asi jasny, dle toho co pises...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?