Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: kolik máte šířku prstenů prosím tě?
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, mládí vpřed :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee-Já vím,že to není hrůza peněz,ale víš jak stovka se ušetří tam, 2 stovky tam.nebudu mít ani ty punčošky-to jsou další 2 stovky:-) a ty mít samodržky budeš nebo ne?V albu máš,že asi nebudou ani jedny.Nejdeš v černých,že ne? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Ty jo, asi 5mm.
Odpovědět
Profilova fotka
holky letím k tomu faráři,zítra povykládám co tam bylo.Mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Že bych si vzala černé? :o)) Neeee, asi nebudu mít ani jedny a když náhodou jo, tak tělové.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Tak jo, pozdravuj tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dělala jsem si samo legraci.Takže taky pujdeš "naholo" jak já?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Na 90% půjdu naholo, ale ještě popřemýšlím :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: ty tělový jsou pěkný ;-) 5mm...díky, já jen pro představu!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Není za co. To je taky dilema, silonky nebo holá noha :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: já silonky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manzelinka: No já je doma mám, tak se prostě ještě uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: a jaké zvažuješ výhody a nevýhody?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No výhody asi ty, že až třeba vyhrnu šaty, noha vypadá v silonkách lépe a nevýhodou je, že je zrovna nemusím...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: já bych řekla že na silonkách je nehorší ten vršek a ten u samodržek není ;-)
Odpovědět
marsee: Mooooc krásné prstýnky :-) a na ruce je ještě hezčí :-D Jejda ještě silonky :-| tak na ty jsem úplně zapoměla :-D
Odpovědět
marsee: opravdu moc pěkné prstýnky ;-) Já už mám po dnešku možná dohodnutou kosmetičku ;-)
Odpovědět
V sobotu se chystáme za farářem, do restaurace a poptat se přítelového strejdy, jestli tam v okolí neví o nějaké dobré skupině na svatbu a popřípadě ještě nějakou cukrářku. Ty co jsem oslovila se mi zatím neozvali :-( Asik tam budu muset osobně. Tak jsem zvědavá jak dopadneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: prstýnky máte moc krásné, já už chci takýýýý :-D já jsem teda taky ještě u nikoho na svatbě svatební knihu neviděla ale taky ji chci, myslím, že to bude krásná vzpomínka, plán je - říct, že do knihy se může cokoliv - psát, malovat, i několikrát za večer. hodíme tam i nějaké pastelky pro děti a když budou mít chut tvořit tak ať klidně cokoliv malují do této vzpomínkové knížky :-) a trochu spoléhám na to, že až se bude připozdívat a lidi budou veselejší, že budou vznikat vskutku vtipná veledíla, nad kterýma pak budeme vzpomínat a zasmějeme se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien, lidicka14: Díky holky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš holky, já s tím mám furt problém, že zapomínám otáčet na poslední stránku, tož jsem furt mimo - já s knížkou a tady už se řeší dlouho dlouho silonky 8-) :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Díky a neboj, určo prstýnky brzo budou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Kupovala jsi ty košíčky na netu? Já sice našla nějaké za 4kč, ale nevím jestli nebudou moc malinkaté, na druhou stranu nechci dávat maxi výslužky.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Kupovala a taky za 4,- Kč. Jsou velikostí takové běžné, jak košíčky znám.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: já vim, já vim, jen už se nemůžu dočkat x-) x-) x-)
Odpovědět
Tak jsme dneska objednali prstýnky!!! Jsou úžasné! Už se na ně moc těším! Ale byla to sranda je vybírat, mě se líbilo něco, mojému ne a naopak, ale na těchto jsme se shodli. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroni: paráda :-) od těch Svozílků? a jaké jste nakonec vybrali?
Odpovědět
Zmyzulka: nakonec jsme u Svozílků ani nebyli. Chtěli jsme nejdřív obejít zlatnictví v UB a podařilo se... Hned je dám do alba... ;-)
Odpovědět
Tak je máte tam :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?